Bikester - sklep rowerowy online
Przewodnik po rowerowych prezentach
Niestety żądany produkt jest obecnie wyprzedany

SIGMA SPORT Aura 45/Nugget II Zestaw oświetlenia na USB

ID: 1042202

- 58 %
Bylo 258,99 zł
109,00 zł
Z VAT dodatkowo Koszty wysyłki

Niestety żądany produkt jest obecnie wyprzedany

Brak dostępności online

W skrócie

Czas świecenia
390 min.
Widoczność
55 m
Montaż bez użycia narzędzi
tak

Opis

SIGMA SPORT Aura 45/Nugget II Zestaw oświetlenia na USB

Pełne 45 luksów i zasięg światła ok. 55 metrów charakteryzują światło rowerowe AURA 45 USB firmy SIGMA SPORT. Świadomi bezpieczeństwa kierowcy będą zadowoleni ze zintegrowanego czujnika jasności, który automatycznie dostosowuje poziom oświetlenia do natężenia oświetlenia otoczenia. Na najdłuższy możliwy czas trwania oświetlenia.

Światło tylne NUGGET II gwarantuje wysoki współczynnik bezpieczeństwa w ruchu drogowym dzięki zastosowaniu diody LED o dużej mocy i widoczności bocznej znacznie powyżej 220°. Światło tylne StVZO można szybko i bez narzędzi przymocować do dowolnego słupka siodła.

Czujnik jasności
W trybie oświetlenia "Auto" zintegrowany czujnik jasności automatycznie dostosowuje natężenie oświetlenia do światła otoczenia. Tryb automatyczny jest sygnalizowany przez żółtą lampkę kontrolną. Ponadto, AURA 45 USB posiada również tryb standardowy o natężeniu światła 45 luksów i 6,5 godziny oraz tryb ekonomiczny o natężeniu światła 15 luksów i pełnym 21 godzinach.

Ładowanie
AURA 45 USB posiada zintegrowany akumulator. Ładowanie odbywa się za pośrednictwem gniazda Micro-USB, co jest możliwe również w każdym komputerze PC. Dzięki dołączonemu do zestawu kablowi Micro-USB przednia lampa jest ponownie w pełni naładowana w ciągu maksymalnie 2,8 godziny. Akumulator litowo-jonowy posiada zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem i przeładowaniem. Co więcej, nie ma efektu pamięci i może być w pełni naładowany bez problemów.

Widoczność boczna
Szerokie boczne elementy świetlne zapewniają lepszą widoczność światła roweru w ruchu drogowym.

Jednorodny obraz świetlny
AURA 45 USB jest wyposażony w diodę LED Osram. W połączeniu z wysokowydajną optyką daje to bardzo równomierny rozkład światła i zapewnia optymalne oświetlenie we wszystkich strefach świetlnych.

Zabezpieczenie przed włączeniem
Dwukrotne kliknięcie włącza AURA 45 USB, a długie naciśnięcie wyłącza go ponownie. Funkcja ta zapobiega niezamierzonemu włączeniu, np. w torbie.

Montaż bez użycia narzędzi
Praktyczny silikonowy uchwyt na kierownicę jest na stałe połączony z AURA 45 USB i gwarantuje szybkie i precyzyjne mocowanie do każdej kierownicy rowerowej. Pozwala to na montaż i demontaż lampki rowerowej bez użycia narzędzi. AURA 45 USB jest również kompatybilna z innymi systemami montażu SIGMA, takimi jak śrubowy uchwyt na kask i uniwersalny uchwyt na kask.

Szczegóły

  • Lampa przednia/tylna z dwustopniowym wskaźnikiem naładowania akumulatora/ładowania i bryzgoszczelna do IPX4
  • ładowanie przedniego światła możliwe podczas pracy
  • Regulowany montaż światła przedniego w zakresie 360°
  • Przednie światło z dwustopniowym wskaźnikiem naładowania akumulatora
  • Widoczne światło tylne: 400 metrów
  • Czas ładowanie światła przedniego: 2,3 h
Pokaż wszystkie modele z tej serii Sigma Sport Aura

Sprzęt

Przeznaczenie
MTB dla początkujących/turystyczne, Maraton/Cross Country , All Mountain/Enduro, All-round / Początkujący, Tour / Cross Country, Maraton / XC, Kolarstwo All Mountain / Przełajowe, Enduro, Szosa, Cyclocross, Gravel, Endurance, Trekking, Podróż rowerowa , Cross, Rower na co dzień , Rower miejski , Jazda na rowerze na co dzień, Lifestyle / Single Speed, Sporty miejskie, Dojazdy do pracy
Oświetlenie przednie
Źródło światła:
LED
Intensywność światła:
45 lx
Czas świecenia:
390 min.
Widoczność:
55 m
Oświetlenie tylne
Źródło światła:
LED
Czas świecenia:
360 min.
Zasilanie
Źródło zasilania:
Akumulator/bateria
Port USB:
tak
Główne informacje
Wyposażenie:
światło postojowe
Funkcje
Klasa ochrony:
IPX4:
Uchwyt
Uchwyt montażowy:
elastyczny uchwyt silikonowy
Montaż bez użycia narzędzi:
tak
Wymiary
Waga:
115 g
Zakres dostawy
W zestawie:
Mocowanie
Zakres dostawy:
1 x Sigma Aura 45, 1 x Sigma Nugget II
Rok modelowy
2022
Numer artykułu
1042202

Wideo

Opinia klienta

4.5
118 Ocena (oceny)
1 Gwiazdka
5
2 Gwiazdki
7
3 Gwiazdki
5
4 Gwiazdki
11
5 Gwiazdki
90
Nie prowadzimy osobnej weryfikacji recenzji, aby sprawdzić, czy wyświetlane oceny rzeczywiście pochodzą od konsumentów. Wszyscy odwiedzający naszą witrynę mogą przesyłać opinie o naszych produktach. Dodawanie recenzji nie jest powiązane z kontem użytkownika lub podobnymi funkcjami. Wszystkie recenzje są sortowane przez automatyczny filtr słów w celu uniknięcia obraźliwego słownictwa, treści rasistowskich lub seksistowskich oraz recenzji zawierających hiperłącza. Ponadto ręcznie sprawdzamy przychodzące recenzje, aby sprawdzić zawartość oceny pod kątem sprzeczności i innych treści zewnętrznych
Wyczyść wszystkie filtry
SIGMA SPORT Aura 45/Nugget II Zestaw oświetlenia na USB
Melanie
Świetny pakiet
Przetłumaczono z niemieckiego Zobacz oryginalny tekst
Oba produkty są świetne. Łatwe zakładanie dzięki regulowanej gumce. Możliwość ładowania za pomocą kabla USB w ciągu kilku godzin. Z żywotnością baterii do ładowania w dowolnym momencie. Jasność jest regulowana i naprawdę wystarczająco jasna. Bez zastrzeżeń polecam!
24.11.2022
SIGMA SPORT Aura 45/Nugget II Zestaw oświetlenia na USB
Felix
wspaniała rzecz
Przetłumaczono z niemieckiego Zobacz oryginalny tekst
Produkt przekonuje na całym świecie. Dotyk jest bardzo cenny, ładowanie działa znakomicie, żywotność baterii jest doskonała. Jasność lampy jest doskonała, mocowanie jest dziecinnie proste i nieporównywalne z majstrowaniem przy produktach innych dostawców. Jak na razie jesteśmy bardzo podekscytowani. Dlatego: jasna rekomendacja!
19.10.2022
SIGMA SPORT Aura 45/Nugget II Zestaw oświetlenia na USB
Mattgias
Aura top, samorodek flop
Przetłumaczono z niemieckiego Zobacz oryginalny tekst
Więc nie mogę narzekać na przednie światło. Wszystko działa na najwyższym poziomie. Jednak tylne światło przybyło uszkodzone. Nie można włączyć. Można go włączyć tylko wtedy, gdy podłączysz go do zasilania. Jakby nie zainstalowano baterii i działa tylko przy zasilaniu sieciowym. Ale nie o to chodzi.
13.07.2022