Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Oferty na lato - Koszystaj z pięknej pogody za mniej
SIGMA SPORT

SIGMA SPORT BC 14.16 STS CAD Licznik rowerowy bezprzewodowy (2020)

ID: 536559
377,99 zł
Zawiera podatek VAT, bez kosztów wysyłki
Przenieś do Ulubionych
  • 30 dni na zwrot towaru
  • Darmowa małych części wysyłka od 399 zł,-6
  • 40.000 Produktów 550 Marek
Szczegóły produktu

Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Za ewentualne błędy przepraszamy.

The BC 14.16 STS CAD być the idealny kompan dla wszystkie kto chcieć wysoki. Rozszerzone funkcje wysokościomierza obejmują graficzny profil wysokości i wyświetlanie wartości procentowych wzniesień. Korzystając z technologii NFC, komputer może komunikować się ze smartfonem z systemem Android, na którym wcześniej zainstalowano bezpłatną aplikację SIGMA LINK. Czujnik kadencji jest zawarty w zakresie dostawy. Zapewnia to wiarygodne dane kadencyjne.

Ponad 14 funkcji
Na dużej matrycy DOT wyświetlane są dane zebrane przez
14 Funkcja the BC 14.16 wyraźnie układać i częściowo wystawiać graficznie. Oprócz klasycznych funkcji rowerowych BC 14.16 posiada sześć funkcji wysokości a wersji STS CAD dwie funkcje kadencji.

Wysoki udział procentowy
Oprócz klasycznych funkcji pomiaru wysokości, BC 14.16 wyświetla także profil wysokości i procent nachylenia.

NFC & SIGMA LINK
BC 14.16 ma wbudowany układ NFC. Poprzez NFC (Near Field Communication)* dane z wycieczki można odczytać bezpośrednio na smartfonie. Za pomocą tej transmisji radiowej można również dokonać ustawień na BC 14.16. Użytkownik pobiera w tym celu bezpłatną aplikację SIGMA LINK App na swój smartfon. Za pomocą aplikacji można załadować dane szkoleniowe do SIGMA DATA CENTER lub innych platform szkoleniowych (np. Strava, TrainingPeaks).

Kodowana cyfrowo 3-kanałowa transmisja radiowa
Sprawdzony i niezawodny SIGMA TRANSMISSION SYSTEM (STS) to cyfrowo kodowany system transmisji wszystkich danych z nadajników prędkości obrotowej, nadajników kadencji, a także nadajników impulsów dla wysokiej jakości jednostek bazowych i modeli najwyższej klasy. Nadajniki zbierają dane z czujników i przesyłają je w postaci cyfrowego pakietu danych do odbiornika zintegrowanego z komputerem. Ponadto nadajnik regularnie wysyła przechowywane informacje testowe dla porównania danych.

Cyfrowe kodowanie SIGMA TRANSMISSION SYSTEM wyklucza możliwość fałszowania danych z nadajnika przez zakłócenia zewnętrzne, takie jak źródła zasilania lub inne nadajniki. Interferencje z produktami SIGMA, np. z oświetleniem LED można więc wykluczyć.

Obrotowe nadajniki STS
Przetworniki prędkości obrotowej i kadencji STS są montowane obrotowo w celu jeszcze lepszego równoległego wyrównania z magnesem. Komora baterii nadajnika prędkości STS znajduje się na zewnątrz. Oznacza to, że baterię można łatwo wymienić nawet po jej zamontowaniu.
Za pomocą dostarczonego generatora sygnałów kadencyjnych można mierzyć zarówno bieżącą jak i średnią kadencję.

Licznik odcinków trasy
Dzięki zintegrowanemu zegarowi sekcji podróży można ręcznie rejestrować poszczególne sekcje kompletnej podróży. Pozwala to na ocenę treningu na danym etapie lub interwale bez wpływu na całościowe wartości trasy.

* Technologia NFC jest obecnie dostępna tylko dla smartfonów z systemem Android. (NFC może być również dezaktywowany na komputerze)

Wskazanie temperatury
Modele BC 14.16/STS/CAD do BC 23.16 STS posiadają wyświetlacz temperatury. W każdej chwili zostaniesz poinformowany o aktualnej temperaturze w Twoim otoczeniu.

Regulowane rozmiary kół
Jeśli używane są dwa koła, można ustawić dwa rozmiary kół, które są automatycznie wykrywane (tylko w przypadku STS automatycznego). Jedyne co musisz zrobić, to zmienić nadajnik prędkości na drugim kole i ustawić właściwy obwód koła dla "Koła 2" na BC 14.16.

Predefiniowane rozmiary opon"
Rozmiar koła jest łatwo regulowany poprzez rozmiar opony. Od 16 cali przez 700C do 29 cali można łatwo dostosować rozmiar koła za pomocą wstępnie zdefiniowanych rozmiarów opon. Oczywiście możliwe jest również ręczne wprowadzanie wielkości koła z milimetrową dokładnością.

Porównanie prędkości maksymalnej do średniej
Podczas jazdy komputer porównuje Twoją aktualną i średnią prędkości . Pokazuje to strzałka skierowana w górę lub w dół. Gdy zbliżamy się do średniej prędkości, nie ma już żadnych wskazań.

Statystyki szkoleń za 12 miesięcy
The BC 14.16 wystawiać statystyki dla the ostatni dwanaście miesiąc w dodatku do the całkowity wartość. Dzięki temu dziennikowi treningowemu możesz porównać swoje miesięczne aktywności z innymi.

Zintegrowany układ pamięci
Dzięki zintegrowanemu układowi pamięci w głowicy komputera, wszystkie wartości całkowite i ustawienia są na stałe zapisane w urządzeniu. Wystarczy więc po wymianie baterii ustawić tylko czas.

Ostrzeżenie o akumulatorze Komputer/przekaźnik
Wszystkie urządzenia od BC 14.16 wzwyż wyposażone są w wyświetlacz stanu akumulatora. Poziom energii baterii komputera lub nadajnika STS jest więc pod kontrolą. Jeśli poziom naładowania baterii jest niski, na wyświetlaczu komputera pojawi się odpowiednio wcześnie ostrzeżenie.

Funkcja przypominania o przeglądzie roweru
Dzięki interwałowi serwisowemu, po dowolnie wybranym przebiegu przypomnimy Państwu o przeglądzie roweru. Częstotliwość serwisowania może być włączana/wyłączana lub wstępnie ustawiana tylko przez dealera. Sprzedawca może ustawić żądany przebieg za pomocą UNIVERSAL FAST SETTING BOX. Funkcja przeglądów jest wyłączona przy dostawie.

Więcej wyświetlacza w mniejszej obudowie
Konstrukcja TOPLINE 2016 jest zorientowana pionowo i dzięki smukłej konstrukcji idealnie pasuje na mostek kierownicy. Nowa forma umożliwia ulepszone opcje wyświetlania funkcji. Dla przykładu, the prędkość the BC 14.16 być duży i stale widoczny w the trzy linia wyświetlanie.

Animowane menu nawigacyjne
Mała grafika ułatwia orientację w menu BC 14.16. Wyświetlają grafiki treningowe w obszarze menu profilu wysokości i w ustawień. Pasek przewijania pokazuje, gdzie jesteś w danej chwili.

Podświetlenie
Jasne, spokojnie. Włączyć tryb oświetlenia i przy każdym kolejnym naciśnięciu klawisza wyświetlacz będzie się podświetlał. 

Dodatkowe informacje

  • Możliwość ustawienia wysokości początkowa
  • Tryb oszczędzania energii
  • Komunikacja ze smartfonem (Android) poprzez NFC
  • Funkcja My Name
  • Funkcja My Screen
  • Licznik częściowego odcinka podróży (Trip Section Timer)
Wyposażenie
Rodzaj
Bezprzewodowe  
Główne funkcje
z wysokościomierzem, wbudowany interfejs PC, z prędkościomierzem
Połączenie
bezprzewodowo, kodowane, cyfrowy
Zasilanie
Źródło zasilania: bateria  
Funkcje
Przebieg kilometrów: kilometry dziennie, kilometry w sumie, kilometry koło 1, kilometry koło 2
Funkcja czujnika prędkości: aktualna prędkość, średnia prędkość, maksymalna prędkość
Funkcja czasowa: czas, łączny czas podróży, automatyczny start/stop czasu podróży
Funkcja pomiaru wysokości: aktualna wysokość, nachylenie w%, maks. i min. wysokość, wysokość całkowita, aktualne nachylenie
Pozostałe funkcje: aktualna temperatura
Funkcja rytmu: średnia częstotliwość kroków, aktualna częstotliwość kroków
Funkcja
Wskaźnik poziomu naładowania baterii, Wskazanie temperatury, Funkcja Start/Stop, Funkcja kopii zapasowej, Funkcja podświetlenia, Możliwość zaprogramowania ustawień dla dwóch rowerów
Płeć
Unisex
Rok produkcji
2020
Numer produktu
536559
Opinie klientów
4.1
12 Opinie klientów
5 gwiazdek
8
4 gwiazdek
1
3 gwiazdek
1
2 gwiazdek
0
1 gwiazdka
2
14.05.2020
Chris
niejasne menu
onoverzichtelijk menu
Automatycznie przetłumaczone z języka holenderskiego Oryginał

technicznie świetny komputer rowerowy, lekki, solidny i kompletny. Podręcznik na papierze o wymiarach 1 metr x 1 metr jest niezręcznie niezręczny i na stronie nie ma też żadnej przydatnej wersji, Menu jest zdezorientowane i niejasne, spodziewaj się co najmniej godziny, aby je zrozumieć.

technisch een prima fietscomputer, licht, robuust en volledig. De handleiding op een papier van 1 meter x 1 meter is onbegrijpelijk onhandig en ook op de website is er geen handige versie beschikbaar, Het menu is warrig en onduidelijk, reken op minstens een uur om er uit wijs te raken.

19.12.2019
Thomas
Dobry towarzysz kolarstwa górskiego!
Guter Begleiter beim Mountainbiken!
Automatycznie przetłumaczone z języka niemieckiego Oryginał

Jeśli funkcje zostały zinternalizowane po przeczytaniu instrukcji obsługi, masz bardzo dobrego towarzysza podczas jazdy na rowerze górskim. Ponieważ mój ostatni komputer rowerowy Sigma miał 4 przyciski, które były łatwe w użyciu, przejście na trzy przyciski wymaga trochę czasu, aby się przyzwyczaić. Dobry produkt, szczegółowo opisany i spełniający moje oczekiwania. Mam dużo zabawy z komputerem rowerowym. A cena w Czarny piątek była bardzo przyjemna.

Wenn die Funktionen nach dem Lesen der Bedienungsanleitung verinnerlicht wurden, hat man einen sehr guten Begleiter beim Mountainbiken. Da mein letzter Sigma Fahrradcomputer 4 Tasten hatte, die gut bedient werden konnten, ist hier eine Umstellung auf drei Tasten erstmal gewöhnungsbedürftig. Gutes Produkt, ausführlich beschrieben und entsprach meinen Vorstellungen. Ich habe viel Spaß mit dem Fahrrad-Computer. Und der Preis beim Black Friday war sehr angenehm.

07.11.2018
Werner
z pomiarem wysokości i wyświetlaniem kadencji
mit Höhenmessung und Trittfrequenzanzeige
Automatycznie przetłumaczone z języka niemieckiego Oryginał

Całkiem obszernie wyposażony Compi, który wydaje mi się wystarczający dla niezbyt ambitnego, ale sportowego użytkownika. Pomiar górski oparty jest na obliczeniach barometrycznych, a zatem jest zabawką ciągle zmieniającego się ciśnienia powietrza -> więc może jest to raczej instrument oceny, ale dobry. Pozostałe "składniki" działają świetnie. Mocowanie nadajnika i Compihalterung przebiegło bezproblemowo; po przeczytaniu i / lub zorientowałem się w "Generalstabskarte" jako podręczniku. Ze względu na obniżoną cenę dobry stosunek ceny do wydajności. Odliczenie w gwiazdę z powodu pomiaru wysokości. Nie zrobiłem testu na deszcz.

Ein durchaus reichlich ausgestatteter Compi, der mir ausreichend für den nicht zu stark ambitionierten aber sportlichen User scheint. Die Bergmessung läuft auf barometrischer Berechnung und ist deshalb ein Spielball des ständig sich ändernden Luftdruckes –> also vielleicht eher ein Schätzinstrument, aber ein gutes. Die anderen "Zutaten" funktionieren alle prima. Das Anbringen der Sender und Compihalterung ging ohne Probleme; nachdem ich mich in eine(r) "Generalstabskarte" als Bedienungsanleitung eingelesen und orientiert hatte. Durch den reduzierten Preis ein gutes Preis-/LeistungsVerhältnis. Ein Stern Abzug wegen der Höhenmessung. Den RegenTest habe ich nicht durchgeführt.


Potrzebujesz pomocy?
Brak wsparcia telefonicznego
Więcej informacji
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes