Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Letnia Wyprzedaż CUBE 2019 | Rabaty do 20%
SIGMA SPORT

SIGMA SPORT BC 14.16 STS Licznik rowerowy bezprzewodowy (2019)

ID: 536556
320 zł
Zawiera podatek VAT, bez kosztów wysyłki
Przenieś do Ulubionych
  • 100 dni na zwrot towaru
  • Darmowa wysyłka od 399 zł,-6
  • 40.000 Produktów 400 Marek
Szczegóły produktu

BC 14.16 STS to idealny towarzysz dla tych, którzy wysoko mierzą. Rozszerzone funkcje wysokościomierza obejmują graficzny profil wysokości i wyświetlanie wartości procentowych wzniesień. Korzystając z technologii NFC, komputer może komunikować się ze smartfonem z systemem Android, na którym wcześniej zainstalowano bezpłatną aplikację SIGMA LINK.

Ponad 14 funkcji
Na dużym wyświetlaczu DOT Matrix, ponad
14 funkcji BC 14.16 jest pokazanych w sposób przejrzysty i częściowo także graficzny. Oprócz klasycznych funkcji rowerowych BC 14.16 posiada sześć funkcji wysokości a wersji STS CAD dwie funkcje kadencji.

Oprócz funkcji klasycznego wysokościomierza,
BC 14.16 wyświetla również profil wysokości i procentową wartość wzniesienia

NFC & SIGMA LINK BC
Model BC 14.16 ma wbudowany układ NFC. Poprzez NFC (Near Field Communication)* dane z wycieczki można odczytać bezpośrednio na smartfonie. Za pomocą tej transmisji radiowej można również dokonać ustawień na BC 14.16. Użytkownik pobiera w tym celu bezpłatną aplikację SIGMA LINK App na swój smartfon. Za pomocą aplikacji można załadować dane szkoleniowe do SIGMA DATA CENTER lub innych platform szkoleniowych (np. Strava, TrainingPeaks).

Cyfrowo kodowana 3-kanałowa transmisja radiowa
Sprawdzony i niezawodny system SIGMA TRANSMISSION SYSTEM (STS) jest cyfrowo kodowanym systemem transmisji dla wszystkich nadajników danych z prędkościomierza, nadajnika kadencji i pulsometru dla wysokiej jakości jednostek bazowych i modeli górnych. Nadajniki zbierają dane z czujników i przesyłają je w postaci cyfrowego pakietu danych do odbiornika zintegrowanego z komputerem. Ponadto nadajnik regularnie wysyła przechowywane informacje testowe dla porównania danych.

Cyfrowe kodowanie SIGMA TRANSMISSION SYSTEM wyklucza wszelkie przekłamania danych nadajnika z powodu zakłóceń zewnętrznych, takich jak źródła zasilania lub inne nadajniki. Interferencje z produktami SIGMA, np. z oświetleniem LED można więc wykluczyć.

Trip-Section-Timer
Dzięki funkcji wskaźnikowi sekcji podróży, poszczególne sekcje całej trasy mogą być wprowadzane ręcznie. Pozwala to na ocenę treningu na danym etapie lub interwale bez wpływu na całościowe wartości trasy.

* Technologia NFC jest obecnie dostępna tylko dla smartfonów z systemem Android. (NFC można również wyłączyć na komputerze)

Wskaźniek temperatury
Modele BC 14.16/STS/CAD do BC 23.16 STS wskaźnik temperatury. W każdej chwili zostaniesz poinformowany o aktualnej temperaturze w Twoim otoczeniu.

Ustawienia rozmiarów kół
Jeśli posiadasz dwa rowery, możesz wprowadzić dwa rozmiary kół, które są automatycznie wykrywane (tylko w przypadku STS automatic). Jedyne co musisz zrobić, to zmienić nadajnik prędkości na drugim kole i ustawić właściwy obwód koła dla "Koła 2" na BC 14.16.

Predefiniowane rozmiary opony
Ustawienie rozmiaru koła można łatwo ustawić za pomocą rozmiaru opony. Od 16 cali przez 700C do 29 cali można łatwo dostosować rozmiar koła za pomocą wstępnie zdefiniowanych rozmiarów opon. Oczywiście możliwe jest również ręczne wprowadzanie wielkości koła z milimetrową dokładnością.

Porównanie prędkości
Podczas jazdy komputer stale porównuje Twoją aktualną i średnią prędkości . Pokazuje to strzałka skierowana w górę lub w dół. Gdy zbliżamy się do średniej prędkości, nie ma już żadnych wskazań.

Statystyki treningowe na 12 miesięcy
Oprócz wartości całkowitych, BC 14.16 wyświetla również statystyki za ostatnie 12 miesięcy. Dzięki temu dziennikowi treningowemu możesz porównać swoje miesięczne aktywności z innymi.

Zintegrowany chip pamięci
Dzięki zintegrowanemu chipowi pamięci w głowicy komputera, wszystkie wartości i ustawienia są na stałe przechowywane w urządzeniu. Wystarczy więc po wymianie baterii ustawić tylko czas.

Ostrzeżenie o słabej baterii w komputerze/nadajniku
Wszystkie urządzenia z BC 14.16 są wyposażone we wskaźnik stanu baterii. Poziom energii baterii komputera lub nadajnika STS jest więc pod kontrolą. Jeśli poziom naładowania baterii jest niski, na wyświetlaczu komputera pojawi się odpowiednio wcześnie ostrzeżenie.

Funkcja przypominania o przeglądzie roweru
Dzięki interwałowi serwisowemu przypomnimy Ci o przeglądzie roweru po dowolnie wybranym przebiegu. Częstotliwość serwisowania może być włączana/wyłączana lub wstępnie ustawiana tylko przez dealera. Sprzedawca może ustawić żądany przebieg za pomocą UNIVERSAL FAST SETTING BOX. Częstotliwość przeglądów jest wyłączona przy dostawie.

Dużo wyświetlacza, mało obudowy
Konstrukcja TOPLINE 2016 jest zorientowana pionowo i dzięki smukłej konstrukcji idealnie pasuje do montażu na wsporniku kierownicy. Nowa forma umożliwia ulepszone opcje wyświetlania funkcji. Na przykład wskazanie prędkości w BC 14.16 jest stosunkowo duże i stale widoczne na wyświetlaczu trójwierszowym.

Animowane menu nawigacyjne
Małe grafiki ułatwiają orientację w menu BC 14.16. Wyświetlają grafiki treningowe w obszarze menu profilu wysokości i w ustawień. Pasek przewijania pokazuje, gdzie jesteś w danej chwili.

Podświetlenie
Włącz podświetlenie - to proste. Włącz tryb oświetlenia, a wyświetlacz będzie podświetlany przy każdym kolejnym naciśnięciu przycisku 

Dodatkowe informacje

  • Możliwość ustawienia wysokości początkowa
  • Tryb oszczędzania energii
  • Komunikacja ze smartfonem (Android) poprzez NFC
  • Funkcja My Name
  • Funkcja My Screen
  • Licznik częściowego odcinka podróży (Trip Section Timer)
Wyposażenie
Rodzaj
Bezprzewodowe  
Główne funkcje
z wysokościomierzem, wbudowany interfejs PC, z prędkościomierzem
Połączenie
bezprzewodowo, kodowane, cyfrowy
Zasilanie
Źródło zasilania: bateria  
Funkcje
Przebieg kilometrów: kilometry dziennie, kilometry w sumie, kilometry koło 1, kilometry koło 2
Funkcja czujnika prędkości: aktualna prędkość km/h, średnia prędkość km/h, maksymalna prędkość km/h
Funkcja czasowa: czas, łączny czas podróży, automatyczny start/stop czasu podróży
Funkcja pomiaru wysokości: aktualna wysokość, nachylenie w%, maks. i min. wysokość, wysokość całkowita, aktualne nachylenie
Pozostałe funkcje: aktualna temperatura
Funkcja
Wskaźnik poziomu naładowania baterii, Wskazanie temperatury, Funkcja Start/Stop, Funkcja kopii zapasowej, Funkcja podświetlenia, Możliwość zaprogramowania ustawień dla dwóch rowerów
Płeć
Unisex
Rok produkcji
2019
Numer produktu
536556
Opinie klientów
4.4
18 Opinie klientów
5 gwiazdek
12
4 gwiazdek
4
3 gwiazdek
0
2 gwiazdek
1
1 gwiazdka
1
19.08.2019
de Ruffray Patricia
Doskonała czytelność
Lisibilité parfaite
Automatycznie przetłumaczone z języka francuskiego Oryginał

To mój małżonek wprowadził wszystkie dane, nie zawsze zrozumiałe wyjaśnienia dotyczące sigmy. Licznik łatwy do odczytania, szybkie przejście z jednego punktu odniesienia do drugiego, dobrze trzyma się kierownicy (straciłem ostatni licznik podczas jazdy). Nie chciałem GPS, to dobry kompromis. Dobry stosunek ceny do jakości

C'est mon conjoint qui a entré toutes les données, pas toujours compréhensible les explications pour le sigma. Compteur facile à lire, passage rapide d'une donnée à l'autre, tient bien sur le guidon (j'ai perdu mon dernier compteur en roulant). Je ne voulais pas de GPS, c'est un bon compromis. Bon rapport qualité/prix

26.07.2019
ARMIN
SIGMA SPORT TACHO WIRELESS
SIGMA SPORT TACHO KABELLOS
Automatycznie przetłumaczone z języka niemieckiego Oryginał

wszystko jest w porządku

alles bestens

26.04.2019
Peter
SIGMA SPORT 14.16
SIGMA SPORT 14.16
Automatycznie przetłumaczone z języka niemieckiego Oryginał

Bardzo dobre urządzenie, niska cena

Sehr gutes Gerät, günstiger Preis


Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi ekspertami: Pon. - Pt.: 10 - 17
22 481 05 01
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 50 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes