Bikester - sklep rowerowy online
Witamy rowerową jesień
Obecnie mogą występować ograniczenia dotyczące napraw i reklamacji. Pracujemy na pełnych obrotach, aby móc świadczyć usługi jak dotychczas.
Niestety żądany produkt jest obecnie wyprzedany

SIGMA SPORT ROX 2.0 Komputer rowerowy w zestawie Mocowanie GPS, czarny

ID: 1431540

Jeśli złożysz zamówienie do 17 grudnia, Twoje prezenty powinny dotrzeć do Ciebie przed Bożym Narodzeniem.*
* Wyłączając produkty gabarytowe (np. zestawy kół, stojaki serwisowe)

niedostępny
Z VAT dodatkowo Koszty wysyłki

Powiadom mnie, gdy artykuł będzie znów dostępny.

Zapisujemy Twoje zapytanie na 3 miesiące. Jeśli do tego czasu artykuł pojawi się w naszym magazynie, otrzymasz od nas wiadomość.

Opis

SIGMA SPORT ROX 2.0 Komputer rowerowy w zestawie Mocowanie GPS, czarny (black)

Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Za ewentualne błędy przepraszamy.

ROX 2.0 - czysta przyjemność jazdy z GPS
Komputer rowerowy ROX 2.0 GPS jest idealny dla wszystkich tych sportowców rekreacyjnych, którzy chcą korzystać z podstawowych zalet komputera rowerowego GPS bez wydawania fortuny. Jego duży i czytelny wyświetlacz w połączeniu z prostą obsługą sprawiają, że jest idealnym towarzyszem wycieczek rowerowych. 14 funkcji, takich jak wyświetlanie prędkości, dystansu i czasu treningu, instrukcje nawigacyjne i sprzężenie z rowerem elektrycznym nie stanowią problemu dla komputera rowerowego ROX 2.0. Dzięki bezpłatnej aplikacji SIGMA RIDE można w każdej chwili śledzić i analizować aktualne dane dotyczące jazdy za pomocą aplikacji SIGMA RIDE na smartfonie.

Duży wyświetlacz
Wysokokontrastowy, 2-calowy wyświetlacz ROX 2.0 jest bardzo łatwy do odczytania nawet podczas jazdy dzięki swoim wymiarom i bardzo dużym cyfrom. Specjalne czerwone kółko w prawym górnym rogu wyświetlacza ma kolorowe tło i oferuje rowerzystom innowacyjne i ekscytujące wyświetlanie danych treningowych. W połączeniu z bezpłatną aplikacją SIGMA RIDE na smartfona można kilkoma kliknięciami ustawić indywidualne widoki wyświetlacza - można skonfigurować do sześciu ekranów z dwoma wartościami każdy. Aktualna prędkość i czas są stale wyświetlane na wyświetlaczu.

Gotowość do pracy w każdej chwili
Komputer rowerowy ROX 2.0 można umieścić na kierownicy w zaledwie kilku krokach. Nie ma potrzeby montowania kabli czy czujników. Po włączeniu ROX 2.0 ciągu kilku sekund określa pozycję rowerzysty za pomocą GPS i GLONASS. W połączeniu z intuicyjną obsługą za pomocą dwóch przycisków, wycieczka rowerowa może rozpocząć się natychmiast.

Prosta nawigacja rowerowa
Komputer rowerowy ROX 2.0 łączy się z aplikacją komoot na smartfonie. Następnie aplikacja komoot wysyła wskazówki zakręt po zakręcie do urządzenia ROX 2.0. Mogą one być wyświetlane w postaci strzałki na wyświetlaczu lub w obrębie czerwonego okręgu. Kolorowe koło na wyświetlaczu odlicza odległość do następnego zakrętu za pomocą kolorowych pasków. Stają się one tym rzadsze, im bardziej rowerzysta zbliża się do zakrętu. Obok okręgu wyświetlana jest również liczba metrów do następnego zakrętu.

E-Bike gotowy
ROX 2.0 jest gotowy do współpracy z rowerami elektrycznymi i może być łatwo sparowany z wieloma rowerami elektrycznymi. Komputer rowerowy GPS łączy się z kompatybilnym systemem e-rowerowym i pokazuje aktualny poziom wsparcia, stan baterii, światło i inne dane na wyświetlaczu lub w czerwonym kółku.

Inteligentne powiadomienia
Inteligentne powiadomienia łączą rowerzystów ze światem zewnętrznym nawet podczas jazdy. Wyświetlacz pokazuje informacje o przychodzących połączeniach i wiadomościach na smartfonie.

Wygodna ocena danych
Dzięki aplikacji SIGMA RIDE dane treningowe są przesyłane i gromadzone przez BLE z ROX 2.0 do smartfona. Najważniejsze dane i statystyki można przejrzyście wyświetlić za pomocą kolorowych pól danych, odczytać w mgnieniu oka na smartfonie i wygodnie ocenić.

Elastyczny montaż
ROX 2.0 jest dostarczany z konwencjonalnym uchwytem na kierownicę GPS. Tarczę montuje się za pomocą opasek zaciskowych na kierownicy lub wsporniku roweru, a ROX 2.0 przykręca się poprzez kliknięcie.
Overclamp Butler jest dostępny w zestawie TOP MOUNT oraz jako wyposażenie dodatkowe. Umożliwia idealne ustawienie komputera rowerowego ROX 2.0 nawet przy krótkich wspornikach kierownicy. Dzięki temu głowica komputera może być umieszczona centralnie nad wspornikiem kierownicy na wysokości kierownicy. Butler pasuje do kierownic o średnicy od 31,8 do 35 mm.

W skrócie

Czas pracy
Czas pracy
18,00 h
Przekątna wyświetlacza
Przekątna wyświetlacza
2,00 cale/-i
Rodzaj
Rodzaj
kolorowy wyświetlacz

Sprzęt

Przeznaczenie
All-round / Początkujący, Tour / Cross Country, Maraton / XC, Kolarstwo All Mountain / Przełajowe, Enduro, Szosa, Cyclocross, Gravel, Endurance, Trekking, Podróż rowerowa , Bikepacking, Cross, Jazda na rowerze na co dzień, Lifestyle / Single Speed, Sporty miejskie, Dojazdy do pracy
Główne informacje
Rodzaj urządzenia:
urządzenie ręczne bez mapy
Wymiary
Wymiary (szer. x wys. x dł):
44,2 x 65,9 x 17,8
Waga:
39,00 g
Ekran
Rodzaj:
kolorowy wyświetlacz
Przekątna wyświetlacza:
2,00 cale/-i
Rozwiązanie:
51x16
Funkcje
Funkcja:
Funkcja oświetlenia, Nawigacja, Funkcja GPS, Funkcje zapisywania
Przebieg kilometrów:
łączna liczba kilometrów
Funkcja czujnika prędkości:
Aktualna prędkość, średnia prędkość, maksymalna prędkość
Funkcja czasowa:
Czas
Ilość funkcji treningowych:
6
Rytm:
niewyposażone i nierozszerzalne
Zasilanie
Rodzaj akumulatora:
bateria litowo-jonowa
Źródło zasilania:
akumulator
Czas pracy:
18,00 h
Zakres dostawy
W zestawie:
Mocowanie na kierownicy
Rok modelowy
2023
Numer artykułu
1431540
EAN
4016224010509

Opinia klienta

4.0
37 Ocena (oceny)
1 Gwiazdka
4
2 Gwiazdki
4
3 Gwiazdki
1
4 Gwiazdki
6
5 Gwiazdki
22
Nie prowadzimy osobnej weryfikacji recenzji, aby sprawdzić, czy wyświetlane oceny rzeczywiście pochodzą od konsumentów. Wszyscy odwiedzający naszą witrynę mogą przesyłać opinie o naszych produktach. Dodawanie recenzji nie jest powiązane z kontem użytkownika lub podobnymi funkcjami. Wszystkie recenzje są sortowane przez automatyczny filtr słów w celu uniknięcia obraźliwego słownictwa, treści rasistowskich lub seksistowskich oraz recenzji zawierających hiperłącza. Ponadto ręcznie sprawdzamy przychodzące recenzje, aby sprawdzić zawartość oceny pod kątem sprzeczności i innych treści zewnętrznych
Wyczyść wszystkie filtry
SIGMA SPORT ROX 2.0 Komputer rowerowy w zestawie Mocowanie GPS, czarny czarny
Johan
Ostrzeżenie!
Przetłumaczono z Szwedzki Zobacz oryginalny tekst
Co dziesiąty przejazd czy coś takiego traci 2-3 km na 60 km jazdy. Wysłałem komputer do firmy Sigmy w celu sprawdzenia, a oni odesłali go, stwierdzając, że z produktem nie dzieje się nic złego, chociaż mam zapisane trasy, które wyraźnie pokazują, że moje jazdy różnią się, ponieważ za każdym razem jeżdżę tą samą trasą.
11.08.2023
SIGMA SPORT ROX 2.0 Komputer rowerowy w zestawie Mocowanie GPS, czarny czarny
Michel
Sigma rox 2.0
Przetłumaczono z francuskiego Zobacz oryginalny tekst
Przebieg jest nieprawidłowy z jednego punktu do drugiego, nie można go dostosować. . . . . .
28.06.2023
SIGMA SPORT ROX 2.0 Komputer rowerowy w zestawie Mocowanie GPS, czarny czarny
Lena
Wszystkie dane w skrócie
Przetłumaczono z niemieckiego Zobacz oryginalny tekst
Używam mojej Sigma Rox 2.0 od kilku tygodni. Konfiguracja aplikacji i połączenie ze smartfonem (iphone) przebiegło bez żadnych problemów. Lubię korzystać z aplikacji komoot do planowania tras z wyprzedzeniem. Transfer do aplikacji Sigma odbywa się automatycznie po sparowaniu aplikacji. Połączenie z urządzeniem z aplikacją Sigma również przebiegło bezproblemowo. Aktywności są rejestrowane za pomocą aplikacji Sigma i generowane są statystyki. Sigma Rox 2.0 to łatwe w użyciu urządzenie, które sprawia, że dojazdy do pracy są dla mnie trochę przyjemniejsze i ułatwiają mnie jako zdezorientowanemu kolarzowi-hobbiście. Wady, które chętnie przyjmę za obniżoną cenę: Instrukcje nawigacyjne pojawiają się po kilku chwilach od skrzyżowania, aby wyświetlić następną instrukcję. Jeśli skręcisz kilka razy w krótkim odstępie czasu, może się zdarzyć, że skręcisz w niewłaściwy sposób iw razie wątpliwości będziesz musiał spojrzeć na trasę w aplikacji. Sygnał GPS szybko traci sygnał w tunelach lub pod drzewami. Wyobrażam sobie zatem wycieczki przez lasy jako trudne.
20.06.2023