Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
Skins
SKINS
SKINS projektuje i produkuje wysokiej jakości sportową odzież kompresyjną. Produkty australijskiej firmy noszone są przez wielu zawodowych sportowców z przeróżnych dziedzin sportu. Również amatorzy chętnie korzystają z technologii SKINS, która zapewnia skrócony czas regeneracji.

Skins

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Odzież rowerowa Skins

Początki marki Skins związane są ze śmiałym marzeniem australijskiego narciarza, który mimo upływu czasu chciał cieszyć się dobrą, niesłabnącą kondycją. Swoje poszukiwania rozwiązań oparł na znajomości anatomicznej reguły, wedle której dzięki uciskowi mięśni można poprawić krążenie, a co za tym idzie – dostarczyć do mięśni większe ilości tlenu, pozwalając im na skuteczniejszą pracę i szybszą regenerację. Z czasem za wiedzą tą przyszły konkretne eksperymenty, a za nimi wyniki i rezultaty w postaci odzieży kompresyjnej produkowanej z metką Skins.

Skins odzież rowerowa

Skins to ubrania do uprawiania różnego rodzaju sportów – początkowo korzystali z nich głównie profesjonalni sportowcy, z czasem grono użytkowników poszerzyło się także o amatorów oraz osoby szukające akcesoriów do rekonwalescencji po urazach czy nadwyrężeniach. Fani różni sportów, w tym kolarze, wśród produktów marki są w stanie znaleźć elementy ubioru odpowiadające ich potrzebom – odzież rowerową Skins oraz produkty dla innych sportowców znajdziecie w sklepie Bikester.pl.

Ubrania na rower z australijską marką

Odzież rowerowa Skins korzysta z najnowszych osiągnięć technologicznych, aby zapewnić sportowcom najwyższej klasy efekty. Kompresja umożliwiona przez specjalne techniki szycia odzieży sprawia, że mięśnie są pobudzone do aktywnej pracy. Procesy prowadzące do produkcji kwasu mlekowego są redukowane, a tkanki lepiej dotlenione i odżywione, co zapobiega kontuzjom, bólowi oraz pozwala na szybką regenerację po wysiłku.

Ponadto Skins doskonale rozumie potrzeby rowerzystów – dlatego ubrania na rower tej marki wyposażone są w liczne udogodnienia, dzięki którym ochrona ciała oraz wytrzymałość odzieży są jeszcze lepsze. Co zapewnia Skins swoim użytkownikom?

  • Ochrona przed promieniowaniem słonecznym – to dwustronna korzyść, ponieważ odzież nie niszczy się od słońca, a jednocześnie skóra kolarza jest chroniona przed promieniowaniem UV – dzięki filtrom można cieszyć się jazdą po nasłonecznionych terenach bez obaw o swoje zdrowie.
  • Ochrona przed wilgocią – jazda rowerem w wilgotnych ubraniach nie należy ani do przyjemnych, ani zdrowych, dlatego Skins dba o to, by ubrania na rower z doskonałą efektywnością odciągały wilgoć, odprowadzały ją i umożliwiały jej szybkie odparowanie. Dzięki temu pocenie się podczas wysiłku przestaje być problemem.
  • Poprawa dopasowania – odzież rowerowa Skins jest doskonale dopasowana do ciała, a dzięki technologii Bastogne HP gwarantuje idealne, trójwymiarowe przyleganie do krzywizn ciała. To szczególnie istotne w dopasowywaniu spodenek. Rozwiązanie to zapobiega zwijaniu się materiału czy poczuciu dyskomfortu.

W sklepie internetowym Bikester.pl znaleźć można liczne rodzaje odzieży rowerowej przygotowanej przez markę Skins: spodenki, koszulki, ochraniacze rowerowe, a także kostiumy dla triathlonistów. Ochraniacze na nogi mają różne długości i można je swobodnie dopasować do różnych modeli spodenek.

Dopasuj odzież rowerową do swoich potrzeb

Wybierając ubrania na rower kolarze doskonale wiedzą, na jakie parametry należy postawić – doskonałe dopasowanie zapewnia nie tylko właściwości kompresyjne, ale także lepszą aerodynamikę, dzięki czemu łatwiej jest pokonywać opory powietrza. Skins zapewnia swoim klientom także bezpieczeństwo, wobec czego wiele elementów odzieży australijskiej marki wyposażone jest w akcesoria odblaskowe.

Marka Skins przygotowuje odzież rowerową uwzględniając także komfort rowerzysty – to dlatego zarówno koszulki, jak i spodenki cechują się specjalnie dopasowanym fasonem. W modelach koszulek bez rękawków wykrój na ramiona jest szeroki, by zapobiec powstawaniu nieprzyjemnych otarć skóry pod pachami. Koszulki z krótkim czy długim rękawem posiadają wygodne zamki, umożliwiające łatwe rozpięcie, co pozwala na szybkie regulowanie odczuwanego komfortu termicznego.

W spodenkach rowerowych – zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn – stosowane są także rozwiązania pozwalające na ochronę krocza. Dzięki specjalnemu krojowi rowerzysta nie musi martwić się o dolegliwości powodowane uciskiem wrażliwych miejsc.