Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Nowy sprzęt i nowe kolekcje odzieży - Wszystko, co niezbędne na MTB
SQlab

SQlab 702 Chwyty rowerowe - gripy (2021)

ID: 860533
179,99 zł
Zawiera podatek VAT, bez kosztów wysyłki
Proszę wybrać długość
Przenieś do Ulubionych
  • 30 dni na zwrot towaru
  • Darmowa małych części wysyłka od 399 zł,-6
  • 40.000 Produktów 550 Marek
Szczegóły produktu

Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Za ewentualne błędy przepraszamy.

Komfortowy uchwyt 702 zapewnia maksymalną powierzchnię styku, oparcie i wygodę. Bardzo duże skrzydło podtrzymuje nadgarstek i rozkłada nacisk wygodnie i równomiernie dzięki bardzo dużej powierzchni styku. Preferowanym obszarem użytkowania jest komfortowy trekking lub rower miejski. Skrzydło odciążające, które jest umieszczone daleko i ściągnięte nisko, zwalnia miejsce na bezpieczny chwyt korpusu uchwytu w każdej sytuacji. Podniesiony koniec uchwytu mieści się po zewnętrznej stronie dłoni i stanowi podporę dla dłoni. Strona wewnętrzna znajduje się wyżej w poziomie i tym samym zapewnia naturalną pozycję ręki. Nerw łokciowy i pośrodkowy, jak również wyjście z tunelu nadgarstka są w ten sposób szczególnie odciążone. Z przodu i od spodu, Ergobar, faliste wzniesienie z przodu i od spodu, zapewnia palcom pewny chwyt i optymalne trzymanie. Podczas rozwoju produktu, zacisk przesuwał się z zewnątrz do wewnątrz. Zwiększa to amortyzację i komfort na zewnątrz dłoni. Dlatego też seria uchwytów SQlab nie jest już kompatybilna z uchwytami skręcanymi. Różne mieszanki gumowe zapewniają doskonałą przyczepność i wysoki komfort. W SQlab stosowane są tylko najlepsze możliwe materiały. Gwarantuje to długą żywotność i brak przyklejania się gumy chwytnej.

Wyposażenie
Dodatkowe informacje
Długość / obwód (mierzona na 1/3 całkowitej długości): 139,1 mm / 108 mm (S) / 143,6 mm / 110,8 mm (M) / 145,8 mm / 123,7 mm (L)
Przeznaczenie
Miasto i Trekking  
Model
Przykręcane uchwyty  
Waga
300  g
Płeć
Unisex
Rok produkcji
2021
Numer produktu
860533
Opinie klientów
4.6
5 Opinie klientów
5 gwiazdek
3
4 gwiazdek
2
3 gwiazdek
0
2 gwiazdek
0
1 gwiazdka
0
19.08.2013
rawabo
Dobry materiał, ale złe informacje o produkcie
Gutes Material aber schlechte Produktinfo
Automatycznie przetłumaczone z języka niemieckiego Oryginał

Uchwyty wyglądają schludnie, informacje w sklepie Fahrrad.de i producent przez długość rękojeści są niewystarczające. Tutaj dokonuje się rozróżnienia między rozmiarami S, M i L, ale nie ma wskazania długości uchwytu w cm. Zamówienia w rozmiarze M były wyraźnie długie z 135 mm, ponieważ do tego celu dostępne są tylko maksimum 125 mm ze względu na różne uchwyty na kierownicę. Niestety, musiałem zwrócić klamki. W przypadku wszystkich uchwytów należy zatem podać nie tylko dane średnicy, ale również dane długości w mm.

Die Griffe sehen ordentlich aus, die Angaben im Shop von Fahrrad.de und dem Hersteller über die Grifflänge ist aber unzureichend. Hier wird nur zwischen Größe S, M und L unterschieden, eine Angabe der Grifflänge in cm gibt es nicht. Die bestellen Griffe in Größe M waren mit 135mm deutlich lang, da durch diverse Lenkeranbauten nur maximal 125mm dafür zu Verfügung stehen, Ich musste die Griffe daher leider zurücksenden. Bei allen Griffen sollten daher nicht nur Durchmesserangaben sondern auch Längenangaben in mm gemacht werden.

Ocena dotyczy tego samego modelu, ale pochodzi z poprzedniego roku i zawiera niemal identyczną treść.

10.08.2013
F.O.C.
Uchwyt SQlab 702
SQlab 702 Griff
Automatycznie przetłumaczone z języka niemieckiego Oryginał

Bardzo dobry chwyt! Prowadzę go już od kilku miesięcy i nie mam z nim żadnych problemów z nadgarstkiem. Cena jest dobra. Wykonanie jest bardzo dobre, a montaż idealny. Uchwyt radzi sobie bardzo dobrze nawet w deszczu. Wreszcie chwyt, który idealnie pasuje do twojej dłoni!

Ein sehr guter Griff! Ich fahre Ihn nun schon ein paar Monate und habe mit Ihm keine Handgelenkprobleme mehr. Der Preis ist gut. Die Verarbeitung ist sehr gut und die Montage ist ideal. Der Griff tut auch bei Regen einen sehr guten Dienst. Endlich ein Griff der einfach perfekt in der Hand liegt!

Ocena dotyczy tego samego modelu, ale pochodzi z poprzedniego roku i zawiera niemal identyczną treść.

31.10.2011
Stahlrad
Uchwyty, których "wielcy" nie muszą się obawiać
Griffe welche die "Großen" nicht fürchten müssen
Automatycznie przetłumaczone z języka niemieckiego Oryginał

Super ergonomiczny uchwyt, który jest bardzo wygodny w dłoni. Te uchwyty łatwo nadążają za "dużymi / kosztownymi". Nadają się do miasta, a także do dłuższych i kilkudniowych wycieczek. Montaż jest bardzo prosty, w razie potrzeby lekko zwilż kierownicę w miejscu wodą lub rożnem. Uchwyty są absolutnie nieobrotowe.

Ein super ergonomischer Griff, der sehr angenehm in der Hand liegt. Diese Griffe halten locker mit den "Großen/Teuren" mit. Sie sind sowohl für Stadt-, sowie auch für längere und mehrtägige Touren geeignet. Die Montage ist sehr einfach, zur Not den Lenker in dem Bereich leicht mit Wasser oder Spucke anfeuchten. Die Griffe sind absolut verdrehfest.

Ocena dotyczy tego samego modelu, ale pochodzi z poprzedniego roku i zawiera niemal identyczną treść.


Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes