Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

SR Suntour

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Sr Suntour: widelce i amortyzaroty rowerowe

Marki SR Suntour nie trzeba przedstawiać tym, którzy posiadają w swoim garażu choć jeden rower i przy zakupie zwrócili uwagę na części, jakie zostały w nim zamontowane. Firma jest obecnie jednym z największych na świecie producentów amortyzatorów rowerowych, wybieranym w ramach podstawowego wyposażenia jednośladów w niemalże każdej kategorii cenowej. Z naciskiem, jaki w ostatnich latach położono tutaj na doskonalenie kolekcji widelców i amortyzatorów przeznaczonych dla zaawansowanych użytkowników i zawodników, SR Suntour wydaje się zdobywać uznanie coraz szerszego grona klientów. Popularność jest tu jednak całkowicie zasłużona – marka tworzy części solidne, wytrzymałe, spełniające wysokie wymagania użytkowników, a przy tym zróżnicowane cenowo, by można było dopasować je zarówno do tańszych, jak i droższych modeli rowerów.

SR Suntour

SR Suntour: amortyzatory rowerowe do każdego stylu jazdy

Pierwszym i jednym z najważniejszych wyznaczników marki SR Suntour jest doskonały stosunek ceny do jakości, jaki stara się zachować w każdej półce cenowej, dla której produkowane są części sygnowane firmowym logo. W ofercie marki spotkamy zarówno pełne widelce rowerowe amortyzowane, jak i pojedyncze amortyzatory do samodzielnego montażu. Z uwagi na to, że amortyzatory stosowane są przede wszystkim w rowerach górskich i modelach przystosowanych do jazdy w trudnym terenie, także w sportach grawitacyjnych, amortyzatory rowerowe SR Suntour tworzone są z wyjątkową dbałością o zachowanie najwyższej wytrzymałości i odporności na zużycie, nawet jeśli odbywa się to kosztem wagi poszczególnych części. Widelce powstają tu ze stopów stali i aluminium, a dzięki szerokiemu wyborowi modeli pasują do większości rowerów MTB dostępnych obecnie na rynku u wiodących producentów.

Od dłuższego czasu SR Suntour stara się odchodzić od produkcji wyłącznie amortyzatorów i widelców rowerowych, stawiając na kolejne kategorie części rowerowych i wzmacniając swoją i tak silną pozycję na rynku. Wśród ciekawszych i solidniejszych propozycji marki dostępnych w Bikester.pl pojawiają się więc m.in. korby rowerowe, osłony łańcuchów, akcesoria do sztyc rowerowych. Wraz z rozwojem zainteresowania rowerami elektrycznymi, SR Suntour stara się kierować swoją uwagę także w tym kierunku i tworzyć widelce amortyzowane, które będą w stanie wytrzymać obciążenia bardziej wymagających rowerów z napędem elektrycznym.

Widelce rowerowe SR Suntour w Bikester.pl

Jako producent rozpoznawalny na globalnym rynku rowerowym i twórca części do wielu rowerów sprzedawanych jako sprzęt gotowy do jazdy, SR Suntour dba o każdy detal swoich projektów i poddaje je niezliczonym testom jakości i wytrzymałości jeszcze zanim trafią na ostateczne testy do zawodników i klientów marki. W rowerach MTB liczy się nie tylko sprawność pracy, wytrzymałość czy jakość komponentów, ale też ich design, dlatego widelce rowerowe SR Suntour zawsze zdają się nawiązywać do klasycznego, sportowego charakteru rowerów górskich, nie kolidując kolorystycznie z różnorodnymi kompozycjami, jakie użytkownicy mogli stworzyć w swoich rowerach z pomocą ramy czy poszczególnych akcesoriów.

W sklepie internetowym Bikester.pl znajdziesz szeroki wybór widelców amortyzowanych SR Suntour wraz z wymiennymi akcesoriami niezbędnymi do stworzenia własnego, solidnego zestawu do jazdy górskiej. Posiadamy wszystkie najważniejsze serie produktowe wypuszczane przez markę w kategorii widelców rowerowych: widelce SF9 CR-9V, CR 8V, SF11-NRX, SF9 NCX, SF13 CR-8V i wiele innych. W ofercie znajdziesz także samodzielne amortyzatory RS17 Duair, RS18 Triair, RS17 Raidon oraz akcesoria niezbędne do prawidłowego montażu widelców rowerowych.