Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Syntace

Syntace C3 Lemondka, raceblack

ID: 328986
861 zł
Zawiera podatek VAT, darmowa wysyłka
Proszę wybrać długość
Przenieś do Ulubionych
  • 30 dni na zwrot towaru
  • Darmowa małych części wysyłka od 399 zł,-6
  • 40.000 Produktów 550 Marek
Szczegóły produktu

Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Za ewentualne błędy przepraszamy.

Sztuczki z małymi skrzydłami w obszarach o burzliwym przepływie kosztują tylko wagę i wysiłek. Liczy się to, jak ogromne kierownice mogą pozostać w swojej aerodynamicznej i aerodynamicznej pozycji od początku do końca.

Podwójne zgięcie Helixa
15 lat ewolucji zamiast krótkotrwałych rozwiązań Hau-Ruck á la S-Bend, Straight Bend. Niestety, nadwyrężone nadgarstki, jak to ma miejsce w przypadku tych "nowych" pozycji ręki w chwycie, powodują nie tylko zmęczenie, ale także napięcie przebiegające przez ramiona i do górnych partii pleców, które jest tak wysokie, że jeździec nieuchronnie wygina plecy bardziej do góry. Rezultat: oprócz wyższego podstawowego tempa metabolizmu, pogarsza się również aerodynamika. Nowy Syntace C3 zapewnia szybkie, płaskie plecy i super energooszczędną postawę ciała bez Twojego osobistego zaangażowania.

Lepszy nacisk na pedał
Nowy kształt C3 pozwala na jeszcze większy nacisk na pedały. Podpórki pod nadgarstki, które są umieszczone bezpośrednio pod nadgarstkami pod kątem ok. 20° po przekątnej w dół i w przód, oraz kolejne uchwyty, które zostały zoptymalizowane biomechanicznie w pozycji kątowej, generują dokładnie takie samo napięcie, które sięga do górnych części ramion i jak zwykle w przypadku Syntace, automatycznie zapewniają oszczędzający energię przeciwny ruch dla wysokiego nacisku na pedał.

Jeszcze nie dość
Rękojeść C3 Double Helix Bend, która jest nieco dalej do przodu, tak doskonale zagnieżdża się w dłoni i ruchu ze względu na zmienione kąty, że od razu zadasz sobie pytanie, dlaczego nie od razu? Nawet złagodzony kompromis o nazwie S-Bend jest teraz zbędny, ponieważ teraz szybsza jazda idzie w parze z legendarnym komfortem Syntace: Dużo bardziej zrelaksowany niż z jakimkolwiek innym barem lotniczym. Nie tylko z powodu często kopiowanego i nigdy nieosiągalnego, doskonale wyważonego wsparcia wagi na Syntace Bio Wings.

Przegląd wielkości
S = do ok. 1,70 m
M = 1,70 - 1,82 m
L = od ok. 1,82 m

Waga
S = 348 g
M = 366 g
L = 378 g

Dodatkowe informacje

  • XXS możliwość skrócenia ze skalą do sterowania dźwignią hamulca ITU/DTU
  • wrist-rests guided at an angle of 20° to the front at an angle to the bottom
Wyposażenie
Rodzaj
mocowanie na kierownicy  
Rodzaj materiału
Aluminium  
Zaciski kierownicy (mm)
31,8  
Płeć
Unisex
Rok produkcji
2019
Numer produktu
328986
Opinie klientów
4.9
8 Opinie klientów
5 gwiazdek
7
4 gwiazdek
1
3 gwiazdek
0
2 gwiazdek
0
1 gwiazdka
0
02.09.2019
Armin
TOP, mogę tylko polecić
TOP, kann ich nur empfehlen
Automatycznie przetłumaczone z języka niemieckiego Oryginał

Dla mojego rozmiaru 171 cm długość S jest idealna. Wcześniej testowałem 2 inne modele, maksymalnie 15 minut były bezbolesne w prowadzeniu. Dzięki Syntace C3 możesz jeździć przez kilka godzin bez żadnych problemów, ergonomia doskonale pasuje. Pachy są duże i wystarczająco wygodne, aby nie było zatorów i złego snu. Boczna regulacja poduszek pozwala na indywidualne ustawienie. Naprawdę świetny, przemyślany produkt.

Für meine Grösse 171cm ist die Länge S perfekt. Hatte zuvor 2 andere Modelle getestet, die max 15 Min. schmerzfrei zu fahren waren. Mit dem Syntace C3 kann man mehrere Stunden ohne Probleme fahren, die Ergonomie passt genial. Auch die Armpads sind gross und bequem genug, dass es keinen Blutstau und eingeschlafene Arme gibt. Die seitliche Einstellung der Pads lässt eine individuelle Position zu. Ein wirklich tolles, durchdachtes Produkt.

05.08.2015
Karin
zaleca
sehr zu empfehlen
Automatycznie przetłumaczone z języka niemieckiego Oryginał

Super Aerobar, mogę tylko polecić!

Ein super Aerolenker, kann ich nur weiterempfehlen!

10.07.2015
Rolf
od początku Sher dobre samopoczucie
von Beginn an sher gutes Fahrgefühl
Automatycznie przetłumaczone z języka niemieckiego Oryginał

Faktycznie, istnieją 3 różne długości, w Internecie, ale tylko 2 odcinki są wymienione. To powinno zostać poprawione. W przeciwnym razie bardzo dostawy - łatwe i proste. Keep it up

Eigentlich gibt es 3 verschiedene Längen, im Internet sind aber nur 2 Längen aufgeführt. Das sollte Korrigiert werden. Sonst super Lieferung - einfach und unkompliziert. Weiter so


Potrzebujesz pomocy?
Brak wsparcia telefonicznego
Więcej informacji
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes