Bikester - sklep rowerowy online
Rowerowe przygody w weekend
Tatonka
Tatonka
Tatonka – firma z siedzibą w Bawarii jest obecnie znana ze swoich produktów outdoorowych w 35 krajach. Ze względu na bizona w logo często powstaje wrażenie, że firma pochodzi z Ameryki Północnej, ale jej korzenie znajdują się w Niemczech. Tatonka czuje się zobowiązana działać z uwzględnieniem potrzeb środowiska naturalnego i w ramach uczciwej konkurencji. Standardy socjalne Tatonka zostały certyfikowane przez TÜV Reihnland.

Tatonka

12 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

  • szary
  • zielony
  • różowy
  • czerwony
  • niebieski
  • czarny
  • srebrny

Cena

do

Opinie klientów

  • 4
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Tatonka City Pack 22 Plecak, niebieski
Tatonka City Pack 22 Plecak, niebieski niebieski
Tatonka
City Pack 22 Plecak, niebieski
414,00 zł
Tatonka Superlight, czarny
Tatonka Superlight, czarny czarny
Tatonka
Superlight, czarny
124,99 zł
Tatonka Wokin 15 Plecak Dzieci, niebieski
Tatonka Wokin 15 Plecak Dzieci, niebieski niebieski
Tatonka
Wokin 15 Plecak Dzieci, niebieski
360,00 zł
Tatonka City Rolltop Plecak, zielony
Tatonka City Rolltop Plecak, zielony zielony
Tatonka
City Rolltop Plecak, zielony
MSRP 427,99 zł 380,00 zł
- 11 %
Tatonka Grip Plecak, szary
Tatonka Grip Plecak, szary szary
Tatonka
Grip Plecak, szary
288,00 zł
Tatonka City Hiker Daypack, czarny
Tatonka City Hiker Daypack, czarny czarny
Tatonka
City Hiker Daypack, czarny
480,00 zł
Tatonka Grip Plecak, niebieski
Tatonka Grip Plecak, niebieski niebieski
Tatonka
Grip Plecak, niebieski
288,00 zł
Tatonka Grip Plecak, czerwony
Tatonka Grip Plecak, czerwony czerwony
Tatonka
Grip Plecak, czerwony
288,00 zł
Tatonka Alcohol Palnik
Tatonka Alcohol Palnik
Tatonka
Alcohol Palnik
96,00 zł
Tatonka Grip Plecak zwijany small, czerwony
Tatonka Grip Plecak zwijany small, czerwony czerwony
Tatonka
Grip Plecak zwijany small, czerwony
336,00 zł
Tatonka Burner Set
Tatonka Burner Set
Tatonka
Burner Set
240,00 zł
Tatonka Husky Bag 10 Plecak Dzieci, różowy
Tatonka Husky Bag 10 Plecak Dzieci, różowy różowy
Tatonka
Husky Bag 10 Plecak Dzieci, różowy
230,99 zł

Plecaki rowerowe i outdoorowe Tatonka

Niemiecka marka Tatonka to prawdopodobnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych i uznanych marek outdoorowych w tej części Europy, dbająca o wysokiej jakości wyposażenie turystyczne zarówno amatorów, jak i doświadczonych wędrowców. Jej plecaki, torby, namioty, kuchenki turystyczne oraz sprzęt do pierwszej pomocy znajdują się na wyposażeniu wielu doświadczonych biwakowiczów i pieszych turystów przemierzających dziesiątki kilometrów dziennie bez względu na pogodę czy trudność wybranej trasy. Czym oferta Tatonka wyróżnia się jednak na tle konkurencji i dlaczego jest tak chętnie wybierana spośród dziesiątek innych, równie doświadczonych marek outdoorowych?

Tatonka plecaki

Tatonka – doświadczenie i renoma w branży outdoorowej

Na przestrzeni wielu lat działalności, ciągłego rozwoju i skupienia na najważniejszych celach, marka Tatonka zdołała nie tylko wprowadzić na rynek wiele ciekawych propozycji produktów i akcesoriów outdoorowych, ale także pozostać wierną swojej filozofii i ogromnemu przywiązaniu od natury. Biorąc opinie i oczekiwania użytkowników jako najważniejszy wyznacznik jakości i dalszego kierunku działania, Tatonka projektuje plecaki outdoorowe idealnie dopasowane do potrzeb współczesnego turysty, zarówno tego wybierającego się w krótkie piesze wycieczki raz w roku, jak i tego spędzającego na łonie natury znaczną część swojego życia. Jak zaznaczają przedstawiciele marki, wśród niezmiennych wartości przyświecających każdemu projektowi plecaka trekkingowego stoją lekkość, funkcjonalność oraz optymalne wyważenie materiału gwarantujące wygodne rozłożenie ciężaru nawet przy jego maksymalnym wypełnieniu.

Tatonka była od początku marką rodzinną i po dziś dzień pozostaje w tej samej siedzibie, kontrolując z Niemiec całą produkcję odbywającą się w fabryce w Wietnamie. Marka posiada pełen nadzór nad jakością i procesem produkcji, co przekłada się bezpośrednio na trwałość produkowanych plecaków, toreb i wyposażenia turystycznego oraz zadowolenie klientów. Własne fabryki dają też niepowtarzalną możliwość wprowadzania zmian, testowania innowacyjnych rozwiązań i produkowania małych serii nowych produktów dla znalezienia optymalnych parametrów każdego z elementów.

Od plecaków do akcesoriów turystycznych

Plecaki i torby stanowią podstawę oferty marki i najważniejszy filar jej działalności, ale rozwój i wysoka pozycja w branży akcesoriów outdoorowych pozwoliły marce na pracę nad różnorodnymi projektami związanymi z budowaniem wysokiej jakości wyposażenia turystycznego. Obecny asortyment marki Tatonka obejmuje także saszetki i portfele, namioty, apteczki oraz kompaktowe kuchenki turystyczne na palniki alkoholowe, dzięki którym gotowanie w podróży staje się znacznie łatwiejszym i przyjemniejszym zadaniem.

Torby i plecaki Tatonka w sklepie Bikester.pl

Do podstawowej kolekcji marki Tatonka od zawsze należą mniejsze plecaki turystyczne, szkolne i codzienne sprawdzające się z powodzeniem w warunkach outdoorowych, jak i w każdej podróży. Dzięki wzmocnieniu i odpowiednim wyprofilowaniu pleców, ich noszenie nawet przy pełnym obciążeniu nie powinno sprawiać większego problemu. Wartościową w oczach użytkowników cechą plecaków Tatonka jest także ich duża różnorodność kolorystyczna. W przeciwieństwie do wielu marek outdoorowych stawiających na proste rozwiązania i klasyczne, ciemne kolory, Tatonka pozwala sobie na odrobię szaleństwa wprowadzając do kolorystyki produktów także modne pastele i ciekawe wzornictwo.

Wybierając spośród plecaków i toreb Tatonka można mieć wrażenie, że balansujemy pomiędzy ofertą klasycznej marki outdoorowej, a akcesoriami tworzonymi z myślą o aktualnych trendach i miejskim stylu. Tego typu połączenie sprawdza się w obecnych czasach doskonale, podkreślając coraz większą koncentrację ludzi na czerpaniu z natury i aktywnym spędzaniu wolnego czasu bez zatracania swojej miejskiej natury.