Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.


UVEX

(165 Produkty)

  Cena (zł)

  • -
    Wznów

  Opinie klientów

Wybrany:
UVEX
UVEX

UVEX Sports – Protecting People

Produkty firmy Uvex z siedzibą w niemieckim Fürth cieszą się uznaniem klientów już od ponad 80 lat. Modne okulary sportowe Uvex słyną z niezawodności, wysokiej jakości i sportowego designu. Kaski Uvex są chętnie noszone ze względu na zapewniony najwyższy stopień ochrony i komfort noszenia. Podstawowym celem firmy jest zapewnianie większego bezpieczeństwa w życiu ludzi. By to osiągnąć, wszystkie produkty poddawane są dokładnej kontroli i stale udoskonalane. Firma stara się zdobywać klientów dzięki jakościowym produktom i wysokiej klasy obsłudze. Jest w tym niezmiennie skuteczna.

Sortuj
Strona 1 z
3
 
Sortuj
Strona 1 z
3

Najlepsza ochrona rowerzysty od Uvex

Historia marki Uvex sięga 1926 roku, wówczas Philipp M. Winter założył firmę, która początkowo zajmowała się tylko produkcją gogli. Z roku na rok asortyment powiększał się, firma zajęła się tworzeniem kasków narciarskich i rowerowych, okularów oraz ochraniaczy. Nazwa marki to skrót od Ultra Violet Excluded, zwrotu oznaczającego pełną ochronę przed promieniami ultrafioletowymi, co jest jedną z cech wyróżniających okulary i gogle producenta.

UVEX

Każdy z produktów Uvex przechodzi szereg restrykcyjnych testów, które zapewniają maksymalnej gwarancji ochrony zdrowia użytkowników. Dba