Rowerowy sklep online
Nie zwalniaj | Jesień na rowerze jest wspaniała
Niestety żądany produkt jest obecnie wyprzedany

6003 Joker 5 Open-End Wrench Set 5 Pieces

ID: 1413105

391,99 zł
360,00 zł PLN
Z VAT dodatkowo Koszty wysyłki

Powiadom mnie, gdy artykuł będzie znów dostępny.

Zapisujemy Twoje zapytanie na 3 miesiące. Jeśli do tego czasu artykuł pojawi się w naszym magazynie, otrzymasz od nas wiadomość.

Opis

Wera 6003 Joker 5 Open-End Wrench Set 5 Pieces

Ponieważ przestrzenie montażowe do wkręcania wkrętów stają się coraz ciaśniejsze, potrzebne są narzędzia, z którymi użytkownicy mogą z powodzeniem pracować nawet w takich sytuacjach. Wąskie przestrzenie montażowe wymagają dodatkowych punktów mocowania narzędzia. Czy można zatem tak zmodyfikować klucze płasko-oczkowe, aby zwiększyć możliwości zastosowania tego narzędzia? Dzięki połączeniu szczęki odchylonej o 7,5° i podwójnej geometrii sześciokąta uzyskuje się podwojenie punktów mocowania. Dzięki powtarzającemu się obrotowi klucza o 180° wokół osi wzdłużnej podczas dokręcania, istnieją cztery możliwości mocowania, a nakrętki lub łby śrub mogą być "chwytane" co 15°. Joker 6003 z inteligentną geometrią szczęk znacznie rozszerza zakres zastosowań w wąskich przestrzeniach montażowych. Joker 6003 po każdym obrocie sam znajduje odpowiedni punkt startowy. Smukła, ale wytrzymała strona pierścienia jest nachylona pod kątem 15° do osi narzędzia. Dzięki wysokiej jakości powłoce powierzchniowej uzyskuje się wysoką i długotrwałą ochronę antykorozyjną. Z wyszukiwarką narzędzi Ułatw sobie zadanie: Kodowanie kolorystyczne w zależności od wielkości. Torby Joker można mocować do ścian, półek, wózków warsztatowych i systemu Wera 2go dzięki systemowi rzepów na tylnej stronie.

Szczegóły

  • Szczególnie nadaje się do wąskich przestrzeni montażowych
  • Specjalna geometria szczęk rozszerza możliwości mocowania narzędzia
  • Mały kąt powrotny w szczęce "łapie" śrubę co 15°
  • Szczupła, 15° kątowa strona pierścienia
  • Nadaje się do dokowania w systemie Wera 2go
  • Rozmiary 6003 Klucz płasko-oczkowy Joker: 8 x 115 mm, 10 x 125 mm, 13 x 160 mm, 17 x 190 mm, 19 x 230 mm
  • Rozmiar K120: 70 x 50mm

Sprzęt

Przeznaczenie
MTB dla początkujących/turystyczne, Maraton/Cross Country , All Mountain/Enduro, Downhill/Freeride, All-round / Początkujący, Tour / Cross Country, Maraton / XC, Kolarstwo All Mountain / Przełajowe, Enduro, Szosa, Cyclocross, Gravel, Aero, Endurance, Trekking, Podróż rowerowa , Cross, Rower na co dzień , Rower miejski , Jazda na rowerze na co dzień, Dojazdy do pracy, Lifestyle / Single Speed, Sporty miejskie
Główne informacje
Rodzaj narzędzi: Klucz grzechotkowy
Przeznaczenie
uniwersalne
Wymiary
295x105x40 mm
Waga
663 g
Zakres dostawy
Zakres dostawy: 1 x 6003 Zestaw kluczy płasko-oczkowych Joker 5 szt
Rok modelowy
2021
Numer artykułu
1413105

Opinia klienta

Podziel się swoją opinią. Dodaj pierwszą ocenę tego produktu