Bikester - sklep rowerowy online
Najnowsze e-MTB i rowery gravelowe
Niestety żądany produkt jest obecnie wyprzedany
Nowość

X-Bionic Effektor 4.0 Trail Run Bluza z zamkiem błyskawicznym Mężczyźni, niebieski

ID: 1146035

797,99 zł
Z VAT, darmowa wysyłka
    • niebieski
    • zielony
    • czarny
Dobierz właściwy rozmiar

Niestety żądany produkt jest obecnie wyprzedany

Brak dostępności online

W skrócie

Pasujące
Pasujące
ścisłe dopasowanie
Informaacje dotyczące rozmiaru
Informaacje dotyczące rozmiaru
Standardowa rozmiarówka
Długość rękawa
Długość rękawa
krótkie rękawy
Rodzaj kołnierzyka
Rodzaj kołnierzyka
dekolt zaokrąglony z zamkiem błyskawicznym

Opis

X-Bionic Effektor 4.0 Trail Run Bluza z zamkiem błyskawicznym Mężczyźni, niebieski (bluestone/dolomite grey)

Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Za ewentualne błędy przepraszamy.

Poduszki powietrzno-kształtne
Anatomicznie ukształtowane struktury zachowują swoją jakość. Zawieszenie pneumatyczne nawet pod ciśnieniem mechanicznym, jak w przypadku ciężkich kombinezonów ochronnych.

Efekt neurodrgawkowy (Neuro-Response)
Technologia efektorowa wykorzystuje wyniki badań neurofizjologicznych w celu zwiększenia wydajności. Ze strefową kompresją X-Bionic, wywiera stałe, ukierunkowane impulsy na obwodowe komórki nerwowe i utrzymuje je w ciągłym napięciu. To stale aktywne połączenie z centralnym układem nerwowym umożliwia optymalną pracę mięśni i zapewnia zdecydowane korzyści w zakresie wydajności.

Sweat Traps
Przekazywanie nadmiaru wilgoci. Pot tworzy na skórze cienką warstwę wilgoci. Krople są zbierane w „pułapkach potowych” i doprowadzane do Evaporation Surface Expander. Odparowywanie odbywa się na trzech poziomach: Na skórze do ochłodzenia, w Sweat Traps można przetwarzać nadmiar wilgoci, a na Evaporation Surface Expander. do ostatecznego odparowania nadmiaru wilgoci.

Częściowa kompresja X-Bionic
Kompresja częściowa X-Bionic wykorzystuje kompresję bez zaniedbywania chłodzenia. Sport generuje ciepło. W ekstremalnych sytuacjach nawet do 1 200 Watt. Sportowiec uwalnia 90 % z nich przez skórę i w ten sposób utrzymuje temperaturę swojego ciała na poziomie 37 °C. Częściowa kompresja X-Bionic wywiera nacisk w sposób celowy poprzez pręty o grubości 1 mm. Po lewej i prawej stronie prążka powstaje strefa bez ucisku mechanicznego, który wpływa negatywnie na krążenie krwi w skórze. Naczynia krwionośne pozostają otwarte. Częściowe uciskanie bierze pod uwagę skórę jako powierzchnię chłodzącą i może w ten sposób zoptymalizować równowagę klimatyczną człowieka dla lepszej wydajności.

Bionic Sphere System 3D
System 3D-Bionic Sphere pozostawia na skórze cieniutką warstwę wilgoci, której organizm nie odczuwa. Nie mamy czujników potu. Dopiero kiedy tworzą się krople i uciekają, odbieramy uczucie wilgoci za pośrednictwem tego mechanicznego bodźca. Sweat Traps pochłaniają tę wilgoć zanim zostanie ona wyczuta, powodują jej odparowanie i utylizację poprzez dynamikę ciepła. Na skórze pozostanie tylko niezauważalna warstwa wilgoci, która chłodzi. Ponieważ: Bez potu nie ma chłodzenia.

AirComPlex-Zone
W splocie słonecznym, bezpośrednio pod dwunastym kręgiem piersiowym, spotykają się ważne przewody nerwowe organów. Informacje, które mają wpływ na ogólne samopoczucie, przepływają właśnie tędy. Zamknięte, ciepłe powietrze zapewnia optymalną izolację w niskich temperaturach. Podczas wysiłku fizycznego struktura przetwarza nadmiar potu i zapewnia dobre, chłodne uczucie.

Podkładka ISO
Ukierunkowana izolacja poszczególnych części ciała przed zimnem z otoczenia może zapobiec ochłodzeniu się ciała. Z tego powodu podkładki ISO magazynują niezbędne ciepło ciała przez kości biodrowe w celu utrzymania funkcji organów wewnętrznych.

ISO-Shoulder
ISO-Shoulder tworzy warstwę izolacyjną, która zapobiega przenikaniu zimna. Doskonała ochrona przed chłodzeniem odzieży wierzchniej części ciała.

Strefa wymiany ciepła
Niezwykle cienka siatka pomiędzy ściskaniem a żebrami pozwala na optymalny rozwój ciepła.

37°C Technologia CCR
Technologia CCR 37°C, opracowana przez X-Techonology, pomaga Twojemu ciału regulować temperaturę i pozwala na wzrost temperatury ciała. Rezerwy energii wspierają Twoje wyniki. Utrzymuje ciepło, gdy jest ci zimno i chłód, gdy się pocisz.

Pokaż wszystkie modele z tej serii X-Bionic Effector

Sprzęt

Przeznaczenie
Bieg trail
Płeć
Mężczyźni
Główne informacje
Rodzaj:
T-shirt
Rodzaj kołnierzyka:
dekolt zaokrąglony z zamkiem błyskawicznym
Długość rękawa:
koszula z krótkim rękawem
Przeznaczenie:
Bieganie
Warstwa odzieży:
Warstwa podstawowa / warstwa funkcjonalna
Materiał:
90 % poliamid, 7 % elastan 3 % polipropylen
Sezon:
Lato
Rękawy
Rodzaj rękawa:
Rękawy raglanowe
Długość rękawa:
krótkie rękawy
Krój
Informaacje dotyczące rozmiaru:
Standardowa rozmiarówka
Pasujące:
ścisłe dopasowanie
Rok modelowy
2020
Numer artykułu
1146035

Opinia klienta

2.0
1 Ocena (oceny)
1 Gwiazdka
0
2 Gwiazdki
1
3 Gwiazdki
0
4 Gwiazdki
0
5 Gwiazdki
0
Nie prowadzimy osobnej weryfikacji recenzji, aby sprawdzić, czy wyświetlane oceny rzeczywiście pochodzą od konsumentów. Wszyscy odwiedzający naszą witrynę mogą przesyłać opinie o naszych produktach. Dodawanie recenzji nie jest powiązane z kontem użytkownika lub podobnymi funkcjami. Wszystkie recenzje są sortowane przez automatyczny filtr słów w celu uniknięcia obraźliwego słownictwa, treści rasistowskich lub seksistowskich oraz recenzji zawierających hiperłącza. Ponadto ręcznie sprawdzamy przychodzące recenzje, aby sprawdzić zawartość oceny pod kątem sprzeczności i innych treści zewnętrznych
Wyczyść wszystkie filtry
X-Bionic Effektor 4.0 Trail Run Bluza z zamkiem błyskawicznym Mężczyźni, zielony zielony
Martina
próbnik
Przetłumaczono z niemieckiego Zobacz oryginalny tekst
Zamek ściera go nie jest szyty na płasko i że w tej cenie jest absolutnym policzkiem.
05.08.2021