Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Nie daj się upałom - Pamiętaj o nawadnianiu
Niestety, ale ten produkt został wyprzedany. Z przyjemnością poinformujemy Cię, gdy będzie znów dostępny. Proszę zostawić swój adres e-mail.
X-Bionic

X-Bionic Effektor 4.0 Spodnie do biegania Mężczyźni, opal black/effektor green

ID: 1043717
541,99 zł
432,99 zł
- 20%
Zawiera podatek VAT, darmowa wysyłka
Brak w magazynie
Chcę być informowany, gdy ten artykuł będzie znów dostępny.

Przenieś do Ulubionych
 • 30 dni na zwrot towaru
 • Darmowa małych części wysyłka od 399 zł,-6
 • 40.000 Produktów 550 Marek
Szczegóły produktu

Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Za ewentualne błędy przepraszamy.

Chcesz postawić się prawom fizyki? Droga wolna. Spodnie Effektor Running Power Pants - X-Bionic Partial Compression na nogach łączy w sobie dwie kluczowe zalety - lepszą pracę mięśni dzięki uciskowi i optymalny efekt chłodzenia dzięki rozkładowi ciśnienia za pomocą listew dociskowych. Spodnie Effektor Running Power Pants wykorzystują kolejną technologię, dzięki której piloci samolotów odrzutowych chronią się przed przerażającymi zaciemnieniami. Stosują one impulsy ciśnienia o różnej intensywności do regionów nóg. Spodnie z napędem efektorowym wytwarzają większy nacisk na dolną część nogi niż na udo. W ten sposób ułatwiają one powrót krwi do serca. Sprawdzony system 3D-BionicSphere jest stosowany na biodrówce dla optymalnego chłodzenia. W kolanach opatrunki neuroreagujące wprowadzają obwodowe receptory neuronalne w stan ciągłej czujności, co pomaga wzmocnić i udoskonalić pracę mięśni.

Technologia Effektor
Effektor otwiera potencjały, w których dotychczas niepozornie nie do pokonania są granice - granice koordynacji mięśni, regulacja temperatury ciała, akcji serca, czas efektywności, czas trwania regeneracji, tworzenie mleczanów i przekazywanie impulsów nerwowych. Każdy produkt z serii Effektor ucieleśnia wysoce złożony system funkcjonalny, który optymalnie wspiera organizm sportowca w jego funkcjach i ruchu. Wiąże się to z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, które oddziałują konkretnie na organizm ludzki, łączą się funkcjonalnie z nim i oferują mu drogę do nowego, wybitnego poziomu wydajności.

3D-BionicSphere System
System 3D-Bionic Sphere powiększony o 200 %. Zatrzymuje nieprzyjemną wilgoć, uczucie przegrzania lub niebezpieczeństwo ochłodzenia podczas faz odpoczynku i regeneracji. Gdy tylko ciało się nagrzeje i spoci, rozpoczyna się faza chłodzenia. Bez potu zaczyna się efekt izolacyjny.

X-Bionic Partial Compression
X-Bionic Partial Compression wykorzystuje zalety kompresji bez zaniedbywania wentylacji ciała. Sport generuje ciepło. W ekstremalnych sytuacjach nawet do 1200 Watt. Sportowiec uwalnia 90% tej energii przez skórę i w ten sposób utrzymuje temperaturę ciała na poziomie 37°C. Strefowa kompresja wywiera nacisk na prążki o grubości ponad 1 mm. Po lewej i prawej stronie prążka powstaje strefa bez ucisku mechanicznego, który wpływa negatywnie na krążenie krwi w skórze. Naczynia krwionośne pozostają otwarte. Strefowa kompresja traktuje skórę jako powierzchnię chłodzącą i może w ten sposób zoptymalizować równowagę klimatyczną człowieka w celu zwiększenia wydajności.

Neural-Response-Effect
Technologia efektorowa wykorzystuje wyniki badań neurofizjologicznych w celu zwiększenia wydajności. Ze strefową kompresją X-Bionic, wywiera stałe, ukierunkowane impulsy na obwodowe komórki nerwowe i utrzymuje je w ciągłym napięciu. To stale aktywne połączenie z centralnym układem nerwowym umożliwia optymalną pracę mięśni i zapewnia zdecydowane korzyści w zakresie wydajności.

Neural-Response-Bandage
Neural-Response-Bandage wywiera ukierunkowany nacisk na podstawę mięśni, uruchamia receptory i usprawnia pracę mięśni.

ExpansionKnee
Kolano może zginać się do 160 stopni. Prawie żadne spodnie nie są w stanie za tym nadążyć bez przerzedzenia i tym samym utraty funkcji grzewczej. Zasada akordeonu Żeberka Rozciągliwego zyskuje właściwości izolacyjne poprzez zginanie kolana, a nie jego utratę. Wysoce elastyczny system komór i kanałów rozwija się wraz z ruchem, wewnątrz których przechowywane jest ciepłe powietrze do izolacji.

Intercooler
Konstrukcja 3D zbiera pot na udzie, utrzymuje go na skórze na dużej powierzchni i odparowuje go bezpośrednio na tej ważnej grupie mięśni z wielkim efektem chłodzenia. W fazie spoczynku intercooler izoluje mięsień, który leży wokół mięśnia w układzie falistym. Uwięzione tam powietrze chroni mięśnie podatne na urazy przed ochłodzeniem.

ISO-CalfPad
ISO-CalfPad zatrzymuje ciepło ciała. Również tutaj dzianina leży w falach na skórze, dzięki czemu tworzy kanały, w których gromadzi się powietrze, podobne do barku ISO. Utrzymywanie w kanałach ciepłego powietrza w ciele powoduje, że ochłodzenie mięśni łydek jest zdecydowanie opóźnione i dostosowuje się do ogólnego uczucia ciepła ciała.

Dodatkowe informacje

 • dwustopniowy przedni system ThermoSyphon
 • Innerlap AirConditioning Zone
 • Strefy transferu ciepła (HeatTransfer)
 • Poduszki Iso Pads
 • Żebra rozprężne
 • Kompresja częściowa
 • Punkt klimatyzacji
 • Opatrunek reagujący na bodźce nerwowe
 • Aktywny Sojusz
 • Rozmiar wypada trochę mniejszy. Radzimy kupić model o numer większy. Pokaż tabelę rozmiarów
 • Obcisły, sportowy krój
Instrukcja obsługi
Wyposażenie
Spodnie do biegania
Rodzaj: Running Tight  
Sezon
Model całoroczny  
Spodnie
Długość nogi: do kostek  
Sprzęt
Torba: Torba na smartfony  
Własności
Cechy: antydrobnoustrojowy, łatwy w pielęgnacji, szybkoschnące
Wykonanie
Rodzaj szwów: płaskie szwy  
Materiał
Kompozycja: 80 % poliamid, 12 % polipropylen 8 % elastan
Ze skutkiem kompresji: tak
Płeć
Mężczyźni
Rok produkcji
2019
Numer produktu
1043717
Opinie klientów
Pomóż innym w podjęciu decyzji i bądź pierwszym klientem, który oceni ten produkt!

Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes