Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Jedziemy za miasto! - Sposoby na transport i podróże rowerem
X-Bionic

X-Bionic The Trick G2 Koszulka biegowa z krótkim rękawem Mężczyźni, czerwony (2021)

ID: 1383420
490,99 zł
Zawiera podatek VAT, darmowa wysyłka
X-Bionic The Trick G2 Koszulka biegowa z krótkim rękawem Mężczyźni, czerwony
X-Bionic The Trick G2 Koszulka biegowa z krótkim rękawem Mężczyźni, niebieski
X-Bionic The Trick G2 Koszulka biegowa z krótkim rękawem Mężczyźni, czerwony
X-Bionic The Trick G2 Koszulka biegowa z krótkim rękawem Mężczyźni, biały/pomarańczowy
X-Bionic The Trick G2 Koszulka biegowa z krótkim rękawem Mężczyźni, oliwkowy
Tabela rozmiarów
Proszę wybrać rozmiar

Posiadasz już w koszyku inny rozmiar tego produktu. Skorzystaj z tabeli rozmiarów, aby wybrać prawidłowy.

Informacje dotyczące rozmiarów : Rozmiar jest mniejszy w porównaniu do standardowej rozmiarówki

Pasujące : normal geschnitten

Przenieś do Ulubionych
  • 30 dni na zwrot towaru
  • Darmowa małych części wysyłka od 399 zł,-6
  • 40.000 Produktów 550 Marek
Szczegóły produktu

Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Za ewentualne błędy przepraszamy.

Więcej mocy bez utraty osiągów? Wydobądź z niej więcej dzięki koszulce X-BIONIC The Trick 4.0 Run Shirt SH SL Men. Ta zaawansowana technologicznie koszulka do biegania dla mężczyzn jest częścią nowej generacji X-BIONIC 4.0. Optymalizuje zarządzanie energią biegaczy dzięki opatentowanej unikalnej technologii The Trick. Rewolucjonizuje Twoją termoregulację, aktywując produkcję potu zanim zaczniesz się przegrzewać, dzięki czemu możesz trenować, brać udział w zawodach i pozostawać stale aktywnym w optymalnej temperaturze ciała. Energia uwalniana przez wcześniejsze uruchomienie chłodzenia ewaporacyjnego trafia bezpośrednio do Twojego przebiegu. Mechanizm ten działa jak zastrzyk energii dla Twojej wydajności i aktywuje w Tobie najlepszego biegacza. Twój bieg będzie również komfortowy dzięki innowacyjnej konstrukcji kołnierza, która zapewnia idealne dopasowanie. Zintegrowane mankiety ramion Flexor zapobiegają zsuwaniu się rękawów. Od pierwszego biegu poczujesz technologiczną przewagę systemu ThermoSyphon, kolejnej generacji legendarnego, opatentowanego systemu 3D Bionic Sphere. Optymalizuje zarządzanie klimatem skóry poprzez duże naprzemienne strefy na klatce piersiowej i plecach.Ta koszulka jest precyzyjnym narzędziem dla maksymalnej wydajności, ponieważ jest produkowany przez wysokiej precyzji, state-of-the-art maszyn w Retina ultra-wysokiej rozdzielczości jakości i odpowiednio oferuje znacznie wyższą wydajność niż poprzednia generacja produktów X-BIONIC.

Bionic Sphere System 3D
System 3D-Bionic Sphere pozostawia na skórze cieniutką warstwę wilgoci, której organizm nie odczuwa. Nie mamy czujników potu. Dopiero kiedy tworzą się krople i uciekają, odbieramy uczucie wilgoci za pośrednictwem tego mechanicznego bodźca. Sweat Traps pochłaniają tę wilgoć zanim zostanie ona wyczuta, powodują jej odparowanie i utylizację poprzez dynamikę ciepła. Na skórze pozostanie tylko niezauważalna warstwa wilgoci, która chłodzi. Ponieważ: Bez potu nie ma chłodzenia.

ThermoSyphon
Opatentowana struktura ThermoSyphon nadaje dodatkowy wymiar specjalnym funkcjom systemu 3D Bionic Sphere: Elementy w kształcie litery Y wspomagają naturalną termodynamikę i tym samym poprawiają zarządzanie potem.

AirComPlex-Zone
W splocie słonecznym, bezpośrednio pod dwunastym kręgiem piersiowym, spotykają się ważne przewody nerwowe organów. Informacje, które mają wpływ na ogólne samopoczucie, przepływają właśnie tędy. Zamknięte, ciepłe powietrze zapewnia optymalną izolację w niskich temperaturach. Podczas wysiłku fizycznego struktura przetwarza nadmiar potu i zapewnia dobre, chłodne uczucie.

Air-Conditioning Channel
Technologia Air-Conditioning Channel w obszarze klatki piersiowej jest częścią systemu kanałów klimatyzacyjnych. Badania wykazały, że obszar klatki piersiowej jest optymalną strefą dla efektywnego i szybkiego chłodzenia. Wymiana świeżego powietrza przez system kanałów chłodzi obszar klatki piersiowej, bez rozprzestrzeniania się wrażenia chłodu w całym ciele. Ciągły ruch powietrza wzdłuż kanałów AirConditioning skutecznie odprowadza również wilgoć ze stref potowych.

Mankiet zginający ramię
Asymetryczny mankiet na ramię, aby uniknąć niewygodnego przesuwania się rękawów.

Federacja IDEO
Idealnie zaprojektowany, ergonomicznie zoptymalizowany pas z wyższym wycięciem z tyłu utrzymuje odzież na swoim miejscu nawet podczas ciągłych ruchów.

ISO-ramię
ISO-Shoulder tworzy warstwę izolacyjną, która zapobiega przenikaniu zimna. Doskonała ochrona przed wychłodzeniem odzieży górnej części ciała.

Strefa stabilności
Strefa stabilizacji utrzymuje koszulkę na miejscu i zapobiega niewygodnemu podjeżdżaniu do góry podczas dynamicznych ruchów górnej części ciała.

Sweat Traps
Przekazywanie nadmiaru wilgoci. Pot tworzy na skórze cienką warstwę wilgoci. Krople są zbierane w „pułapkach potowych” i doprowadzane do Evaporation Surface Expander. Odparowywanie odbywa się na trzech poziomach: Na skórze do ochłodzenia, w Sweat Traps można przetwarzać nadmiar wilgoci, a na Evaporation Surface Expander. do ostatecznego odparowania nadmiaru wilgoci.

Sztuczka
Podczas aktywności sportowej temperatura ciała stale wzrasta. Dopiero gdy krzywa osiągnie zakres przegrzania, organizm zaczyna podejmować środki zaradcze. Ze względu na późne rozpoczęcie produkcji potu i efekt chłodzenia, należy obniżyć wysoką temperaturę szczytową. Ciało znajduje się jeszcze w optymalnym zakresie wydajności, a już tutaj, dzięki sztuczce, wyzwala się produkcja potu. Wczesny efekt chłodzenia szybko i skutecznie obniża jeszcze niską temperaturę ciała. Sportowiec oszczędza swoje rezerwy energetyczne i może wykrzesać z siebie więcej mocy.

Technologia X-Impact
Nowa technologia X-Impact firmy X-Bionic tworzy określony nacisk na ciało. Nie ograniczając ruchów ani nie wpływając na dopasowanie, nacisk ten stymuluje świadomość ciała. Cała sekwencja ruchów staje się bardziej precyzyjna i efektywna - poprawia się praca mięśni.

Dodatkowe informacje

  • Rozmiar wypada trochę mniejszy. Radzimy kupić model o numer większy. Pokaż tabelę rozmiarów
  • Prosty krój dający normalną swobodę ruchu
Instrukcja obsługi
Wyposażenie
Rodzaj
T-shirt  
Rękawy
Rodzaj rękawa: Rękawy raglanowe
Długość rękawa: krótkie rękawy
Funkcje
Cechy: szybkoschnące  
Materiał
Ze skutkiem kompresji: tak  
Płeć
Mężczyźni
Rok produkcji
2021
Numer produktu
1383420
Opinie klientów
Pomóż innym w podjęciu decyzji i bądź pierwszym klientem, który oceni ten produkt!

Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes