Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Jedziemy za miasto! - Sposoby na transport i podróże rowerem
X-Bionic

X-Bionic The Trick G2 Spodenki do biegania Mężczyźni, niebieski (2021)

ID: 941523
445,99 zł
410 zł
- 35,99 zł
Zawiera podatek VAT, darmowa wysyłka
X-Bionic The Trick G2 Spodenki do biegania Mężczyźni, niebieski
X-Bionic The Trick G2 Spodenki do biegania Mężczyźni, czarny
X-Bionic The Trick G2 Spodenki do biegania Mężczyźni, pomarańczowy
Tabela rozmiarów
Proszę wybrać rozmiar

Posiadasz już w koszyku inny rozmiar tego produktu. Skorzystaj z tabeli rozmiarów, aby wybrać prawidłowy.

Informacje dotyczące rozmiarów : Rozmiar jest mniejszy w porównaniu do standardowej rozmiarówki

Pasujące : ścisłe dopasowanie

Przenieś do Ulubionych
  • 30 dni na zwrot towaru
  • Darmowa małych części wysyłka od 399 zł,-6
  • 40.000 Produktów 550 Marek
Szczegóły produktu

Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Za ewentualne błędy przepraszamy.

X-BIONIC Trick G2 Run Shorts Men, jedyne w swoim rodzaju szorty nowej generacji X-BIONIC 4.0 dla mężczyzn, optymalizują Państwa wydajność biegania. Dzięki opatentowanej technologii The Trick zrewolucjonizujesz termoregulację swojego ciała podczas treningu. Strefa izolacji kręgosłupa tworzy zlokalizowaną strefę ciepła na kręgosłupie, która jest raportowana bezpośrednio do mózgu przez czujniki ciała. Energia uwolniona w wyniku wcześniejszego uruchomienia chłodzenia spawalniczego płynie bezpośrednio do Twojej wydajności pracy. W ten sposób The Trick działa jako wzmacniacz energii dla twojej sprawności biegania. Poczuj wzrost wydajności poprzez doskonale kontrolowaną termoregulację i jak najlepiej wykorzystaj rezerwy energetyczne swojego organizmu. Z The Trick, budzisz w sobie najlepszego biegacza. ThermoSyphon System, następna generacja legendarnego, opatentowanego systemu 3D Bionic Sphere System, optymalizuje zarządzanie klimatem skóry dzięki dużym strefom wymiany z przodu. Dzięki nowej, bardzo precyzyjnej jakości produkcji X-BIONIC w technologii Retina Ultra-High Definition można doświadczyć znacznie większej gęstości uderzeń i skuteczności niż jego poprzednik.

Sztuczka
Temperatura ciała stale wzrasta wraz z aktywnością sportową. Dopiero gdy krzywa osiągnie zakres przegrzania, ciało zaczyna podejmować środki zaradcze. Szczyt wysokiej temperatury musi być obniżony z powodu późnego rozpoczęcia produkcji potu i efektu chłodzenia. Ciało jest nadal w optymalnym zakresie wydajności, już tutaj, dzięki The Trick, uruchamiana jest produkcja potu. Wczesny efekt chłodzenia szybko i skutecznie redukuje wciąż niską temperaturę ciała. Zawodnik oszczędza swoje zapasy energii i może pobierać więcej mocy.

Kolektor spawalniczy
Kanał klimatyzacyjny po wewnętrznej stronie ramienia odprowadza ciepło w sposób kontrolowany. Drobna struktura dzianiny natychmiast odprowadza wilgoć.

Kolektor spawalniczy z częściowym ściskaniem
Kombinacja częściowego ucisku X-BIONIC i wbudowanych grzebieni zbiera nadmiar potu i pozwala na jego odparowanie na dużej powierzchni, zapewniając dodatkowe chłodzenie intensywnie nagrzewających się obszarów mięśni.

Częściowa kompresja X-Bionic
Kompresja częściowa X-Bionic wykorzystuje kompresję bez zaniedbywania chłodzenia. Sport generuje ciepło. W ekstremalnych sytuacjach nawet do 1 200 Watt. Sportowiec uwalnia 90 % z nich przez skórę i w ten sposób utrzymuje temperaturę swojego ciała na poziomie 37 °C. Częściowa kompresja X-Bionic wywiera nacisk w sposób celowy poprzez pręty o grubości 1 mm. Po lewej i prawej stronie prążka powstaje strefa bez ucisku mechanicznego, który wpływa negatywnie na krążenie krwi w skórze. Naczynia krwionośne pozostają otwarte. Częściowe uciskanie bierze pod uwagę skórę jako powierzchnię chłodzącą i może w ten sposób zoptymalizować równowagę klimatyczną człowieka dla lepszej wydajności.

Innerlap AirConditioning Zone
Wnętrze uda są mniej jest mniej reaktywna pod względem zimna. Instynktownie wiemy: Tam intuicyjnie ogrzewasz zimne dłonie., aby szybciej zrównoważyć ogólne uczucie ciepła. W tym obszarze zastosowana jest właśnie technologia Innerlap AirConditioning Zone. Została tutaj zwiększona się przepuszczalność powietrza i zmniejszona warstwa izolacyjna, dzięki czemu wentylacja jest wzmacniana przez wymianę powietrza.

Ideo-Waistband
Idealnie zaprojektowany, ergonomicznie zoptymalizowany. Ergonomicznie zoptymalizowana talia z wyższą linią kroju w tylnej części odzieży utrzymuje ją na miejscu, nawet przy ciągłym ruchu.

Podkładka ISO
Ukierunkowana izolacja poszczególnych części ciała przed zimnem z otoczenia może zapobiec ochłodzeniu się ciała. Z tego powodu podkładki ISO magazynują niezbędne ciepło ciała przez kości biodrowe, aby utrzymać funkcje narządów wewnętrznych.

Intelliyarns
Zapewnia szybkie rozprowadzenie nadmiaru potu na dużej powierzchni. W związku z tym materiał ten stanowi niezbędną podstawę do znacznej poprawy jakości. Wzrost wydajności. Specyfika przędzy powoduje, że rozszerza ona powierzchnię ubioru, poprawiając tym samym jego jakość. Wydajność transportu potu. Ciecz jest zasysana do materiału w ciągu kilku sekund i może być optymalnie wykorzystana do chłodzenia.

Skóra NODOR
Skin NODOR jest nanofilamentem aktywnym klimatycznie i redukuje wzrost bakterii oraz zapach potu. Nieorganiczny aktywny składnik bakteriostatyczny jest wprowadzany do jego wnętrza. Tylko poprzez powolne uwalnianie jonów, aktywowane przez ciepło ciała, Skin NODOR rozwija swój efekt. Jony utrudniają rozmnażanie mikroorganizmów, chroniąc jednocześnie wrażliwy ekosystem skóry i wykluczając reakcje alergiczne. Skin NODOR jest szczególnie miękki i oddychający oraz zapewnia doskonałe dopasowanie.

Dodatkowe informacje

Wyposażenie
Materiał
Kompozycja: 88 % poliamid, 6 % elastan 6 % polipropylen  
Płeć
Mężczyźni
Rok produkcji
2021
Numer produktu
941523
Opinie klientów
Pomóż innym w podjęciu decyzji i bądź pierwszym klientem, który oceni ten produkt!

Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes