Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Rowerowa niespodzianka! -10% na wybrane modele I -10% rabatu z kodem* BIKESTER10
X-Bionic

X-Bionic Twyce G2 Spodenki do biegania Kobiety, szary (2021)

ID: 1383459
625,99 zł
Zawiera podatek VAT, darmowa wysyłka
X-Bionic Twyce G2 Spodenki do biegania Kobiety, szary
X-Bionic Twyce G2 Spodenki do biegania Kobiety, niebieski
X-Bionic Twyce G2 Spodenki do biegania Kobiety, czarny
X-Bionic Twyce G2 Spodenki do biegania Kobiety, różowy
Tabela rozmiarów
Proszę wybrać rozmiar

Posiadasz już w koszyku inny rozmiar tego produktu. Skorzystaj z tabeli rozmiarów, aby wybrać prawidłowy.

Informacje dotyczące rozmiarów : Rozmiar jest mniejszy w porównaniu do standardowej rozmiarówki

Pasujące : ścisłe dopasowanie

Przenieś do Ulubionych
  • 30 dni na zwrot towaru
  • Darmowa małych części wysyłka od 399 zł,-6
  • 40.000 Produktów 550 Marek
Szczegóły produktu

Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Za ewentualne błędy przepraszamy.

Biegaj szybciej, lepiej i dłużej. Zwiększ swoją wydajność dzięki spodenkom X-BIONIC TWYCE 4.0 RUNNING SHORTS WMN. Nowa generacja 4.0 jest pierwszą, która oferuje jakość Retina ultra-wysokiej rozdzielczości dla niezrównanej dokładności funkcjonalnej. Różnicę można odczuć w wysoce efektywnej gęstości, intensywnym transferze funkcjonalnym i precyzyjnie zdefiniowanych strefach funkcjonalnych. Twoja przewaga: niezwykle efektywne zarządzanie klimatem skóry dzięki legendarnemu, opatentowanemu systemowi 3D Bionic Sphere z technologią ThermoSyphon, która jest bardziej efektywna niż kiedykolwiek i została podwojona. Najnowsza ewolucja maksymalizuje wymianę powietrza dzięki strukturom 3D i elementom w kształcie litery Y, chłodząc, gdy się pocisz, i ogrzewając, gdy marzniesz. Dzięki temu, jako ambitny biegacz, dłużej pozostajesz w optymalnym zakresie wydajności. Bezpieczne trzymanie zapewnia nowy pas IDEO, który oferuje ergonomicznie zoptymalizowany krój z wyższą linią w tylnej części. Częściowa kompresja wspomaga efekt poprawy wydajności, jednocześnie poprawiając przepływ krwi dla optymalnego chłodzenia.

Bionic Sphere System 3D
System 3D-Bionic Sphere pozostawia na skórze cieniutką warstwę wilgoci, której organizm nie odczuwa. Nie mamy czujników potu. Dopiero kiedy tworzą się krople i uciekają, odbieramy uczucie wilgoci za pośrednictwem tego mechanicznego bodźca. Sweat Traps pochłaniają tę wilgoć zanim zostanie ona wyczuta, powodują jej odparowanie i utylizację poprzez dynamikę ciepła. Na skórze pozostanie tylko niezauważalna warstwa wilgoci, która chłodzi. Ponieważ: Bez potu nie ma chłodzenia.

ThermoSyphon
Opatentowana struktura ThermoSyphon nadaje dodatkowy wymiar specjalnym funkcjom systemu 3D Bionic Sphere: Elementy w kształcie litery Y wspomagają naturalną termodynamikę i tym samym poprawiają zarządzanie potem.

Air-Conditioning Channel
Technologia Air-Conditioning Channel w obszarze klatki piersiowej jest częścią systemu kanałów klimatyzacyjnych. Badania wykazały, że obszar klatki piersiowej jest optymalną strefą dla efektywnego i szybkiego chłodzenia. Wymiana świeżego powietrza przez system kanałów chłodzi obszar klatki piersiowej, bez rozprzestrzeniania się wrażenia chłodu w całym ciele. Ciągły ruch powietrza wzdłuż kanałów AirConditioning skutecznie odprowadza również wilgoć ze stref potowych.

AktivBund
Wysoce elastyczna, aktywna talia zapewnia bezpieczne dopasowanie i wsparcie, nie ograniczając ani nie krępując ruchów.

Federacja IDEO
Idealnie zaprojektowany, ergonomicznie zoptymalizowany pas z wyższym wycięciem z tyłu utrzymuje odzież na swoim miejscu nawet podczas ciągłych ruchów.

Innerlap AirConditioning Zone
Wnętrze uda są mniej jest mniej reaktywna pod względem zimna. Instynktownie wiemy: Tam intuicyjnie ogrzewasz zimne dłonie., aby szybciej zrównoważyć ogólne uczucie ciepła. W tym obszarze zastosowana jest właśnie technologia Innerlap AirConditioning Zone. Została tutaj zwiększona się przepuszczalność powietrza i zmniejszona warstwa izolacyjna, dzięki czemu wentylacja jest wzmacniana przez wymianę powietrza.

Sweat Traps
Przekazywanie nadmiaru wilgoci. Pot tworzy na skórze cienką warstwę wilgoci. Krople są zbierane w „pułapkach potowych” i doprowadzane do Evaporation Surface Expander. Odparowywanie odbywa się na trzech poziomach: Na skórze do ochłodzenia, w Sweat Traps można przetwarzać nadmiar wilgoci, a na Evaporation Surface Expander. do ostatecznego odparowania nadmiaru wilgoci.

Twyce Cool Zone
W okolicach klatki piersiowej, pleców i pod pachami. Hydrofilowe i hydrofobowe włókna pochłaniają nadmiar potu z systemu 3D-BionicSphere, przenoszą go i pozwalają odparować na dużej powierzchni, aby pomóc Ci utrzymać chłód.

X-Bionic PartialCompression
X-Bionic Partial Compression wykorzystuje zalety kompresji bez poświęcania chłodzenia. Sport generuje ciepło. W ekstremalnych sytuacjach nawet do 1 200 Watt. Sportowiec uwalnia 90% tej substancji przez skórę i w ten sposób utrzymuje temperaturę ciała na poziomie 37°C. Częściowa kompresja X-Bionic wywiera ukierunkowany nacisk poprzez pręty o grubości 1 mm. Po lewej i prawej stronie prążka powstaje strefa bez ucisku mechanicznego, który wpływa negatywnie na krążenie krwi w skórze. Naczynia krwionośne pozostają otwarte. Częściowa kompresja uwzględnia skórę jako powierzchnię chłodzącą i może w ten sposób zoptymalizować równowagę klimatyczną człowieka dla lepszej wydajności.

Podkładka ISO
Ukierunkowana izolacja poszczególnych obszarów ciała przed zimnem z otoczenia może zapobiec wychłodzeniu organizmu. Z tego powodu poduszki ISO nad kośćmi biodrowymi magazynują ciepło ciała niezbędne do utrzymania funkcji narządów wewnętrznych.

Dodatkowe informacje

Instrukcja obsługi
Wyposażenie
Main Information
Rodzaj: spodnie do biegania
Sezon: Lato
Długość nogi: krótkie
Sprzęt
z kieszonką na klucze: tak
Torba: 1 Torba na smartfon z zamkiem błyskawicznym
Funkcje
Cechy: wysoce oddychające, szybkoschnące, antydrobnoustrojowy
Wykonanie
Pasek: elastyczna talia  
Materiał
Kompozycja: 88 % poliamid, 6 % polipropylen 6 % elastan  
Płeć
Kobiety
Rok produkcji
2021
Numer produktu
1383459
Opinie klientów
Pomóż innym w podjęciu decyzji i bądź pierwszym klientem, który oceni ten produkt!

Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes