Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Rowerowa niespodzianka! -10% na wybrane modele I -10% rabatu z kodem* BIKESTER10
X-Bionic

X-Bionic Twyce G2 Spodenki do biegania Mężczyźni, szary (2021)

ID: 941574
625,99 zł
Zawiera podatek VAT, darmowa wysyłka
X-Bionic Twyce G2 Spodenki do biegania Mężczyźni, szary
X-Bionic Twyce G2 Spodenki do biegania Mężczyźni, niebieski
X-Bionic Twyce G2 Spodenki do biegania Mężczyźni, czarny
X-Bionic Twyce G2 Spodenki do biegania Mężczyźni, oliwkowy
X-Bionic Twyce G2 Spodenki do biegania Mężczyźni, pomarańczowy
Tabela rozmiarów
Proszę wybrać rozmiar

Posiadasz już w koszyku inny rozmiar tego produktu. Skorzystaj z tabeli rozmiarów, aby wybrać prawidłowy.

Informacje dotyczące rozmiarów : Rozmiar jest mniejszy w porównaniu do standardowej rozmiarówki

Pasujące : ścisłe dopasowanie

Przenieś do Ulubionych
  • 30 dni na zwrot towaru
  • Darmowa małych części wysyłka od 399 zł,-6
  • 40.000 Produktów 550 Marek
Szczegóły produktu

Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Za ewentualne błędy przepraszamy.

Biegnij szybciej, nie przegrzewając się! Twyce 4.0 Run Shorts Men generacji X-BIONIC 4.0 oferują Państwu największą powierzchnię chłodzenia spośród wszystkich szortów X-BIONIC. Doskonale wyposażają miłośników biegania, aby utrzymać wysoki poziom aktywności w ciepłą pogodę. Twoją pierwszą zaletą jest opatentowany, wielokrotnie nagradzany i niezrównany system ThermoSyphon, następna generacja systemu 3D Bionic Sphere z przodu. Złożone struktury 3D i elementy w kształcie litery Y maksymalizują wymianę powietrza. Chłodzi się, gdy się pocisz i ogrzewa, gdy zamarzasz - i osiąga te efekty ogrzewania i chłodzenia szybciej i skuteczniej niż kiedykolwiek wcześniej. Twoja druga przewaga: Ta precyzyjnie wykonana odzież funkcjonalna dla biegaczy jest produkowana w bardzo wysokiej rozdzielczości Retina. Odczuwasz różnicę w wysoce efektywnej gęstości, intensywnym przenoszeniu funkcji i precyzyjnie zdefiniowanych strefach funkcjonalnych.

Bionic Sphere System 3D
System 3D-Bionic Sphere pozostawia na skórze cieniutką warstwę wilgoci, której organizm nie odczuwa. Nie mamy czujników potu. Dopiero kiedy tworzą się krople i uciekają, odbieramy uczucie wilgoci za pośrednictwem tego mechanicznego bodźca. Sweat Traps pochłaniają tę wilgoć zanim zostanie ona wyczuta, powodują jej odparowanie i utylizację poprzez dynamikę ciepła. Na skórze pozostanie tylko niezauważalna warstwa wilgoci, która chłodzi. Ponieważ: Bez potu nie ma chłodzenia.

ThermoSyphon
Opatentowana struktura ThermoSyphon nadaje dodatkowy wymiar specjalnym funkcjom systemu 3D Bionic Sphere: Elementy w kształcie litery Y wspomagają naturalną termodynamikę i tym samym poprawiają zarządzanie potem.

Air-Conditioning Channel
Technologia Air-Conditioning Channel w obszarze klatki piersiowej jest częścią systemu kanałów klimatyzacyjnych. Badania wykazały, że obszar klatki piersiowej jest optymalną strefą dla efektywnego i szybkiego chłodzenia. Wymiana świeżego powietrza przez system kanałów chłodzi obszar klatki piersiowej, bez rozprzestrzeniania się wrażenia chłodu w całym ciele. Ciągły ruch powietrza wzdłuż kanałów AirConditioning skutecznie odprowadza również wilgoć ze stref potowych.

ActiveCommunity
Wysoce elastyczny aktywny pasek w talii zapewnia pewne dopasowanie i wsparcie bez ograniczania lub utrudniania ruchów.

Federacja IDEO
Idealnie zaprojektowany, ergonomicznie zoptymalizowany pasek z wyższym krojem z tyłu utrzymuje ubranie na miejscu nawet przy ciągłym ruchu.

Innerlap AirConditioning Zone
Wnętrze uda są mniej jest mniej reaktywna pod względem zimna. Instynktownie wiemy: Tam intuicyjnie ogrzewasz zimne dłonie., aby szybciej zrównoważyć ogólne uczucie ciepła. W tym obszarze zastosowana jest właśnie technologia Innerlap AirConditioning Zone. Została tutaj zwiększona się przepuszczalność powietrza i zmniejszona warstwa izolacyjna, dzięki czemu wentylacja jest wzmacniana przez wymianę powietrza.

Sweat Traps
Przekazywanie nadmiaru wilgoci. Pot tworzy na skórze cienką warstwę wilgoci. Krople są zbierane w „pułapkach potowych” i doprowadzane do Evaporation Surface Expander. Odparowywanie odbywa się na trzech poziomach: Na skórze do ochłodzenia, w Sweat Traps można przetwarzać nadmiar wilgoci, a na Evaporation Surface Expander. do ostatecznego odparowania nadmiaru wilgoci.

Twyce Strefa chłodnicza
W okolicy klatki piersiowej, pleców i pod pachami. Włókna hydrofilowe i hydrofobowe pochłaniają nadmiar potu z systemu 3D-BionicSphere, przekazują go i pozwalają mu odparować na dużej powierzchni w celu ułatwienia chłodzenia.

Częściowa kompresja X-Bionic
Kompresja częściowa X-Bionic wykorzystuje kompresję bez zaniedbywania chłodzenia. Sport generuje ciepło. W ekstremalnych sytuacjach nawet do 1 200 Watt. Sportowiec uwalnia 90 % z nich przez skórę i w ten sposób utrzymuje temperaturę swojego ciała na poziomie 37 °C. Częściowa kompresja X-Bionic wywiera nacisk w sposób celowy poprzez pręty o grubości 1 mm. Po lewej i prawej stronie prążka powstaje strefa bez ucisku mechanicznego, który wpływa negatywnie na krążenie krwi w skórze. Naczynia krwionośne pozostają otwarte. Częściowe uciskanie bierze pod uwagę skórę jako powierzchnię chłodzącą i może w ten sposób zoptymalizować równowagę klimatyczną człowieka dla lepszej wydajności.

Dodatkowe informacje

Wyposażenie
Main Information
Rodzaj: spodnie do biegania
Sezon: Lato
Długość nogi: krótkie
Sprzęt
Torba: 1 Torba na smartfon z zamkiem błyskawicznym  
Wykonanie
Pasek: elastyczna talia  
Materiał
Kompozycja: 88 % poliamid, 6 % polipropylen 6 % elastan
Ze skutkiem kompresji: tak
Płeć
Mężczyźni
Rok produkcji
2021
Numer produktu
941574
Opinie klientów
Pomóż innym w podjęciu decyzji i bądź pierwszym klientem, który oceni ten produkt!

Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes