Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Covid-19: Nadal realizujemy zamówienia! - Przejdź do FAQ

Zimtstern

57 Produkty
Cena w zł
Kolor
 • 16
 • 1
 • 0
 • 17
 • 1
 • 4
 • 7
 • 3
 • 2
 • 5
 • 1
 • 0
 • 8
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Zimtstern

Zimtstern – MADE FOR FRIENDS

Szwajcarska firma Zimtstern przekształciła się w 1995 r. z firmy garażowej w jedną z najbardziej innowacyjnych marek w dziedzinie sportowej odzieży rowerowej. Zróżnicowane, dostosowane do sytuacji fasony i wyjątkowy design sprawiają, że marka cieszy się bardzo dużą popularnością. Początki firmy związane są z odzieżą dla snowboardzistów. Obecnie wielu miłośników kolarstwa górskiego, freeride'u in downhillu stawia na wysokiej jakości odzież produkowaną w zrównoważony sposób. Damska i męska odzież rowerowa tej firmy imponuje zwłaszcza przemyślaną koncepcją całościową, łączącą krój, design i wysokiej jakości materiały. Lokalizacja firmy w górach umożliwia bezpośrednie testowanie nowych produktów w akcji.

Zimtstern
Sortuj
 
Strona 1 z
1

Zimtstern – wielozadaniowa odzież sportowa

Szwajcarska marka Zimtstern, doskonale znana pasjonatom kolarstwa górskiego i freeride’u to dziś jedna z najbardziej innowacyjnych marek w tym specyficznym sektorze sportowej odzieży rowerowej. Jej historia, pisana od roku 1995 to seria małych zwycięstw i dużych osiągnięć zarówno na polu kolarskim, jak i snowboardowym, od którego rozpoczęła swoje istnienie. Funkcjonalne i wysokojakościowe koszulki i spodenki rowerowe to efekt wielokrotnych testów i wieloletniego doświadczenia na polu innowacji w odzieży sportowej. Według wielu zawodników i amatorów MTB, którzy do tej pory korzystali z ubrań Zimtstern, odzież jest tak wytrzymała, jak wysokiej klasy rowery z których na co dzień korzystają.

Odzież rowerowa Zimtstern

Od snowboardu po kolarstwo – historia marki Zimtstern

Początkowo założyciele marki wcale nie interesowali się kolarstwem, które dziś stanowi główny filar ich oferty. W rzeczywistości byli oni wielkimi pasjonatami snowboardu, którzy w 1995 roku postanowili otworzyć w garażu małą firmę DIY, skupioną na odzieży zimowej. Ich niekonwencjonalne pomysły i podejście do biznesu oparte na czystej przyjemności tworzenia dobrej odzieży zaowocowały szybko rosnącą popularnością, wychodzącą daleko poza granice rodzimej Szwajcarii. Nie długo potem do obszernej oferty snowboardowej dołączyła cała seria odzieży dla fanów MTB. Biorąc za atut bliskość gór, testowanie jej wytrzymałości i jakości nie stanowiło dla marki większego problemu. Dzięki temu możliwe było osiągnięcie standardów, które są dziś fanom marki doskonale znane – projekt nie jest skończony, dopóki nie przetrwa wszystkich testów jakościowych i nie sprosta najwyższym wymaganiom kolarstwa górskiego. A jest ich naprawdę wiele.

Zimtstern może pochwalić się tak wysoką pozycją rynkową nie tylko ze względu na jakość swojej odzieży rowerowej, ale też jej unikalny wygląd i sportowy charakter. Spoglądając na ubrania z oferty marki można z łatwością przyporządkować ją do stylu i charakteru kolarzy MTB – wygodna, praktyczna, ale jednocześnie odważna i wyrazista.

Zimtstern – odzież sportowa w ofercie Bikester.pl

Oferta marki Zimtstern to dziś przede wszystkim funkcjonalna odzież rowerowa wyróżniająca się na tle konkurencji unikalnym stylem, ale też doskonałą jakością materiałów i wytrzymałością godną kolarzy MTB, enduro czy freeride. Solidne wykończenia, niezwykle mocne szwy i innowacyjne rozwiązania na poziomie produkcyjnym sprawiły, że odzież sportowa Zimtstern trafiła do szerokiego grona użytkowników i cieszy się rosnącą popularnością niezależnie od upływu lat.

 • Koszulki rowerowe Zimtstern to zarówno klasyczne sportowe koszulki kolarskie, zabudowane koszulki z długim rękawem, jak i luźniejsze t-shirty z powodzeniem sprawdzające się w codziennym użytku. Różnorodność fasonów i funkcji poszczególnych elementów gwarantuje łatwy wybór spośród kilkudziesięciu dostępnych modeli, uzupełnianych każdego roku o zupełnie nowe projekty i warianty kolorystyczne. Wielofunkcyjność i zróżnicowanie to główne walory oferty Zimtstern. Koszulki rowerowe dostępne w sklepie Bikester.pl mają więc szanse trafić w gusta każdego fana i fanki wygodnego kolarstwa górskiego.
 • Spodenki rowerowe stosowane w MTB to przede wszystkim spodnie o nieco szerszym, wygodnym kroju, sztywniejszym materiale i wyższej wytrzymałości niż tradycyjne obcisłe modele szosowe. Według Zimtstern, spodenki rowerowe dla sportów wyczynowych nie mogą ograniczać ruchów, ale też nie powinny zupełnie odbiegać od unikalnego sposobu ubioru zawodników. Moda wyraża tu w pewien sposób charakter całego sportu i kontrast pomiędzy bardziej agresywnymi, a klasycznymi odmianami kolarstwa.

Szwajcarska jakość, dokładność i skupienie na detalach pozwoliły marce Zimtstern na spokojny, zrównoważony rozwój i pozostanie wśród rynkowych liderów odzieży rowerowej przez ponad 20 lat. Choć dziś oferta skupia się głównie na odzieży dla bardziej wymagających odmian kolarstwa, snowboardowe korzenie marki widać tu bardzo wyraźnie. Pokazuje to jednak tyle, że sporty górskie, choć tak odległe od siebie, mogą mieć naprawdę wiele wspólnego.Potrzebujesz pomocy?
Brak wsparcia telefonicznego
Więcej informacji
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes