Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Aktywne lato - Wszystko do biegania, jazdy na rowerze i pływania

Zone3

158 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 123
 • 0
 • 0
 • 25
 • 9
 • 27
 • 1
 • 5
 • 4
 • 0
 • 1
 • 17
 • 14
 • 6
 • 1
 • 1
 • 1
 • 2
 • 1
zone3
Zone3

Zone3 - kombinezony do triathlonu dla profesjonalistów

Zone3 jest terminem używanym przez trenerów triathlonu w celu opisania tempo na dystansie podczas wyścigu. Marka Zone3 i wysoce profesjonalna odzież, którą produkuje, zapewnia wysoką wydajność podczas triathlonu. Z przeprowadzonych badań wśród zawodowców oraz spośród opinii zwrotnych można wywnioskować, że kombinezony do triathlonu zapewniają zawodnikom odpowiednie tempo i przewagę nad innymi zawodnikami we wszystkich trzech dyscyplinach. Marce Zone3 udało stać się jedną z wiodących marek w świecie triathlonu. Światowa elita tej dyscypliny sportowej korzysta właśnie z tej odzieży.

Sortuj
 
Strona 1 z
3

Zone3 – triathlon bez tajemnic

Triathlon, czyli intensywne połączenie kolarstwa, pływania i biegu już od lat cieszy się ogromną popularnością wśród wielbicieli maratonów i wycieńczających dyscyplin sportowych. Podobnie jak większość dyscyplin wymaga oczywiście stosowania specjalistycznego sprzętu, który w tym wypadku musi jednak sprawdzić się nie na jednej, ale trzech różnych trasach jednocześnie. O tym jakie cechy powinna spełniać stosowana podczas wyścigu odzież wiedział doskonale James Lock, profesjonalny triathlonista z Wielkiej Brytanii, który w 2007 roku postanowił stworzyć własną linię akcesoriów do triathlonu. Zone3, bo tak została ona nazwana, to termin odnoszący się do momentu w trakcie wyścigu, w którym zawodnik znajduje się u szczytu swoich możliwości i wykorzystuje je tak, by osiągnąć jak najlepszy wynik. Filozofia ta przyświeca marce również przy tworzeniu kombinezonów triathlonowych, które od początku były dla nich rezultatem intensywnych badań i nigdy dziełem przypadku.

Zone3 kombinezony

Odzież triathlonowa Zone3

Pierwsza seria pianek triathlonowych Zone3 powstała po dwóch latach od założenia marki, a jej stworzenie poprzedziło kilka lat badań nad różnorodnymi technologiami i udoskonaleniami prowadzonych na Uniwersytecie Loughborough. James Lock, jako amatorski Mistrz Świata w Aquathlonie i Duathlonie oraz uczestnik wielu zawodów triathlonowych na poziomie Elite doskonale wiedział, czego on i jego koledzy oczekują po piankach i kombinezonach. Tak, po dwóch latach wysiłków, pojawiły się na rynku pierwsze akcesoria triathlonowe, przyjęte z dużym entuzjazmem przez całą społeczność triathlonową.

Zone3 – pianki triathlonowe

Marka od samego początku naciska na konieczność dopracowywania swoich produktów w najmniejszych detalach, sugerując się zarówno opiniami profesjonalnych sportowców, jak i amatorów stosujących akcesoria Zone3. Kombinezony triathlonowe dostępne w ofercie pozwalają osiągać lepsze wyniki startowe, wspierają treningi i przede wszystkim pozwalają na dobranie stroju do specyficznych preferencji zawodników na każdym poziomie zaawansowania.

Jednym z ciekawych przykładów unikalnych innowacji wprowadzonych do sportu właśnie przez Zone3 są ich kultowe, silikonowe mankiety na rękawach i nogawkach pianek triathlonowych. Rozwiązanie takie znacząco ułatwiło zdejmowanie pianki w trakcie wyścigu, a samą markę Zone3 wyniosło na szczyt popularności wśród profesjonalistów za kreatywność i niepowtarzalność pomysłu. Dziś w mankiety te wyposażone są zarówno pianki dla początkujących (Zone3 Advance oraz Zone3 Vision), pianki dla zaawansowanych (Zone3 Aspre i Zone3 Vanquish), jak i pianki dla zawodowców z poziomu Elite (Zone3 Victory D).

Zone3 – kombinezony do Swimrun

Swimrun to na swój sposób triathlon pozbawiony kolarstwa. Zawodnicy zmagający się z trasą łączącą pływanie i bieg przełajowy mają dwa wybory – bieg w mokrej i ciężkiej piance lub pływanie w nieprzystosowanym do tego kostiumie rowerowym. Zone3 posiada w swojej ofercie całą serię strojów startowych z serii Activate, Aquaflo, Lava, Aeroforce Nano oraz Elite, które doskonale sprawdzą się w trakcie zawodów swimrun oraz triathlonu. Niemałym utrudnieniem w swimrun jest fakt, że zawodnik musi dotrzeć do mety w tym samym stroju, w którym wystartował co oznacza, że zdejmowanie ubrań pomiędzy etapami jest tu wręcz niewskazane. Na szczęście zarówno pianki triathlonowe, jak i stroje startowe Zone3 z powodzeniem sprawdzą się zarówno na wodzie, jak i na lądzie. Bez otarć, bez gniecenia, bez nasiąkania wodą podczas etapów pływackich.

Oferta Zone3 w sklepie Bikester.pl

Marka Zone3 to akcesoria triathlonowe, których jakość i renoma mówią same za siebie. Pianki, kostiumy, boje, linki, i czepki pływackie od Zone3 – w sklepie Bikester.pl znajdziesz wszystko, co potrzebne do startów w triathlonie bez względu na to, czy uprawiasz go amatorsko, czy na poziomie Elite.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes