KATEGORIE
 

Magazyn Bikester

Witamy w Magazynie Bikester!

Tutaj dzielimy się pasją do rowerowego sprzętu, stylu życia i sportu. Piszemy o tym, jak odkrywać świat z „rowerowej” perspektywy! Informujemy o sezonowych trendach i sami testujemy produkty, które sprzedajemy. Po pracy w biurze, magazynie czy sklepie internetowym mamy taką samą pasję, jak Ty – lubimy jeździć na rowerze! Chcemy się nią dzielić ze wszystkimi w postaci różnych przewodników, ciekawych tras rowerowych, aktualizacji produktów i wielu innych inspiracji.

Rowerowy styl życia ciągle się rozwija, podobnie jak historia samego roweru. Chcemy rozwijać się wraz z nim. Dlatego staramy się inspirować i informować o nowościach. Niezależnie od tego, czy używasz roweru wyłącznie jako środka transportu, do rekreacyjnych wycieczek, jesteś profesjonalistą, sportowcem, czy każdym po trochu. Wraz z nami możesz łapać bakcyla do nowych rowerowych wyzwań. Dzięki temu będziesz rozwijać swoje osobiste sukcesy lub po prostu mieć jeszcze więcej frajdy z jazdy na rowerze!

Nasze produkty to część stylu życia każego użytkownika jednośladu. Dlatego Magazyn Bikester tworzony jest z myślą o naszych Klientach.

Wejdź i zainspiruj się z Bikester!

AKTYWNOŚCI

  • Wszystkie
  • Rowerem po mieście