Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Postanowienie Noworoczne: - Po pierwsze: jeździć więcej na rowerze

Sportful

157 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 87
 • 2
 • 0
 • 11
 • 6
 • 22
 • 7
 • 2
 • 10
 • 0
 • 7
 • 14
 • 10
 • 5
 • 1
 • 0
 • 1
 • 0
 • 0
Sportful

Sportful – sportowa odzież dla wysokiej wydajności

Dla tej północno-włoskiej rodzinnej firmy wszystko zaczęło się ponad 40 lat temu od wyścigu na nartach biegowych. Syn producenta wysokiej jakości bielizny miał zamiar zrewolucjonizować standardy odzieży sportowej narciarstwa biegowego projektując możliwie jak najlepsze jakościowo ubrania i zaprojektował kombinezon narciarski z nowoczesnych tkanin akrylowych. Jasny pomarańczowy kombinezon był początkiem sportowej marki Sportful. Firma ciągle poszukuje najlepszych rozwiązań dla poprawienia wydajności dla aktywnych sportowców różnych dyscyplin. Od kilku lat ma w swojej szerokiej ofercie odzież rowerową, która została doceniona między innymi przez profesjonalne drużyny kolarskie ProTour od Mapei do Tinkoff, a także włoską drużynę narodową.

Sportful
Sortuj
 
Strona 1 z
3

Odzież dla rowerzystów od Sportful

Marka Sportful narodziła się w odpowiedzi na zapotrzebowanie na dobrej jakości odzież dla rowerzystów – Giordano Cremonese, syn włoskiego małżeństwa zajmującego się produkcją przędzy wełnianej oraz bielizny, zainteresował się udziałem w narciarskim wyścigu Marcialonga. Zauważył jednak, że współcześnie, czyli w latach 70. XX wieku, używana odzież niezupełnie zaspokaja potrzeby sportowców, szczególnie w kwestii ochrony przed zimnem. Startując w wyścigu, ubrał się w samodzielnie zaprojektowany i przygotowany kostium, który miał mu zapewnić komfort termiczny podczas długiego wyścigu na trasie liczącej aż 70 km.

Sportful ubrania rowerowe

Jego kostium wzbudził spore zainteresowanie, a rok później, w 1973, marka Sportful rozpoczęła działalność, produkując wysokiej jakości odzież dedykowaną sportowcom. Doświadczenie zebrane w późniejszym okresie pozwoliło w 1985 roku rozszerzyć produkcję o odzież rowerową. Dzięki wiedzy o przygotowywaniu ubrań na zmienne warunki panujące na stokach narciarskich i w dolinach, Sportful mogła przygotować ubrania dla rowerzystów, które zostały bardzo dobrze przyjęte w środowisku kolarskim.

Obecnie marka wspiera liczne teamy, a często także reprezentacje narodowe w zawodach cross country czy narciarskich. Ubrania rowerowe Sportful znajdziecie oczywiście także w asortymencie Bikester.pl.

Ubrania rowerowe – na każde warunki

Sportful to odzież rowerowa przygotowywana z myślą przede wszystkim o potrzebach kolarzy uprawiających profesjonalną i zaawansowaną jazdę sportową. Stąd też produkty marki to głównie ubrania i akcesoria sportowe, których zadaniem jest poprawa osiągów kolarza oraz zagwarantowanie rowerzystom maksymalnego komfortu nawet podczas intensywnego wysiłku.

Producent przygotował kilka linii odzieży, w których skompletowane są różne elementy ubrań pozwalające na osiąganie określonych celów. Jeśli zależy ci na najwyższej jakości dostosowanej do potrzeb profesjonalistów lub na ochronie przed konkretnymi czynnikami, sięgnij po dedykowane ubrania zebrane w kolekcjach Body Fit Pro 2.0 lub Protection. Sportful dba o to, aby wszystkie ubrania rowerowe były doskonale dostosowane do potrzeb kolarzy startujących w wyścigach – dlatego parametr poprawy aerodynamiki jest jednym z tych, o które nie musisz się już martwić, wybierając odzież rowerową włoskiej marki.

Koszulki, bluzy i kurtki

Ochrona tułowia oraz ramion to coś, czego nie można pominąć kompletując strój kolarski. Koszulki stanowiące odzież bazową powinny dobrze przylegać, dlatego Sportful stosuje materiały syntetyczne zapewniające dobre dopasowanie do sylwetki. Są to także materiały, dzięki którym pot jest odprowadzany ze skóry i szybko odparowywany – pozwala to ochronić się przed negatywnymi skutkami jazdy w wilgotnych ubraniach.

Na chłodniejsze dni warto zaopatrzyć się w ciepłe bluzy i kurtki Sportful – stworzone z myślą o potrzebach sportowców cechują się wąskim fasonem, dzięki czemu można nadal zachować dobrą aerodynamikę. Charakterystyczne przedłużenie w dolnej części pleców chroni okolice nerek i dolne partie kręgosłupa przed wyziębieniem.

Spodenki rowerowe

Marka Sportful dba o to, by odzież rowerowa zapewniała rowerzystom wysokim komfort oraz poprawiała wyniki jazdy. Z tego powodu spodenki tworzone są tak, aby rowerzysta mógł cieszyć się coraz lepszymi osiągami. Przy wysokiej kadencji pedałowania wewnętrzne części ud mogą być narażone na zwiększone tarcie, dlatego Sportful projektuje spodenki z odpowiednio wzmocnionego materiału – jest on także zabezpieczony, tak by zmniejszać możliwość elektryzowania się tkaniny.

Spodenki rowerowe Sportful dostępne są także w wersjach z szelkami – na taki wybór decydują się osoby, którym zależy na ścisłym dopasowaniu do ciała. Szelki zaprojektowano zgodnie z odmiennymi potrzebami kobiet i mężczyzn. Wszystkie ubrania rowerowe Sportful pozwalają na komfortowy trening zarówno rowerzystkom, jak i rowerzystom.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes