Bikester - sklep rowerowy online
Wyprzedaż zapasów - rabaty do 80%1
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

VOTEC - All your roads

Dla nas, jazda na rowerze to sposób na życie. Rower to nie tylko produkt, ale także ujście dla naszej kreatywności. Opracowujemy i projektujemy nasze rowery tak, aby zapewnić Ci idealną scenę, na której możesz opowiedzieć swoją historię. To Twój sport, Twoja jazda i Twoja przygoda.

VOTEC

3 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

 • fioletowy
 • czarny

Cena

do

Opinie klientów

 • 1
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
VOTEC VR/VR10 Wieszak przerzutki, czarny
VOTEC VR/VR10 Wieszak przerzutki, czarny
VOTEC
VR/VR10 Wieszak przerzutki, czarny
112,99 zł * 59,00 zł
- 47 %
SALE
VOTEC VRC Zestaw przedniej przerzutki, czarny
VOTEC VRC Zestaw przedniej przerzutki, czarny
VOTEC
VRC Zestaw przedniej przerzutki, czarny
67,99 zł * 39,00 zł
- 42 %
SALE
VOTEC VM/VX Zestaw tuningowy ANO, fioletowy
VOTEC VM/VX Zestaw tuningowy ANO, fioletowy
VOTEC
VM/VX Zestaw tuningowy ANO, fioletowy
167,99 zł * 69,00 zł
- 58 %
SALE

Rowery VOTEC

VOTEC jest jednym z największych producentów rowerów na rynku europejskim, który od początków swojego istnienia wyróżnia się na tle konkurencji konstrukcjami, które należą do ścisłej czołówki określonego segmentu. Oznacza to, że w szerokiej gamie oferowanych rowerów, mając na uwadze pełne zadowolenie klientów, VOTEC proponuje jedynie rozwiązania, które zostały zaprojektowane w oparciu o najwyższe standardy, jakie panują obecnie na rynku. Konstruktorzy VOTEC to przede wszystkim zawodnicy i prawdziwi mistrzowie z przekroju wielu dyscyplin rowerowych, którzy biorą bezpośredni udział w tworzeniu od podstaw każdego pojazdu sygnowanego logiem producenta. Przed trafieniem na półki sklepowe, wszystkie rowery VOTEC są skrupulatnie testowane – zarówno w laboratorium, jak i w terenie. Setki godzin pracy, jaka jest wkładana w każdy możliwy szczegół konstrukcji, daje gwarancję bezkompromisowej jakości.

Jako prawdziwi pasjonaci wszystkiego, co związane z rowerami, konstruujemy nasze produkty w taki sposób, żeby efekty spotkały się z naszymi własnymi, wysoko narzuconymi wymaganiami. Nasza pasja do kolarstwa jest przenoszona bezpośrednio na nasze rowery. Udało nam się pogodzić tę pasję z najwyższą dostępną jakością komponentów, unikalnym stylem i innowacyjnym podejściem do wykańczania detali. Dzięki temu śmiało możemy stanąć murem za wszystkim, co tworzymy.” – Holger Weiser – VOTEC Product Manager
Rowery VOTEC

Jakość VOTEC

Każdy rower VOTEC jest testowany przez niezależnych specjalistów z Zedler Institute for Bicycle Technology and Safety. Wszystkie produkty sprawdzane są pod kątem rygorystycznych przepisów i norm EN (norma europejska). Gwarancja jakości i bezpieczeństwa jest dla niemieckiego producenta wartością nadrzędną i dlatego wszelkie obciążenia, jakim poddawane są rowery VOTEC w ramach testów, przeprowadzane są w skrajnie ekstremalnych warunkach. Słowa o jakości rowerów VOTEC nie są rzucane na wiatr – producent jest pewny swoich produktów do tego stopnia, że gwarancja każdego nowego roweru wynosi 10 lat (w przypadku rowerów wykonanych z włókien karbonowych, czas ten skrócony jest do lat 6). Względnie niska cena końcowa jest zasługą m.in. kanału dystrybucji, który w pełni opiera się na bezpośredniej sprzedaży w Internecie. Jest to bardzo praktyczna forma, ponieważ rower możemy zamówić, jak i odebrać bez wychodzenia z domu. Otrzymamy w ten sposób produkt gotowy i odpowiednio wyregulowany, który będzie potrzebował jedynie kilku kosmetycznych przygotowań, zanim wyruszymy na szlak(ustawienie siodełka, kierownicy i przykręcenie pedałów). Dobór rozmiaru ramy jest zawsze kwestią indywidualną i budzącą spore kontrowersje. Nawet mimo poprawnego zastosowania się do ogólnodostępnych tabelek, możemy w dalszym ciągu dokonać złego wyboru. Kwestia odpowiedniego doboru nie jest ponadto ograniczona jedynie do krótkiej wizyty w sklepie. Z tego powodu, w przypadku nieodpowiedniego rozmiaru roweru, VOTEC daje możliwość zwrotu produktu do 100 dni od jego nabycia.

Rowery górskie VOTEC

Jedną z głównych kategorii, jaką wypełnia szeroka gama oferty VOTEC, są rowery MTB. Popularne ostatnimi czasy kolarstwo górskie przeżyło na przestrzeni ostatnich kilku lat prawdziwą rewolucję. VOTEC, korzystając z doświadczenia własnego teamu oraz wnikliwych obserwacji, podąża za zmianami i projektuje swoje produkty jedynie w oparciu o najnowsze trendy i rozwiązania. W skład pojazdów przeznaczonych do jazdy w trudnym terenie wchodzą następujące grupy rowerów:

 • VOTEC VC – rowery o konstrukcji hardtail, czyli pozbawione tylnej amortyzacji. Dzięki unikalnemu połączeniu widelców o skoku 120mm z kołami 29” na oponach o szerokości 2,35”, rowery z serii VC pretendują do miana pełnoprawnego roweru trail. Pojazdy z serii VC można opisać jako najbardziej uniwersalne rowery, na których z powodzeniem i przyjemnością połączymy podjazdy, zjazdy i jazdę po płaskim.
 • VOTEC VX – najpopularniejsza dzisiaj kategoria. Rowery reprezentujące serię VX otwierają grupę all mountain. Dzięki zastosowaniu 29-calowych kół i amortyzacji 140/135 (przód/tył) otrzymujemy rower podobnie uniwersalny do kategorii VC, jednakże znacznie lepiej radzący sobie na technicznych zjazdach. Zdolności terenowe VX nie umniejszają w żadnym wypadku predyspozycji do dalszych wypadów – idealny przykład jednego roweru „do wszystkiego”.
 • VOTEC VM – pełnoprawne rowery all mountain. Oznacza to w dalszym ciągu uniwersalny pojazd, jednakże z widocznym zacięciem do ostrzejszej jazdy. Rowery z serii VM sprawdzą się wszędzie tam, gdzie duża prędkość i niebanalne trudności techniczne idą ze sobą w parze. Jest to doskonały wybór dla każdego entuzjasty poszukującego przygody, ciągnącego w nieznane.
 • VOTEC VE – rowery spod znaku enduro. Zaprojektowane w ujęciu modernistycznym – długa rama, agresywny kąt główki i niski środek ciężkości sprawiają, że nawet najtrudniejsze i najbardziej wymagające podjazdy i zjazdy nie oprą się serii VE.
 • VOTEC VD – rowery grawitacyjne, których jedynym przeznaczeniem jest poruszanie się w dół stoku, nierzadko osiągające przy tym abstrakcyjnie wysokie prędkości (100km/h i więcej). Unikatowym atrybutem downhillowych pojazdów VD jest zastosowanie 2 różnych rozmiarów kół – 27,5” z przodu i 26” z tyłu. Pozwala to na jeszcze skuteczniejsze pokonywanie przeszkód.

Rowery szosowe VOTEC

Oprócz szerokiej gamy rowerów MTB, producent VOTEC tworzy także wysokiej klasy rowery szosowe, czyli pojazdy przeznaczone na utwardzane drogi, bez amortyzacji. Są to pojazdy, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie w grę wchodzi pokonywanie dużej ilości kilometrów po utwardzonych nawierzchniach - zarówno bitumicznych, jak i szutrowych. VOTEC proponuje 4 główne kategorię tego typu rowerów:

 • VOTEC VR – rowery dla ambitnych amatorów, które w udany sposób łączą kompromis sztywności konstrukcji z komfortem. Doskonały wybór do treningu lub pierwszych zawodów.
 • VOTEC VRX – pojazdy 4-sezonowe, przeznaczone na każde warunki. Zapewniają płynne przejście z drogi asfaltowej na ścieżkę leśną – szerokie opony pozwolą na komfortowe pokonywanie nierówności i drobnych przeszkód.
 • VOTEC VRD – idealna propozycja na dłuższe dystanse, gdzie nie możemy pozwolić sobie na jakiekolwiek ustępstwo w kwestii jakości. Dodatkowym atutem podnoszącym bezpieczeństwo są niezawodne hamulce tarczowe, które względem swoich tradycyjnych odpowiedników są zdecydowanie bardziej odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne.
 • VOTEC VRC – seria rowerów szosowych przeznaczona dla profesjonalistów. Konstrukcja rowerów VRC opiera się na zastosowaniu karbonowej ramy, która jest niedościgniona w zestawieniu sztywności z masą własną. Niezależnie od wyboru konkretnego modelu, pojazdy z serii VRC będą niezastąpionym wyborem do najtrudniejszych zadań – niezależnie od scenerii, sprawdzą się tak samo dobrze w miejskiej dżungli, jak i na alpejskich serpentynach.

Oferta VOTEC w sklepie Bikester.pl

Niemiecki producent rowerów VOTEC, oprócz oferty w pełni kompletnych pojazdów, oferuje także możliwość zakupu ram stosowanych w najpopularniejszych modelach. Jest to rozwiązanie dedykowane doświadczonym kolarzom, którzy wiedzą dokładnie, czego oczekują od swojego przyszłego roweru. Pozwala im to na dostosowanie konstrukcji do własnych, zaawansowanych potrzeb i stworzenie pojazdu unikalnego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą VOTEC na stronie sklepu Bikester.pl