Bikester - sklep rowerowy online
Wyprzedaż zapasów - rabaty do 80%1
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
Mocowania naścienne i sufitowe
Jeśli nie chcesz chować roweru w piwnicy czy opierać go o ścianę, warto powiesić go na ścianie, aby zaoszczędzić miejsce, a przy tym zawsze mieć go pod ręką. Tutaj znajdziesz praktyczne i często bardzo stylowe uchwyty do przechowywania rowerów. Od prostych wariantów, które dają możliwość zawieszenia roweru za przednie koło, po warianty odpowiednie do salonu, takie jak Cycloc, który eksponuje rower niczym działo sztuki - mamy wariant dla prawie każdej przestrzeni. Spraw sobie czystą, praktyczną i oszczędzającą miejsce alternatywę dla zakurzonej piwnicy.

Mocowania naścienne i sufitowe

3 Artykuł
Filtr
Resetuj

Seria

  • Cycloc Solo 2

Kolor

  • pomarańczowy
  • czerwony
  • biały
  • czarny

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Pro Stor Folding Rack II
Pro Stor Folding Rack II
Pro Stor
Folding Rack II
93,99 zł
SALE
Cycloc Solo Uchwyt, biały
Cycloc Solo Uchwyt, biały
Cycloc
Solo Uchwyt, biały
MSRP 422,99 zł 329,00 zł
- 22 %
SALE
Cycloc Solo Uchwyt, czerwony/pomarańczowy
Cycloc Solo Uchwyt, czerwony/pomarańczowy
Cycloc
Solo Uchwyt, czerwony/pomarańczowy
MSRP 422,99 zł 389,00 zł
SALE

Wieszaki na rower

Nie da się ukryć, że rowery to jedne z większych sportowych sprzętów, które czasem mogą naprawdę zajmować przestrzeń codziennego użytku. Dzieje się tak zwłaszcza zimą, gdy mało kto korzysta z tego środka transportu. Wówczas rowery są trzymane w piwnicach, na strychach, w garażach, a czasem nawet w mieszkaniach, co nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem.

Z pomocą przychodzą wieszaki na rower, których na Bikester jest ponad 80 i to z prawie 20 różnych marek, w tym Pro Stor, Red Cycling Products czy BBB Cycliung. Dzięki temu na pewno każdy może znaleźć dla siebie odpowiedni model.

Ich głównym zadaniem jest oczywiście trzymanie roweru w konkretnym miejscu i pożądanej pozycji. Na naszej stronie znajdują się między innymi podstawki teleskopowe, stojaki, podpórki z systemem mocowania na ścianie czy nawet na suficie. Takie rozwiązania są więc bardzo praktyczne, ponieważ czasem jest to zwykłe zwolnienie przestrzeni, a czasem nawet element dekoracji, bowiem ścienny wieszak na rower może z niego zrobić prawdziwe dzieło sztuki.

Wieszak sufitowy na rower

Jeśli zaś chodzi o wieszak sufitowy na rower, to jest to jeden z najczęściej wybieranych wariantów, ponieważ jego konstrukcja jest składana i regulowana, co pozwala jeszcze lepiej zaoszczędzić miejsce. Często mówi się, że takie uchwyty rowerowe to alternatywa dla trzymania rowerów w garażu czy piwnicy, natomiast samo ich zastosowanie może mieć wiele wariantów.

Są to np. stojaki na więcej niż jeden rower, dzięki czemu mogą one się znaleźć na ścianie w garażu. Są to stojaki podporowe sprawdzające się zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz.

Wieszak na rower na balkon

Podobnie ma się rzecz z wieszakiem na rower na balkon, ponieważ kto powiedział, że mieszkając np. w bloku, nie można w praktyczny sposób przechowywać roweru? Są to także uchwyty warsztatowe. Taki wieszak serwisowy na rower sprawdzi się świetnie w każdym garażu, już nie mówiąc o domowym warsztacie.

Widać więc, że tak stabilne, kompatybilne i składane instalacje, jakimi są uchwyty rowerowe to wynalazek nie tylko innowacyjny, ale także sprawdzający się w każdym pomieszczeniu, domu, czy ogródku.