Bikester - sklep rowerowy online
Wyprzedaż zapasów - rabaty do 80%1
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
Torby podsiodłowe
Torby podsiodłowe ze zintegrowanymi uchwytami umożliwiają przechowywanie bagażu nad tylnym kołem - bez konieczności montowania bagażnika na rowerze. Dzięki temu są one szczególnie atrakcyjnym rozwiązaniem dla rowerzystów szosowych, przełajowych i górskich, którzy chcą używać swojego zwykłego roweru do dłuższych wycieczek, bez konieczności dokonywania większych modyfikacji. Dla kolarzy MTB posiadających rower z pełnym zawieszeniem, torby na sztycy podsiodłowej są najpopularniejszą opcją transportową. Te torby bagażowe są mocowane bezpośrednio do sztycy podsiodłowej za pomocą stabilnego systemu mocowania. W zależności od modelu, torby i uchwyty mają nośność od 3 do 8 kg i oferują do 10 litrów przestrzeni.

Torebki na sztycę

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
KlickFix Contour Magnum Torba rowerowa, czarny
KlickFix Contour Magnum Torba rowerowa, czarny
KlickFix
Contour Magnum Torba rowerowa, czarny
MSRP 408,99 zł 329,00 zł
- 19 %
SALE

Torebki na sztycę

Torebki na sztycę podsiodłową to kolejne wygodne rozwiązanie, dzięki któremu zwiększysz ilość miejsc na przechowywanie swojego najważniejszego bagażu bez zbędnego obciążania pleców. Nowoczesne torebki na sztycę rowerową są tak wyprofilowane, by nie obniżać poziomu komfortu podczas jazdy i zapewnić Ci dodatkowe udogodnienia. Jakie?

Dlaczego warto kupić torebkę na sztycę?

Pośród zalet, jakie niesie za sobą taki zakup, warto wymienić dużą pojemność, co pozwoli Ci spakować dodatkowe ubrania na zmianę. Ponadto niektóre modele gwarantują wygodne uchwyty, dzięki którym bezpiecznie wysuszysz mokre ubranie podczas jazdy. Ważnym rozwiązaniem jest również zastosowanie systemu mocowania tylnej lampki rowerowej, na którą zabraknie miejsca po zamontowaniu torby.

Torba na sztycę rowerową może mieć regulowaną wielkość, dzięki czemu możesz ją dogodnie zmniejszyć np. do rozmiarów plecaka lub wygodnie powiększyć, zyskując nawet dodatkowe 2 litry pojemności. W sklepie Bikester dostępne są modele toreb zapewniających nawet do 13 litrów pojemności.

Wygodne rozwiązania z korzyścią dla środowiska

Zaopatrując się w wygodną torebkę na sztycę, nie musisz martwić się, że obciążasz planetę kolejnym zakupem. Chlubnymi przykładami etycznej produkcji mogą być tutaj firmy Vaude i WOHO. Vaude stosuje etykietę Green Shape, będącą znakiem stosowania rygorystycznych kryteriów oceny jakości produktu przed dopuszczeniem go na rynek. Dotyczy to całego procesu produkcyjnego, od projektu, przez produkcję, dystrybucję, naprawę i recykling. Z kolei WOHO stawia na stosowanie sprawdzonych, przetestowanych w praktyce materiałów, niestwarzających zagrożenia dla natury.

Wygodne torebki na narzędzia

Nawet najlepszą wyprawę rowerową może popsuć nagłe pojawienie się usterki. Aby skutecznie i szybko uporać się z pojawiającymi się na drodze uciążliwościami, weź ze sobą narzędzia rowerowe, jakie wygodne spakujesz w niewielką torebkę narzędziową. Liczne kieszenie pozwolą Ci posegregować poszczególne elementy i części zamienne. Zastosowanie szczelnych zapięć na rzep gwarantuje, że nie zgubisz poszczególnych elementów podczas jazdy, a solidna taśma Hypalon gwarantuje trwałe mocowanie do sztycy podsiodłowej.