Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
Lenker
Kierownice do rowerów elektrycznych
Kierownica to bardzo istotny element roweru, który może znacząco wpłynąć na nasze wrażenia z jazdy. W przypadku rowerów elektrycznych warto wybrać nieco szerszy model. Zapewni to nam wygodną pozycję podczas krótszych, jak i dłuższych przejażdżek. Modele i rodzaje kierownic mogą się ogromnie różnić między sobą w zależności od tego, do jakiego rodzaju roweru zostały zaprojektowane. Wybierając kierownicę do roweru elektrycznego warto zwrócić uwagę na to, by była dostatecznie szeroka i zapewniała miejsce na wyświetlacz elektroniczny za pomocą którego możemy obsługiwać silnik roweru elektrycznego. Z uwagi na dużą masę e-rowerów, kierownice powinny być solidne, a jednocześnie lekkie. Idealny model powinien w optymalny sposób łączyć w sobie właściwości zapewniające dynamikę jazdy a zarazem praktyczność i funkcjonalność.

Kierownice do rowerów elektrycznych

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Cube RFR Trail Riser Kierownica rowerowa 700mm Ø31,8mm, czarny
Cube RFR Trail Riser Kierownica rowerowa 700mm Ø31,8mm, czarny
Cube RFR
Trail Riser Kierownica rowerowa 700mm Ø31,8mm, czarny
MSRP 183,99 zł 149,00 zł
  • Warianty: 38mm
- 19 %
SALE

Kierownice do rowerów elektrycznych

Kierownica rowerowa to bez wątpienia jeden z najważniejszych elementów wyposażenia jednośladu, bez którego jakiekolwiek sterowanie rowerem elektrycznym będzie niemożliwe. Jednak kierownice do e-bike’ów różnią się od modelu, które można wykorzystać do tradycyjnych pojazdów. Odpowiednio szerszy model kierownicy do e-roweru znacznie wpływa na wrażenia i komfort jazdy, a tym samym pozwala na zachowanie odpowiedniej pozycji w trakcie dłuższych przejażdżek.

Kierownica rowerowa w e-bike’u – najważniejszy element wyposażenia

Kierownica w rowerze elektrycznym umożliwia swobodne manewrowanie pojazdem – zwłaszcza w trudnych warunkach terenowych. W celu podniesienia funkcjonalności roweru, dobrze, jeśli byłaby ona odpowiednio duża. Chodzi przede wszystkim o możliwość zamontowania na niej specjalnego wyświetlacza elektronicznego, niezbędnego do poprawnej obsługi roweru elektrycznego.

Wielu najlepszych producentów kierownic do e-rowerów zapewnia wysoką jakość i trwałość komponentów, a jednocześnie stawia na ich lekkość. Dzięki temu prowadzenie roweru w warunkach górskich, nawet przy niepogodzie, będzie o wiele przyjemniejsze.

Z czego produkowane są kierownice do rowerów elektrycznych

Lekkość kierownicy wpływa bezpośrednio na dynamikę jazdy, dlatego też do ich produkcji wykorzystuje się jedynie dwa typy materiałów – włókno węglowe oraz aluminium. Niezależnie od tego, na jaki typ kierownicy do roweru elektrycznego się zdecydujemy, zyskujemy pewność maksymalnej trwałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne. Dobrej jakości kierownica z włókna węglowego lub aluminium jest także odporna na korozję oraz zarysowania. W efekcie rower użytkowany nawet w ekstremalnych warunkach będzie wyglądał jak nowy.

Kierownice do e-rowerów dostępne w sklepie Bikester

Oferowane przez nas kierownice do rowerów elektrycznych są zaprojektowane specjalnie z myślą o jeżdżeniu dynamicznym. Każdy model pozwala na łatwe manewrowanie jednośladem, a w razie konieczności – dostosowanie kierownicy do własnych potrzeb. Dostępne w sklepie Bikester kierownice do e-rowerów takich producentów jak Race Face, Reverse, BBB Cycling i wiele innych to zbiór najlepszych propozycji dla wymagających kolarzy.

Do każdej kierownicy konieczne jest dobranie odpowiednich chwytów, które dodatkowo zwiększą komfort jazdy.