Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

CamelBak - We’ve got Your Bak

W 1988 roku Michael Eidson opracował prototyp systemu nawodnienia do kieszeni koszulki, składający się z bukłaka i rurki, na potrzeby swojego udziału w długim wyścigu kolarskim w letnim upale. Narodziła się marka CamelBak i dziś nie sposób wyobrazić sobie sportów wytrzymałościowych bez wciąż doskonalonych bukłaków i plecaków z systemem hydratacyjnym.

CamelBak

3 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

  • czarny
  • przezroczysty

Cena

do

Opinie klientów

  • 1
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
CamelBak Chase Kamizelka z ochraniaczami, czarny
CamelBak Chase Kamizelka z ochraniaczami, czarny
CamelBak
Chase Kamizelka z ochraniaczami, czarny
MSRP 670,99 zł 579,00 zł
darmowa wysyłka
- 13 %
CamelBak Tumbler Medium Zapasowa zakrętka, przezroczysty/czarny
CamelBak Tumbler Medium Zapasowa zakrętka, przezroczysty/czarny
CamelBak
Tumbler Medium Zapasowa zakrętka, przezroczysty/czarny
MSRP 74,99 zł 59,00 zł
- 21 %
SALE
CamelBak Repack LR 4 Pas z systemem nawadniającym 1,5l, czarny
CamelBak Repack LR 4 Pas z systemem nawadniającym 1,5l, czarny
CamelBak
Repack LR 4 Pas z systemem nawadniającym 1,5l, czarny
MSRP 399,99 zł 299,00 zł
- 25 %

Camelbak: plecaki, bukłaki, systemy nawadniające

Plecaki i bukłaki CamelBak to jedne z najbardziej rozpoznawalnych systemów hydratacyjnych stosowanych przez kolarzy, biegaczy, wspinaczy i wielu innych sportowców ceniących swobodę korzystania z rąk przy jednoczesnym ciągłym dostępie do nawodnienia. Dzięki wieloletniej pracy nad rozmaitymi rozwiązaniami w zakresie wygodnego nawadniania organizmu podczas aktywności fizycznej, marka CamelBak zdołała opracować wiele ciekawych produktów przystosowanych do potrzeb amatorów oraz aktywnych zawodników doceniających swobodę ruchu i wygodę korzystania z nawodnienia podczas uprawiania sportu.

Kamizelka Camelbak

Wygodne systemy nawodnienia CamelBak

Kalifornijska firma CamelBak specjalizująca się w tworzeniu wygodnych i wszechstronnych systemów nawadniania oraz bukłaków powstała w 1989 roku, od początku celując ze swoim produktem do osób aktywnych fizycznie i poszukujących lepszego sposobu na dostarczanie wody do organizmu podczas uprawiania sportu. Bez względu na to czy spacerujesz, jeździsz na rowerze, biegasz, wspinasz się po górach czy wybierasz się na dłuższą wycieczkę pieszą, możliwość uwolnienia rąk i zamocowania systemu nawadniania na plecach wydaje się wygodnym rozwiązaniem. Twórca marki CamelBak wiedział o tym z resztą z doświadczenia – jako uczestnik wyścigów kolarskich znał problemy związane z sięganiem po bidon podczas jazdy i starał się znaleźć lepszy pomysł na rozwiązanie problemu nawadniania organizmu na trasie. Pierwszy prototypowy plecak spodobał się innym zawodnikom tak bardzo, że po wypuszczeniu go do sprzedaży szybko zyskał popularność w środowisku kolarskim.

Bukłaki CamelBak dowiodły swojej użyteczności i funkcjonalności także wśród żołnierzy amerykańskiej armii, którzy w trakcie walk w Zatoce Perskiej korzystali z innowacyjnego systemu nawodnienia dla utrzymania optymalnej formy w kluczowych momentach sporu. Armia do dziś wykorzystuje rozwiązania wprowadzone na rynek przez kalifornijską markę, zamawiając u niej nie tylko plecaki z systemem nawadniającym, ale też kamizelki z zsystem nawadniającym, bidony oraz filtry do wody.

Plecaki, bidony i bukłaki CamelBak – z potrzeby nawodnienia

W trakcie rozwoju marki i wraz z pojawieniem się kolejnych produktów w jej ofercie, twórcy CamelBak nieustannie podkreślali istotę prawidłowego nawodnienia organizmu jako główny cel swojej działalności. Nawet małe odwodnienie może doprowadzić do poważnych zaburzeń samopoczucia, w tym nudności, osłabienia i spadku energii. Korzystając z wygodnych bidonów i bukłaków można dopilnować przyjmowania właściwej dawki płynów nawet w trudnych warunkach czy podczas intensywnego wysiłku. CamelBak sprawia, że picie wody staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Plecaki i bukłaki CamelBak w sklepie Bikester.pl

Sięganie po bidon podczas jazdy rowerem nie należy do najwygodniejszych zadań, szczególnie gdy podróżujemy samodzielnie i chcemy zabrać w trasę jak największą ilość wody. W przeciwieństwie do wyścigów, podczas których kolejne bidony podawane są zawodnikom przez ekipy obsługujące zawody, w trakcie treningu czy jazdy rekreacyjnej o zaopatrzenie trzeba zadbać samemu. Zabranie kilku butelek i rozmieszczenie ich na rowerze nie wchodzi w grę. Wybierając odpowiednio przygotowany plecak CamelBak nie tylko bez większego problemu spakujesz w trasę kilka litrów wody, ale i zadbasz o miejsce na dodatkowe wyposażenie, przekąski i akcesoria bez zbędnego ograniczania swobody ruchów czy obciążania roweru.

Dostępne w ofercie Bikester.pl plecaki CamelBak pozwalają na wybór spośród różnych pojemności plecaków i bukłaków, liczby kieszeni na bidony, a także sposobów montażu i zabezpieczania rurki podającej wodę podczas jazdy. Dzięki charakterystycznej konstrukcji, zarówno plecaki jak i kamizelki z systemami nawadniającymi CamelBak gwarantują wygodę noszenia i poruszania się podczas aktywności fizycznej, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.