Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

Ortler Rowery elektryczne

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Ortler rowery elektryczne trekkingowe

Nowa generacja rowerów elektrycznych właśnie nadeszła! Oto przed Tobą nowoczesne rowery trekkingowe z napędem elektrycznym Ortler. Jeśli marzą Ci się dalekie podróże na Twoim idealnym jednośladzie, jesteś we właściwym miejscu! Koniecznie przekonaj się, co zyskujesz, wybierając jeden z rowerów Ortler z naszego sklepu.

Intensywna moc i szybkie ładowanie

Rowery Ortler wyposażone są w wydajny akumulator, który naładujesz w zaledwie 2,5 godziny – trzeba przyznać, że to niesamowicie krótki czas ładowania, w zamian gwarantujący Ci długie kilometry szalonej jazdy po trasach, jakie najbardziej lubisz. Na wyposażeniu znajduje się akumulator Bosch o mocy sięgającej nawet do 400 Wh. To oczywiście nie wszystko! Intensywność pedałowania pojazdu możesz kontrolować aż w czterech stopniach, co pozwala Ci z dużą dokładnością określić, z jaką prędkością będziesz się poruszać.

Elektroniczna inteligencja w napędach Bosch

Nowoczesne rozwiązania zapewniają wsparcie kierowcy na każdym etapie jazdy rowerem elektrycznym. Idealna kompatybilność baterii, wyświetlacza i jednostki napędowej tworzy system wspomagający, o jakim można było dotąd jedynie pomarzyć.

W czasie jazdy może się wydawać, że e-bike Ortler nie różni się niczym od zwykłego roweru bez napędu, jednak różnica tkwi we wspomaganiu – jego moc zależy od siły nacisku na pedały. W celu zaoszczędzenia energii baterii, w napędach rowerów Ortler zastosowano zasadę minimal efficient – oznacza to, że silnik ulega wyłączeniu, gdy tylko przestaniesz pedałować.

Łatwe pokonywanie trudnych odcinków

Elektryczny rower trekkingowy Ortler wyposażony jest m.in. w czujniki kadencji, prędkości i siły pedałowania. Ich zadaniem jest dopasować wydajność silnika do prędkości jazdy. Oznacza to, że możesz liczyć na pełne wsparcie, gdy tylko przyjdzie Ci się zmagać ze stromymi podjazdami pod górę.

Co więcej, w rowerach Ortler liczy się również rozkład masy jednośladu – napęd został zastosowany bardzo nisko, a waga najważniejszych komponentów została zredukowana do absolutnego minimum, dzięki czemu możesz poradzić sobie z każdym podjazdem i każdym wyboistym terenem.