Bikester - sklep rowerowy online
Witamy rowerową jesień
Vorbau
Mostki do rowerów elektrycznych
Wsporniki kierownicy w rowerach elektrycznych łączą rurę sterową z kierownicą. Ich długość oraz kąt nachylenia mają decydujący wpływ na prawidłową pozycję siedzącą na rowerze oraz bezpośrednio wpływają na kierowanie rowerem. Najbardziej popularne są wsporniki typu „A-head”, które mocuje się bezpośrednio na niegwintowanej rurze sterowej, co zapewnia wyjątkowo sztywne i proste połączenie. W większości przypadków mostki produkuje się z aluminium, choć dostępne są również zaawansowane modele z włókna węglowego. Zdejmowany przedni panel umożliwia łatwy montaż i demontaż na kierownicy bez konieczności zdejmowania dźwigni przerzutki i hamulca. W rowerach trekkingowych, wyprawowych i miejskich stosuje się mostki typu Vario o regulowanym kącie nachylenia, co umożliwia szybką regulację wysokości kierownicy. Niezależnie od konstrukcji, przed dokonaniem zakupu, należy zawsze sprawdzić wymiary zacisku na kierownicę.

Mostki do rowerów elektrycznych

5 Artykuł
Filtr
Resetuj

Model

  • Ahead 2
  • Ahead (regulowany kąt)) 3

Zaciski kierownicy

  • 25,4 2
  • 31,8 3

Cena

do

Opinie klientów

  • 2
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
BBB Cycling HighSix BHS-29 Łodyga Ø31,8mm, czarny
BBB Cycling HighSix BHS-29 Łodyga Ø31,8mm, czarny czarny
BBB Cycling
HighSix BHS-29 Łodyga Ø31,8mm, czarny
MSRP 244,99 zł od 189,00 zł
  • Warianty: 90mm110mm130mm
- 22 %
BBB Cycling HighFix BHS-34 Łodyga Ø25,4mm, czarny
BBB Cycling HighFix BHS-34 Łodyga Ø25,4mm, czarny czarny
BBB Cycling
HighFix BHS-34 Łodyga Ø25,4mm, czarny
MSRP 281,99 zł od 229,00 zł
  • Warianty: 80mm100mm120mm
- 18 %
BBB Cycling HighSix BHS-28 Wspornik Regulowany Ø 25,4 mm, czarny
BBB Cycling HighSix BHS-28 Wspornik Regulowany Ø 25,4 mm, czarny czarny
BBB Cycling
HighSix BHS-28 Wspornik Regulowany Ø 25,4 mm, czarny
MSRP 244,99 zł 199,00 zł
  • Warianty: 90mm130mm
- 18 %
SQlab 8OX Ltd. Wspornik Ø31,8mm 6°
SQlab 8OX Ltd. Wspornik Ø31,8mm 6°
SQlab
8OX Ltd. Wspornik Ø31,8mm 6°
MSRP 563,99 zł 419,00 zł
  • Warianty: 60mm70mm
- 25 %
SQlab 8OX Wspornik Ø31,8mm 6°
SQlab 8OX Wspornik Ø31,8mm 6°
SQlab
8OX Wspornik Ø31,8mm 6°
422,99 zł
  • Warianty: 110mm

Mostki do rowerów elektrycznych

Jeśli ktoś jeszcze zastanawia się do czego służy mostek w rowerach elektrycznych, warto wiedzieć, że odpowiada on za możliwość poprawnego kierowania jednośladem. Mostki łączą rurę sterową z kierownicą, a to natomiast wpływa na komfort i lekkość jazdy w pozycji siedzącej. Trudno jest zatem wyobrazić sobie pokonywanie dużych odległości bez tego elementu.

Najpopularniejsze typy mostków do roweru elektrycznego

W ofercie sklepu Bikester posiadamy wybór najlepszych i najtrwalszych mostków do rowerów elektrycznych. Zachęcamy do zakupu wsporników typu A-head, które są niezwykle proste w montażu. Instaluje się je bezpośrednio na niegwintowanej rurze sterowej, w efekcie połączenie jest stabilne i bezpieczne w trakcie jazdy.

W rowerach miejskich, ze względu na ich funkcjonalność, wykorzystuje się mostki typu Vario. Dzięki nim możliwe jest regulowanie kąta nachylenia kierownicy i dostosowania jej wysokości do jazdy w warunkach miejskich.

W zależności od posiadanego rodzaju roweru elektrycznego, bez problemu można znaleźć pasujący do niego mostek, który znacznie wpłynie na poprawę komfortu w prowadzeniu jednośladu. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Z czego wykonuje się mostki do rowerów elektrycznych

Mostki rowerowe, zwłaszcza te dedykowane do rowerów elektrycznych, są projektowane i produkowane z dwóch rodzajów materiałów – aluminium oraz włókna węglowego. Dzięki temu są odporne na siłę nacisku, która z pewnością towarzyszy w trakcie jazdy w trudnych warunkach.

Zarówno mostki do e-bike’ów aluminiowe, jak i wykonane z włókna węglowego to bezpieczna opcja, która pozwala na swobodne prowadzenie roweru przez wiele lat, bez konieczności wymiany tego komponentu. Komfort jazdy, a także wysokiej jakości mostki dostępne w sklepie Bikester sprawia, że wielu miłośników rowerów elektrycznych decyduje się na zainwestowanie w tego typu części.

Mostki do e-bike’ów na Bikster.pl

W sklepie z częściami do rowerów elektrycznych proponujemy szeroki wybór mostków takich producentów jak: SQlab, BBB Cycling oraz Reverse. Warto jednak pamiętać, że niezależnie od tego na jaki mostek się Państwo zdecydują, należy sprawdzić wymiary zacisku na kierownicę, aby nowy komponent pasował do modelu roweru.