Bikester - sklep rowerowy online
Wyprzedaż zapasów - rabaty do 80%1
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
Zapięcia kablowe
Zapięcia kablowe są prawdopodobnie najbardziej uniwersalnym rodzajem zamków rowerowych na świecie. Od ciężkich i bezpiecznych pancernych zamków kablowych z dodatkowymi, zachodzącymi na siebie stalowymi tulejami po proste zamki spiralne. Istnieje ogromna różnorodność rozmiarów, typów zamków i kolorów do wyboru. Jeśli używasz wyłącznie tylko jednego zamka linkowego do zabezpieczenia roweru, zalecamy dodatkowo pomysleć o cięższym zamku linkowego z dodatkowym pancerzem - takiego jak np. zamki z serii Abus Steel-O-Flex lub pancernego zamka linkowego Trelock. W połączeniu ze składnaym zapięciem, szeklą lub łańcuchem, lekkie, cienkie i łatwe w obsłudze zamki spiralne są również idealne do oddzielnego zabezpieczania innych elementów i akcesoriów.

Linki rowerowe

3 Artykuł
Filtr
Resetuj

Długość kabla w mm

mm
mm

Zabezpieczenie przed kradzieżą

  • Podstawowe bezpieczeństwo 2
  • wysokie bezpieczeństwo 1

Waga w g

g
g

Seria

  • ABUS Steel-O-Flex 1

Cena

do

Opinie klientów

  • 2
  • 1
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Cube RFR Castle Mini Zapięcie rowerowe
Cube RFR Castle Mini Zapięcie rowerowe
Cube RFR
Castle Mini Zapięcie rowerowe
MSRP 93,99 zł 79,00 zł
- 15 %
SALE
ABUS Steel-O-Flex Raydo Pro 1460 Zapięcie kablowe KF, czarny
ABUS Steel-O-Flex Raydo Pro 1460 Zapięcie kablowe KF, czarny
ABUS
Steel-O-Flex Raydo Pro 1460 Zapięcie kablowe KF, czarny
281,99 zł
SALE
ABUS Numero 5510C Zapięcie rowerowe 180cm, czarny
ABUS Numero 5510C Zapięcie rowerowe 180cm, czarny
ABUS
Numero 5510C Zapięcie rowerowe 180cm, czarny
93,99 zł
SALE

Linki rowerowe

Zapięcia rowerowe to ważny element każdego roweru. Odpowiednie zabezpieczenie jednośladu umożliwi nam pozostawienie go w miejscu bez żadnych obaw, że zostanie on skradziony. Warto jednak wiedzieć, że zapięcia do rowerów powinny być dobierane z uwzględnieniem kilku ważnych czynników, co przełoży się oczywiście na bezpieczeństwo naszego roweru.

Jakie zapięcie do roweru wybrać?

Pomimo tego, że istnieje bardzo duży wybór zapięć do rowerów nie każdy z nich jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo. Aby wybrać naprawdę dobre zabezpieczenie do naszego jednośladu, należy przede wszystkim czytać opis akcesoriów, które chcemy kupić.

Jednym z ważniejszych czynników jest sposób zamknięcia takiego zabezpieczenia. Najczęściej do wyboru mamy zapięcie kablowe szyfrowane i na kluczyk. Każde z tych zabezpieczeń jest dobre, a więc wybór tutaj powinien być uzależniony od konkretnych wymagań użytkownika.

Czy linki do zapięcia roweru to skuteczne zabezpieczenie?

Z reguły zabezpieczenie roweru nie jest proste. Dzieje się tak, ponieważ zapięcie rowerowe można przeciąć, a nawet otworzyć. Złodzieje mają wiele skutecznych sposób, na kradzież rowerów, nawet tych zabezpieczonych. Z tego też powodu, powinniśmy zainwestować z naprawdę dobre zapięcie, które zapewni wysoką ochronę naszego pojazdu.

W sprzedaży dostępne są zabezpieczenia wykonane z materiałów, które z uwagi na trwałość uniemożliwią przecięcie lub otworzenie takiego zapięcia. Linki rowerowe cechują się niską wagą, dzięki czemu nie będą one stanowiły obciążenia, przez co można je bez problemu zabierać nawet na długie trasy.

Gdzie kupić zapięcie do roweru?

Linki rowerowe można znaleźć w każdym sklepie rowerowym lub z akcesoriami rowerowymi. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że pomimo dużego wyboru nie wszędzie znajdziemy zapięcia do roweru dobrej jakości. Gadżet ten musi spełniać pewne wymagania, aby rower był skutecznie chroniony przed złodziejami.

Miejsce idealne dla rowerzystów to takie, gdzie klient uzyska fachową poradę oraz kupić produkt zgodny z jego oczekiwaniami. Kupując zapięcie rowerowe, liczymy na niską cenę i dobrą jakość, co możemy otrzymać wyłącznie w profesjonalnym sklepie.