Bikester - sklep rowerowy online
Wyprzedaż zapasów - rabaty do 80%1
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

EKSPERCI I PASJA: OTO KIM JESTEŚMY

Istnieje wiele punktów rowerowych – zarówno tych stacjonarnych, jak i online. Dlaczego warto kupować w sklepie bikester.pl? Odpowiedź jest bardzo prosta: Jesteśmy sprzedawcami, oferującymi produkty w Internecie – u nas łączymy wieloletnie doświadczenie, wiedzę, szeroką gamę produktów wraz ze wszystkimi zaletami zakupów online. Zamów łatwo z dostawą do domu lub skorzystaj z naszej mobilnej strony będąc w podróży. Nie musisz zaprzątać sobie głowy godzinami otwarcia sklepu lub kwestią dostarczenia nowego asortymentu.

KOMPETENCJA I PROFESJONALNE DORADZCTWO

Profesjonalne doradzctwo jest istotną kwestią dla zespołu bikester.pl: Kompetentni pracownicy działu obsługi klienta stoją w gotowości, aby odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące rowerów i tematów z nimi związanych. W ten sposób klient może otrzymać wszystkie informacje, potrzebne do zakupu odpowiedniego roweru. Podchodzimy do każdego klienta bardzo indywidualnie, z należytą uwagą, co owocuje wybraniem właściwego modelu roweru dla właściwej osoby. Potrzebujesz odpowiednich akcesoriów oraz odzieży? Żaden problem – również w tej kwestii nasi pracownicy działu obsługi klienta doradzą z przyjemnością. Sklep bikester.pl nie zostawi żadnego klienta z pytaniem bez odpowiedzi.

DOSKONAŁA POZYCJA NA RYNKU W CAŁEJ EUROPIE

Bikester.pl jest marką z grupy Internetstores. Ze swoimi oddziałami w Stuttgarcie, Berlinie, Lyonie i Sztokholmie prowadzi ona w całej Europie specjalistyczne sklepy internetowe i stacjonarne z produktami dla entuzjastów kolarstwa i outdooru. Dzięki orientacji międzynarodowej oraz właściwej koncepcji sklepu, zapewniamy naszym klientom dostęp do aktualnych trendów rowerowych oraz outdoor, co w połączeniu z doświadczeniem w sprzedaży online, daje doskonały efekt. Prócz niezwykle silnej orientacji na klienta, oferujemy doskonały balans pomiędzy najlepszą jakością naszych produktów i usług a przystępną ceną.

WIELOKROTNE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA DLA SKLEPU I PRZEDSIĘBIORSTWA

Jako międzynarodowy sklep rowerowy online, bikester.pl oferuje swoim klientom wiele korzyści, jak choćby ponad 40.000 produktów spośród 500 marek. Nasz zespół pracuje codziennie od 2003 roku aby ulepszać nasze doświadczenie handlowe i pracę z klientami. Nasza ciężka praca i poświęcenie zostało już wielokrotnie nagrodzone. Prócz nagród za najlepszy sklep internetowy, otrzymaliśmy również „Regionalną nagrodę dla młodych firm” oraz „Deutschen Gründerpreis”. Przegląd wszystkich otrzymanych nagród można znaleźć tutaj.