Bikester - sklep rowerowy online
Wyprzedaż zapasów - rabaty do 80%1
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
Federgabeln
Widelce amortyzowane do e-rowerów
Miłośnicy kolarstwa górskiego, ale również jazdy trekkingowej i crossowej dzięki amortyzowanym widelcom mogą cieszyć się lepszą kontrolą i większym komfortem podczas jazdy w terenie. Coraz częściej też amortyzowane widelce stosuje się w modelach przeznaczonych do jazdy po szosie, ponieważ zapewniają większą wygodę. Choć modele stosowane w rowerach tradycyjnych i elektrycznych nie różnią się od siebie znacząco, warto wziąć pod uwagę inną specyfikę jazdy na rowerze elektrycznym. W związku z większymi prędkościami i obciążeniami widelce amortyzowane w e-rowerach stosuje się przede wszystkim dla większej wygody, natomiast w mniejszym stopniu ze względu na amortyzację podczas jazdy w terenie. Dzięki temu niejednokrotnie modele do rowerów elektrycznych mają prostszą konstrukcję. Warto wybierać modele renomowanych marek o wysokiej jakości i trwałości, dzięki którym jazda na naszym e-rowerze będzie jeszcze przyjemniejsza i bardziej komfortowa.

Widelce amortyzowane do rowerów elektrycznych

2 Artykuł
Filtr
Resetuj

Rozmiar koła w cale/-i

cale/-i
cale/-i

Skok zawieszenia w mm

mm
mm

Rodzaj hamulców

  • dysk (Post Mount) 1
  • dysk (standard międzynarodowy) 1

Seria

  • Fox Racing Shox 36 Factory 1
  • RockShox 35 Gold 1

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Fox Racing Shox 36 K Float 27.5" F-S E-Optimized 140mm Grip 2 HSC LSC HSR LSR 15x110 58HT 44mm, czarny/pomarańczowy
Fox Racing Shox 36 K Float 27.5" F-S E-Optimized 140mm Grip 2 HSC LSC HSR LSR 15x110 58HT 44mm, czarny/pomarańczowy
Fox Racing Shox
36 K Float 27.5" F-S E-Optimized 140mm Grip 2 HSC LSC HSR LSR 15x110 58HT 44mm, czarny/pomarańczowy
6.889,00 zł
darmowa wysyłka
SALE
RockShox 35 Gold RL Widelec amortyzowany 29" Boost 100mm 44mm DebonAir, czarny
RockShox 35 Gold RL Widelec amortyzowany 29" Boost 100mm 44mm DebonAir, czarny
RockShox
35 Gold RL Widelec amortyzowany 29" Boost 100mm 44mm DebonAir, czarny
MSRP 2.549,00 zł 1.729,00 zł
darmowa wysyłka
- 32 %
SALE

Widelce amortyzowane do rowerów elektrycznych

Amortyzacja w rowerach elektrycznych jest szczególnie istotna – zwłaszcza jeśli jednoślad jest wykorzystywany do jazdy trekkingowej. Odpowiedni poziom amortyzacji przed wstrząsami i nierównościami terenu z pewnością poprawia komfort jazdy, a także zwiększa kontrolę w trakcie prowadzenia roweru elektrycznego. Przy dużych prędkościach, jakie rozwijane są na e-rowerach, amortyzacja odgrywa szczególną rolę.

W jakich e-rowerach konieczne są widelce amortyzowane?

Podstawową funkcją widelców w rowerach elektrycznych jest ich amortyzacja. To właśnie one sprawiają, że pomimo nierówności terenowych, zwłaszcza przy dużej prędkości jazdy, kolarz nie odczuwa żadnych wstrząsów i niedogodności. Z tego też powodu widelce amortyzujące można spotkać w rowerach elektrycznych typu górskiego, e-rowerach trekkingowych oraz crossowych. Z racji rosnącej popularności rowerów elektrycznych szosowych, również w nich producenci stawiają na odpowiednią amortyzację, która w tym przypadku zwiększy komfort w trakcie pokonywania wielo kilometrowych odcinków trasy.

Dlaczego warto kupić funkcjonalne widelce amortyzowane do e-bike’ów?

Jazda na rowerze elektrycznym jest znacznie bardziej wymagająca niż na tradycyjnych jednośladach. Z pewnością jest ona związana z większym naciskiem i obciążeniem, zwłaszcza, że rowery elektryczne są najczęściej wybierane do jazdy trekkingowej w trudnych warunkach. Dlatego też wybór wysokiej jakości widelców amortyzujących do e-bike’ów ma ogromne znaczenie, jeśli pragniemy zachować komfort jazdy i mniej się w trakcie jej męczyć.

Nic zatem dziwnego, że miłośnicy kolarstwa górskiego stawiają tylko na najlepsze rozwiązania, decydując się na zakup profesjonalnych widelców amortyzujących do rowerów elektrycznych ze sklepu Bikester. Jako liderzy na rynku części do rowerów elektrycznych, posiadamy szeroki asortyment elementów, które wpłyną na lepszy komfort jazdy.

Największy wybór widelców amortyzowanych tylko w sklepie Bikester

W naszym sklepie internetowym posiadamy szeroki wybór widelców amortyzowanych do rowerów elektrycznych. Z racji tego, że stawiamy na wygodę oraz bezpieczeństwo naszych klientów w trakcie pokonywania kolejnych kilometrów na rowerach elektrycznych, zapewniamy części tylko od najlepszych i sprawdzonych producentów. W ofercie znajdą Państwo widelce amortyzowane takich marek jak: RockShox oraz Fox Racing Shox.