Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Święta tuż, tuż - Pomysły na prezent dla fanów dwóch kółek
VAUDE

VAUDE Uphill 16 LW Plecak, pear (2020)

ID: 714847
336 zł
Zawiera podatek VAT, bez kosztów wysyłki
VAUDE Uphill 16 LW Plecak, pear
VAUDE Uphill 16 LW Plecak, orange madder
Przenieś do Ulubionych
  • 30 dni na zwrot towaru
  • Darmowa małych części wysyłka od 399 zł,-6
  • 40.000 Produktów 550 Marek
Szczegóły produktu

Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Za ewentualne błędy przepraszamy.

Super światło - super efekt: Dzięki ultralekkiemu, silikonowemu materiałowi 40D Rip Stop, plecak rowerowy pakuje 16 litrów na Twoją wycieczkę rowerową. Wyjątkowo lekkie, ale nadal przyjazne dla środowiska, certyfikowane zgodnie z własną etykietą Green Shape Label firmy VAUDE, cienkie wstawki z siatki stosowane są jako zewnętrzne kieszenie oraz klamry na ramionach, biodrach i zapięciach. Do kompresji i jako uchwyt na kask służy wielofunkcyjne sznurowanie na zewnętrznej stronie plecaka. Ukoronowaniem chwały jest doskonały komfort noszenia poprzez kontakt z ciałem, mała kieszonka na pasku na ramię na gotowe do użycia naczynia oraz wyjście systemu nawadniającego i osłona przeciwdeszczowa w torbie.

Vaude Green Shape Label
Dzięki etykiecie Green Shape, Vaude oferuje funkcjonalne, przyjazne dla środowiska produkty wykonane z trwałych materiałów. Podczas produkcji zapewnione są uczciwe warunki pracy w całym łańcuchu dostaw. Kryteria oceny są rygorystyczne i przejrzyste. Są one stale weryfikowane i obejmują cały cykl życia produktu - od projektowania i produkcji po pielęgnację, naprawę i recykling.

ECO FINISH
Produkty VAUDE z Eco Finish są wodoodporne i jednocześnie przyjazne dla środowiska, produkowane bez fluorowęglowodorów (PFC). PFC należą do grupy związków chemicznych, które są stosowane w wielu produktach do impregnacji tkanin zewnętrznych. Zostały one skrytykowane, ponieważ nie są one uznawane za substancje ulegające degradacji, gromadzą się w organizmie i są podejrzewane o szkodliwość dla zdrowia. Vaude wyraźnie zadeklarowało całkowitą rezygnację z PFC

Ultralight
Ultralight Icon wyróżnia plecaki Vaude, które należą do najlżejszych na rynku w swojej klasie. Niska waga osiągana jest dzięki zastosowaniu wyjątkowo lekkich materiałów i celowemu zredukowaniu do podstawowych cech.

Dodatkowe informacje

  • Lekki silikonowy materiał
  • Ochrona przed deszczem z uchwytem posiadającym migające światło
  • Lekkie sprzączki na całym plecaku
  • Wzmocniona podstawa
  • Kompresja 3 w 1, System mocowania i mocowania kasku
  • Pas piersiowy z uchwytem do systemu hydratacyjnego
Wyposażenie
Kategoria
Plecak do stosowania z systemem hydratacyjnym  
Rozmiar
Objętość całkowita: 16 l
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 48 x 22 x 18
Waga
360  g
Plecak
Przedziały/kieszenie: Przednia kieszeń na zamek, boczne kieszenie z siateczki mesh
Paski: wentylowana taśma grzbietowa; lekkie pasy biodrowe
Mocowanie: Kask, Światło
Cechy szczególne: Odblaskowe elementy, Otwór na rurkę do picia
Model: bez ochraniacza pleców
System hydratacyjny
Nawodnienie: brak  
Dodatkowo osłona przeciwdeszczowa
tak  
Materiał
materiał wierzchni: 100% poliamid; plecy: 100% poliester; pokrycie: 100% poliuretan  
Płeć
Unisex
Rok produkcji
2020
Numer produktu
714847
Opinie klientów
5
1 Opinie klientów
5 gwiazdek
1
4 gwiazdek
0
3 gwiazdek
0
2 gwiazdek
0
1 gwiazdka
0
02.07.2020
Rachel
Świetny lekki plecak
Great lightweight backpack
Automatyczne tłumaczenie z języka angielskiego Oryginał

Ten produkt przerósł moje oczekiwania. Kupiłem go do użytku podczas wędrówek i martwiłem się o dopasowanie, ponieważ takie produkty są często przeznaczone dla dłuższych ciał i dla wyższych, szerszych ludzi niż ja, a kiedy otworzyłem paczkę i odłożyłem paczkę na pusty, czułem się bardzo dziwnie. Po użyciu (nie pustym) mogę powiedzieć, że dopasowanie jest dobre (mam 5'4 "), chociaż znacznie lepsze, gdy paczka jest dość pełna (lub z ciasno naciągniętym sznurkiem), jak w przypadku najbardziej pasujących paczek. siatkowe kieszenie po każdej stronie są dla mnie koniecznością i są łatwo dostępne, gdy paczka jest włączona. Kieszeń na zamek błyskawiczny na prawym przednim pasku, choć niewielka, jest bardzo przydatna dla łatwo dostępnej przekąski lub karty kredytowej. kieszeń w głównej komorze na system nawodnienia i otwór z każdej strony na rurkę, dzięki czemu możesz pić z każdej strony, a nawet mieć dwa rodzaje płynów w podróży, bardzo przydatne na imprezy wytrzymałościowe, w których zarówno woda, jak i napój sportowy mogą potrzebna. Mniejsza kieszeń (nie tak mała, że rozciąga się w połowie tylnej części paczki) jest przydatna do trzymania niektórych przedmiotów osobno od głównej komory. Nie użyłem jeszcze sznurka. To nie jest elastyczne, ale jest regulowany. Do tej pory korzystałem z tego pakietu tylko do wycieczek w ciepłe dni, ale mam też al sposoby, aby wziąć zapasowe ubrania i inne rzeczy tylko po to, aby wypełnić paczkę (sitmat, ręcznik plażowy, 2l wody, przekąski). Może z łatwością zmieścić się na noc, chociaż nie jest to odpowiednie opakowanie do noszenia pełnego sprzętu kempingowego. Podoba mi się fakt, że pokrowiec przeciwdeszczowy jest odpinany. Paczka jest bardzo dobrze wykonana i chociaż lekka, nie wydaje mi się, że muszę być bardzo ostrożna za każdym razem, gdy kładę ją na ziemi. Czuje się wystarczająco solidnie do normalnego użytkowania podczas wędrówek. Próbowałem z nim pobiegać krótko, co było w porządku, ale nie na tyle długo, aby naprawdę przetestować go w tej roli. jeśli lubisz lekkie paczki, a pojemność 16 l jest tym, czego szukasz, to świetny produkt.

This product exceeded my expectations. I bought it to use when hiking, and was concerned about the fit as such products are often designed for longer bodies and for taller, broader people than myself, and when I opened up the parcel and put the pack on empty it felt very odd. Having used it (not empty) I can say that the fit is good (I am 5'4"), although much better when the pack is reasonably full (or with the drawcord pulled tight), as with most close fitting packs. The net pockets at each side are a must for me, and are easily reachable while the pack is on. The zip pocket on the front right strap, although small, is a very handy feature for an easily accessible snack or a credit card. There is a pocket inside the main compartment for your hydration system and an opening each side for the tube, so you can drink from either side, or indeed have two types of liquid on the go, very useful for endurance events where both water and sports drink might be needed. The smaller pocket (not that small actually, it extends halfway down the back of the pack) is useful to keep some items separate from the main compartment. I haven't used the drawcord yet. This is not elastic, but is adjustable. So far I've only used this pack for day hikes in warm weather, but have always taken spare clothes and other stuff just to fill up the pack (sitmat, beach towel, 2l water, snacks). It could easily fit enough for an overnight stay, although it is not the right pack to carry full camping gear. I like the fact that the raincover is detachable. The pack is very well made and although lightweight, I don't feel I have to be really careful every time I put it on the ground. It feels perfectly robust enough for normal hiking use. I tried running with it briefly, which was fine, but not for long enough to truly test it in this capacity. if you like lightweight packs, and 16l is the capacity you are looking for, this is a great product.


Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes