Bikester - sklep rowerowy online
Zaoszczędź do 70%1

Bryton

5 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

 • czarny

Cena

do

Opinie klientów

 • 2
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Bryton Rider 320 E Licznik rowerowy, czarny
Bryton Rider 320 E Licznik rowerowy, czarny czarny
Bryton
Rider 320 E Licznik rowerowy, czarny
469,99 zł
Bryton Rider 750 T Licznik rowerowy z czujnikiem prędkości/kadencji/monitorem tętna/uchwytem
Bryton Rider 750 T Licznik rowerowy z czujnikiem prędkości/kadencji/monitorem tętna/uchwytem
Bryton
Rider 750 T Licznik rowerowy z czujnikiem prędkości/kadencji/monitorem tętna/uchwytem
939,99 zł
darmowa wysyłka
Bryton Smart HRM Pasek na klatkę piersiową
Bryton Smart HRM Pasek na klatkę piersiową
Bryton
Smart HRM Pasek na klatkę piersiową
258,99 zł
Bryton Sport Uchwyt na kierownicę do Rider
Bryton Sport Uchwyt na kierownicę do Rider
Bryton
Sport Uchwyt na kierownicę do Rider
140,99 zł
Bryton France B Nord-Est Mapa topograficzna
Bryton France B Nord-Est Mapa topograficzna
Bryton
France B Nord-Est Mapa topograficzna
MSRP 630,00 zł 409,00 zł
Nowość
- 35 %
-35% EXTRA

Liczniki i czujniki rowerowe Bryton - bądź na bieżąco z monitoringiem swojego treningu!

Liczniki rowerowe są nieodłącznym wyposażeniem wszystkich tych, którzy podczas pokonywanej trasy lubią śledzić swoje wyniki i na bieżąco monitorować efektywność treningu. Te najlepsze oferują nie tylko możliwość pomiaru prędkości czy sprawdzenia pokonanego dystansu – wyposażone w GPS i różnego rodzaju czujniki mogą z powodzeniem zastąpić mały komputer pokładowy czy programy nawigacyjne w smartfonie. Jednym z liderów na rynku liczników rowerowych jest marka Bryton. Co oferuje i dlaczego profesjonaliści korzystają z niej tak chętnie?

Sprawdzone liczniki rowerowe Bryton

Marka Bryton Inc została stworzona przez Samuela Wanga – człowieka, dla którego rozwój współczesnej elektroniki użytkowej jest jednym z najważniejszych celów życiowych. Prowadzone przez niego badania, poparte doskonałą znajomością marketingu i rozwoju rynkowego sprawiły, że elektronika rowerowa sygnowana logo marki nieustannie zdobywa szczyty list najlepszej ocenianych gadżetów dla fanów jednośladów. W ofercie Bryton dostępnej w Bikester.pl posiadamy nie tylko klasyczne liczniki rowerowe, ale też czujniki prędkości i czujniki kadencji niezbędne przy próbie skutecznego kontrolowania i planowania kolejnych treningów rowerowych.

Najważniejsze cechy i funkcje liczników rowerowych Bryton

Standardowy licznik rowerowy odmierza przede wszystkim odległość pokonaną podczas treningu oraz prędkość, z jaką aktualnie się poruszamy. Często jednak najtańsze modele dostępne na rynku ograniczają się wyłącznie do tego – to zdecydowanie zbyt mało, jeśli w grę wchodzi efektywne planowanie treningów i praca nad wynikami pod kątem zawodów. Liczniki rowerowe Bryton to rozbudowane urządzenia, które pomimo mnogości dostępnych funkcji nie są dedykowane wyłącznie dla profesjonalistów, ale i amatorów poszukujących sprawdzonego sposobu na monitorowanie statystyk z trasy.

Wśród najważniejszych funkcji podstawowych i dodatkowych liczników rowerowych Bryton należy wymienić:

 • czujnik prędkości gwarantujący pomiar z dokładnością do 0,1 km/h, pomiar średniej prędkości i maksymalnej osiągniętej prędkości,
 • przebieg kilometrów, zarówno na aktualnej trasie jak i w sumie przebytych na rowerze,
 • czujnik kadencji, rejestrujący ilość obrotów korbą na minutę,
 • funkcje czasowe, w tym automatyczny start/stop czasu podróży, podsumowanie łącznego czasu podróży oraz zegar,
 • funkcje pomiaru tętna,
 • funkcje pomiaru wysokości: aktualne nachylenie, wysokość całkowita, aktualna wysokość,
 • zużycie kalorii,
 • funkcję podświetlenia, zwiększającą widoczność licznika zarówno w dzień, przy intensywnym nasłonecznieniu, jak i w nocy, przy mocno ograniczonej widoczności,
 • funkcje zapisywania, pozwalające na analizowanie i porównywanie poprzednio pokonanych tras bezpośrednio z poziomu licznika.

Wybór poszczególnych funkcji licznika rowerowego warto dopasować do swoich potrzeb – bardziej rozbudowane, wyposażone w nawigację GPS, droższe modele dostępne w ofercie marki to akcesoria dedykowane przede wszystkim dla sportowców polegających na osiąganych wynikach podczas przygotowania do sezonu czy w trakcie jego trwania. Nie każda z dostępnych funkcji będzie też niezbędna przy określonych dyscyplinach kolarskich. Ostatecznie jednak wszystkie liczniki rowerowe Bryton są przystosowane do zamontowania zarówno w rowerach szosowych i crossowych, jak i rowerach MTB czy trekkingowych.

Akcesoria rowerowe Bryton w Bikester.pl

Marka Bryton wyrobiła sobie na rynku opinię sprawdzonej i zaufanej, zarówno dzięki stosowanym przez siebie technikom marketingowym jak i zwyczajnie dobremu sprzętowi. Ich liczniki rowerowe, czujniki prędkości oraz czujniki kadencji dostępne w naszym sklepie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród doświadczonych rowerzystów-amatorów oraz profesjonalistów wykorzystujących dane z liczników podczas pracy nad własnymi wynikami. Akcesoria Bryton z powodzeniem konkurują z licznikami z wyższych półek cenowych, gwarantując wysoką jakość wykonania i dużą dokładność pomiarową w przystępnej cenie.