Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

Bryton

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Liczniki i czujniki rowerowe Bryton - bądź na bieżąco z monitoringiem swojego treningu!

Liczniki rowerowe są nieodłącznym wyposażeniem wszystkich tych, którzy podczas pokonywanej trasy lubią śledzić swoje wyniki i na bieżąco monitorować efektywność treningu. Te najlepsze oferują nie tylko możliwość pomiaru prędkości czy sprawdzenia pokonanego dystansu – wyposażone w GPS i różnego rodzaju czujniki mogą z powodzeniem zastąpić mały komputer pokładowy czy programy nawigacyjne w smartfonie. Jednym z liderów na rynku liczników rowerowych jest marka Bryton. Co oferuje i dlaczego profesjonaliści korzystają z niej tak chętnie?

Sprawdzone liczniki rowerowe Bryton

Marka Bryton Inc została stworzona przez Samuela Wanga – człowieka, dla którego rozwój współczesnej elektroniki użytkowej jest jednym z najważniejszych celów życiowych. Prowadzone przez niego badania, poparte doskonałą znajomością marketingu i rozwoju rynkowego sprawiły, że elektronika rowerowa sygnowana logo marki nieustannie zdobywa szczyty list najlepszej ocenianych gadżetów dla fanów jednośladów. W ofercie Bryton dostępnej w Bikester.pl posiadamy nie tylko klasyczne liczniki rowerowe, ale też czujniki prędkości i czujniki kadencji niezbędne przy próbie skutecznego kontrolowania i planowania kolejnych treningów rowerowych.

Najważniejsze cechy i funkcje liczników rowerowych Bryton

Standardowy licznik rowerowy odmierza przede wszystkim odległość pokonaną podczas treningu oraz prędkość, z jaką aktualnie się poruszamy. Często jednak najtańsze modele dostępne na rynku ograniczają się wyłącznie do tego – to zdecydowanie zbyt mało, jeśli w grę wchodzi efektywne planowanie treningów i praca nad wynikami pod kątem zawodów. Liczniki rowerowe Bryton to rozbudowane urządzenia, które pomimo mnogości dostępnych funkcji nie są dedykowane wyłącznie dla profesjonalistów, ale i amatorów poszukujących sprawdzonego sposobu na monitorowanie statystyk z trasy.

Wśród najważniejszych funkcji podstawowych i dodatkowych liczników rowerowych Bryton należy wymienić:

  • czujnik prędkości gwarantujący pomiar z dokładnością do 0,1 km/h, pomiar średniej prędkości i maksymalnej osiągniętej prędkości,
  • przebieg kilometrów, zarówno na aktualnej trasie jak i w sumie przebytych na rowerze,
  • czujnik kadencji, rejestrujący ilość obrotów korbą na minutę,
  • funkcje czasowe, w tym automatyczny start/stop czasu podróży, podsumowanie łącznego czasu podróży oraz zegar,
  • funkcje pomiaru tętna,
  • funkcje pomiaru wysokości: aktualne nachylenie, wysokość całkowita, aktualna wysokość,
  • zużycie kalorii,
  • funkcję podświetlenia, zwiększającą widoczność licznika zarówno w dzień, przy intensywnym nasłonecznieniu, jak i w nocy, przy mocno ograniczonej widoczności,
  • funkcje zapisywania, pozwalające na analizowanie i porównywanie poprzednio pokonanych tras bezpośrednio z poziomu licznika.

Wybór poszczególnych funkcji licznika rowerowego warto dopasować do swoich potrzeb – bardziej rozbudowane, wyposażone w nawigację GPS, droższe modele dostępne w ofercie marki to akcesoria dedykowane przede wszystkim dla sportowców polegających na osiąganych wynikach podczas przygotowania do sezonu czy w trakcie jego trwania. Nie każda z dostępnych funkcji będzie też niezbędna przy określonych dyscyplinach kolarskich. Ostatecznie jednak wszystkie liczniki rowerowe Bryton są przystosowane do zamontowania zarówno w rowerach szosowych i crossowych, jak i rowerach MTB czy trekkingowych.

Akcesoria rowerowe Bryton w Bikester.pl

Marka Bryton wyrobiła sobie na rynku opinię sprawdzonej i zaufanej, zarówno dzięki stosowanym przez siebie technikom marketingowym jak i zwyczajnie dobremu sprzętowi. Ich liczniki rowerowe, czujniki prędkości oraz czujniki kadencji dostępne w naszym sklepie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród doświadczonych rowerzystów-amatorów oraz profesjonalistów wykorzystujących dane z liczników podczas pracy nad własnymi wynikami. Akcesoria Bryton z powodzeniem konkurują z licznikami z wyższych półek cenowych, gwarantując wysoką jakość wykonania i dużą dokładność pomiarową w przystępnej cenie.