Bikester - sklep rowerowy online
Zaoszczędź do 70%1
Cervelo
Cervélo – High End Racebikes
Firma Cervélo została założona w 1995 r. przez dwóch Kanadyjczyków – Phila White'a i Gérarda Vroomena. Ich celem było wyprodukowanie najlżejszych i najszybszych rowerów szosowych na rynku. Pierwsze seryjnie produkowane karbonowe ramy rowerowe Cervélo o wadze poniżej 1 kg pojawiły się w 1996 r. i pozwoliły rynkowi wyścigów rowerowych na maksymalizację osiągów. W międzyczasie niemal wszyscy duzi producenci osiągnęli klasę wagową narzuconą przez Cervélo, produkując swoje ramy karbonowe o zaawansowanych parametrach. Jednak Cervélo nadal nadaje tempo, wprowadzając nowe koncepcje aerodynamiczne i zapewniając niepowtarzalne wrażenia podczas jazdy.

Cervélo

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Rowery szosowe tylko od Cervelo

Problem z wyborem dobrego roweru szosowego mają nie tylko nowicjusze, ale również wieloletni miłośnicy szybkiej jazdy. Od wielu lat rowery szosowe przechodzą modernizację, wykorzystując nowoczesne technologie, aby jeszcze bardziej usprawnić jazdę i zwiększyć tym samym ich dynamikę. Od 1995 roku wiodącym producentem rowerów szosowych jest kanadyjska marka Cervelo, specjalizująca się w udoskonalaniu jazdy na swoich maszynach.

Pomimo tego, że marka Cervelo na rynku istnieje niedługo, wypracowała sobie mocną pozycję w branży rowerowej.

Popularność rowerów szosowych Cervelo wynika z ich specyficznych właściwości, dzięki czemu z powodzeniem służą zawodowym triathlonistom. Lekka, ale jednocześnie stabilna i wytrzymała konstrukcja rowerów szosowych Cervelo sprawiła, że firma została uznana za markę premium w sektorze road.

Rowery Cervelo

Lekkie i szybkie rowery Cervelo

Rowery szosowe Cervelo to nie tylko awangardowy i nowoczesny wygląd, który w przypadku nowych modeli jeszcze bardziej się wyróżnia na tle konkurencji. Ze względu na zaawansowane parametry oraz wykorzystywane do produkcji materiały, są one jednych z najlepszych rowerów, jakie można wybrać dla siebie. Pierwsze karbonowe ramy dały ogromny sukces producentom, umożliwiając im wykorzystywanie w projektach i w trakcie konstruowania jednośladów nowoczesnych technologii.

Znana ze swoich aerodynamicznych rowerów szosowych marka Cervelo, projektuje jednoślady w komputerowym programie CAD. Rowery są także testowane w tunelach aerodynamicznych, aby jeszcze bardziej podkreślić ich funkcjonalność, przekładającą się na niesamowitą lekkość, smukłość oraz możliwie jak największą prędkość jazdy. Rower bez problemu można dostosować do własnych potrzeb poprzez wykorzystanie różnej kombinacji kół i opon, aby jeszcze bardziej zwiększyć sprawność i predyspozycje maszyny w trakcie jazdy.

Nowy standard jazdy, jaki zawdzięczamy ultra lekkim oraz smukłym rowerom sprawia, że nie ma lepszego wyboru jeśli szukamy sprawdzonych jednośladów szosowych.

Rowery Cervelo w sklepie Bikester.pl

Obecnie Cervelo jest powszechnie uznawana za markę premium w całej branży kolarstwa szosowego. W ofercie sklepu Bikester posiadamy szeroki wybór modeli rowerów szosowych kanadyjskiego producenta Cervelo. Proponujemy nowoczesne rowery, zaprojektowanie i skonstruowane tak, aby maksymalizować wrażenia w trakcie jazdy.