Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

Mostki regulowane

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Mostki regulowane na Bikester.pl

Ważnym zadaniem mostków jest zapewnienie rowerzyście wygodnej pozycji w czasie jazdy. Wszystkie wymiary mostków muszą być dobrze dopasowane do stylu jazdy i zastosowania roweru. Inny mostek sprawdzi się do jazdy tylko do pracy, a inny do górskich zjazdów. Wsporniki regulowane są jednak produktem dość uniwersalnym. Najczęściej wybiera się je właśnie do jazdy na co dzień i miejskiej, ale dzięki ich dużemu zakresowi regulacji można łatwo sprawdzić swoje preferencje i przetestować różne ustawienia. Nie ma więc żadnych przeciwskazań, aby zamontować je na rowerach do sportów miejskich czy trekkingu.

Mostki regulowane

Regulacja kątów

Regulacja kątów jest przydatna. Wykonuje się ją przez poluzowanie śruby mostka. Zakres regulacji kątów zależy od konkretnego modelu. Może wynosić od 0° do 90°, -40° do 40° oraz jeszcze kilku innych parametrów. W przypadku początkujących jest to bardzo wygodny sposób, aby znaleźć odpowiedni dla siebie kąt wspornika.

W naszym asortymencie znajdują się mostki regulowane reprezentujące dwa modele: mostek ahead oraz mostek wpuszczany. Wsporniki wykonuje się najczęściej z aluminium, ale znajdą u nas Państwo również mostki zrobione ze stali nierdzewnej. Aluminium 3D, które wykorzystuje się do produkcji, jest kute na zimo i bardzo odporne na uszkodzenia.

Jeżeli zależy Państwu na dopasowaniu kolorystycznym mostka do ramy, to znajdują się u nas mostki czarne, białe, szare oraz srebrne. Średnia zacisków widelca wynosi 1" lub 1⅛". Natomiast w przypadku zacisku kierownicy dysponujemy mostkami na:

  • 22,2 mm,
  • 25,4 mm,
  • 31,8 mm,
  • 35 mm.

Do najpopularniejszych producentów wsporników regulowanych należą Humpert oraz XLC, choć oczywiście posiadamy w sprzedaży również mostki innych firm. Ich ceny są bardzo zróżnicowane – wynoszą od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Cena zależy od jakości oraz stopnia zaawansowania rozwiązań zastosowanych w budowie mostka. Każdy produkt dobrze spełnia swoją funkcję. Niektóre będą lepsze dla amatorów, inne dla profesjonalistów. Montaż mostków jest łatwy, tak samo regulacja kąta.

Zapraszamy Państwa do przyjrzenia się szerokiej ofercie mostków regulowanych dostępnych w naszym sklepie.