Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

Dare2Tri

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Dare2Tri – Triathlon dla wytrzymałych

Twórca marki Dare2Tri, Holender Ale de Boer doskonale wie, dlaczego triathloniści tak bardzo polegają na wytrzymałości i wysokiej jakości swoich pianek i kombinezonów. Uczestnicząc w aż trzech wyścigach IronMan oraz 16 zawodach triathlonowych w różnych częściach świata zebrał doświadczenie, które pozwoliło mu stworzyć akcesoria triathlonowe spełniające oczekiwania zarówno profesjonalistów, jak i początkujących amatorów tego sportu. Już od 1995 roku, pianki i kombinezony triathlonowe oraz różnego rodzaju akcesoria sygnowane symbolem Dare2Tri zdobywają uznanie całego świata sportów wytrzymałościowych.

Dare2Tri pianki

Dare2Tri – pianki triathlonowe

Stworzenie dobrej jakościowo, wytrzymałej, a przy tym lekkiej i wygodnej pianki do triathlonu to wyzwanie nawet dla światowej klasy producentów odzieży sportowej. Nawet najmniejszy detal może tu mieć ogromne znaczenie i poprawić wyniki osiągane na zawodach, lub wręcz przeciwnie, irytować zawodnika przez cały czas trwania wyścigu. Zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy triathlonu wymagają, by ich pianki były dopasowane do ich indywidualnych potrzeb i technik pływania, bez ocierania czy ograniczania ruchów.

  • Pianki Dare2Tri to Swim to pianka zaprojektowana dla triathlonistów pokonujących dystanse wodne w dowolnym dla siebie stylu. Specjalne połączenie różnej grubości materiałów na przestrzeni całej pianki sprawia, że nie ogranicza ona ruchów rąk i nóg podczas pływania, a jednocześnie zapewnia idealną równowagę wyporności i dociążenia pod wodą. Dzięki długim rękawom i nogawkom, pianka doskonale sprawdza się w chłodniejszych wodach, nie dopuszczając do szybkiego wychłodzenia organizmu.

Dare2Tri – kombinezony triathlonowe

Pływanie to oczywiście nie jedyna dyscyplina sportu, z jaką zetkniemy się w triathlonie. Wielu zawodników, chcąc zaoszczędzić czas i poprawić własne wyniki rezygnuje ze zmieniania kombinezonu w momencie przejścia do kolejnej dyscypliny, wymagając tym samym czegoś wygodnego zarówno do pływania, jak i biegu oraz jazdy na rowerze. Dare2Tri spełnia wymagania także i tych zawodników, proponując kilka różnych modeli przystosowanych do osiągania optymalnych wyników na wszystkich trzech płaszczyznach.

  • Kombinezon Dare2Tri ColdMaxi Tri-Suit to jeden z najbardziej podstawowych modeli w ofercie marki, przystosowany do użytkowania zarówno w wodzie, jak i na lądzie. Zbudowany w oparciu o technologię Body Cool kombinezon zapewnia oddychanie skóry i optymalną regulację temperatury podczas biegu i jazdy na rowerze oraz w trakcie pływania. Dodatkowo producent wbudował unikalne, wzmocnione wkładki gwarantujące wygodne siedzenie na rowerze i brak otarć podczas biegu.
  • Dare2Tri Frontzip Trisuit to kolejny przykład dobrego kombinezonu dla tych, którzy nie chcą przebierać się w trakcie wyścigu. Ze specjalnymi wstawkami zapewniającymi komfortowy ruch zarówno górnych, jak i dolnych partii ciała, kombinezon sprawdza się podczas pływania, biegu i jazdy na rowerze. Szybkoschnący materiał pozwala na łatwą kontrolę temperatury ciała i nie powoduje konieczności biegania w przemoczonym, ciężkim stroju. Elementem, który doceniony został już przez wielu profesjonalnych triathlonowców są tu płaskie szwy, które zapobiegają podrażnieniom skóry i nie wbijają się w nią w trakcie przemieszczania się.

Dare2Tri – pianki i kombinezony triathlonowe na Bikester.pl

Oferta marki Dare2Tri od samego początku skupiała się na wysokiej jakości wytrzymałych kombinezonach dla triathlonistów. Po latach ich produkty obejmują jednak także wszelkiego rodzaju akcesoria przydatne podczas wyścigów triathlonowych i swimrunowych. Stawiając na najwyższej jakości materiały i nieustannie pracując nad doskonaleniem technologii stojącej za produktami, Dare2Tri dostępne w sklepie Bikester.pl gwarantuje swoim zawodnikom lepsze wyniki podczas zawodów i treningów, minimalizując ograniczenia ruchów właściwie do zera.