Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
DYEDBRO - STYLOWA OCHRONA RAMY
DYEDBRO zostało założone w 2015 roku przez dwóch przyjaciół w Madrycie. Profesjonalny kolarz MTB i drukarz chcieli połączyć ochronę ramy i design. Naklejki i folie z oryginalnymi motywami pasują do prawie wszystkich ram i nadają rowerowi indywidualny wygląd. DYEDBRO szybko zyskało sobie zwolenników na scenie MTB.

DYEDBRO

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Marka DYEDBRO

DYEDBRO to założona w 2015 roku hiszpańska marka działająca na rynku części i akcesoriów rowerowych. Powstała z połączenia pasji dwóch przyjaciół – zawodowego kolarza MTB i profesjonalnego drukarza – którzy zdecydowali się wspólnie stworzyć coś wyjątkowego. Podjęli się utworzenia ochraniaczy ramy rowerowej, skupiając się zarówno na ich funkcjonalności, jak i możliwości personalizacji. Obecnie marka DYEDBRO jest wiodącym producentem osłon i ochraniaczy na ramy i inne elementy konstrukcyjne jednośladów, oferując swoim klientom imponujące opcje dostosowywania ich wyglądu.

DYEDBRO

Oferta marki DYEDBRO

Na ofertę marki DYEDBRO składają się różnorodne osłony i ochraniacze elementów konstrukcyjnych jednośladów.

Osłony na korbę

DYEDBRO oferuje swoim klientom samoprzylepne osłony na korbę różnej wielkości. Pozwalają one na całkowite zakrycie korby i zapobieganie tarciom oraz negatywnym skutkom oddziaływania czynników atmosferycznych, które mogą prowadzić do zużycia korbowodów. Osłony na korbę od DYEDBRO dostosowane są do potrzeb różnych modeli jednośladów, przede wszystkim do jazdy downhill/freeride, all mountain, enduro, dirt i BMX.

Ochraniacze na ramę

Ochraniacze na ramę DYEDBRO wykonane są z odpornej na zniszczenia i ślady użytkowania folii samoprzylepnej, która zapewnia doskonałą ochronę jednośladu. Zestawy składają się z ośmiu części przeznaczonych do ochrony górnej ramy rury, rury spustowej, wsporników siedziska i łańcuchów. Folie ochronne dostępne są w różnych kolorach i wzorach, a także w wersji przezroczystej, by nie zakrywać oryginalnego koloru roweru. Ochraniacze przeznaczone są zarówno do rowerów szosowych, jak i rowerów górskich, crossowych i BMX. Dzięki zróżnicowanej wielkości różnych modeli możliwe jest perfekcyjne dopasowanie folii ochronnych do konkretnego modelu ramy. Zaletą ochraniaczy na ramę marki DYEDBRO jest duża łatwość ich aplikacji.

Ochraniacze na widelec

W związku z wielkim sukcesem ochraniaczy na ramę, marka DYEDBRO opracowała również linię uniwersalnych ochraniaczy na widelec. Produkt ten wykonany jest z elastycznego materiału umożliwiającego dokładne dopasowanie się do kształtów widelca każdego roweru. Ochraniacz widelca skutecznie zapobiega zadrapaniom i wgnieceniom, pozostając przy tym niezauważalnym i niewyczuwalnym w trakcie jazdy.