Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

Dynafit

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Marka Dynafit na Bikester.pl

Dynafit to istniejąca od 1950 roku firma specjalizująca się w produkcji sprzętu przeznaczonego dla amatorów zimowej aktywności fizycznej w górach. Swoją pozycję na rynku przypieczętowała sprzętem do skitouringu, w ostatnich latach coraz intensywniej rozwija także kolekcje skierowane do biegaczy górskich oraz pasjonatów speed hikingu. Marka zyskała uznanie zarówno wśród zawodowych, jak i amatorskich sportowców, a także wśród profesjonalnych ratowników górskich. Odzież i obuwie produkowane przez Dynafit są przystosowane do nawet najbardziej ekstremalnych warunków panujących zimą na szlakach. Pozwalają biegaczom mierzyć się z przeciwnościami w postaci błota, kamieni, silnych podmuchów wiatru oraz padającego deszczu, zapewniając przy tym maksymalny możliwy komfort użytkowania.

Dynafit

Oferta firmy Dynafit

Buty do biegania

W ofercie firmy Dynafit znajdują się przeznaczone dla amatorów górskich biegów buty wyposażone w odpowiedni do tego typu aktywności bieżnik, które pewnie trzymają stopę niezależnie od nawierzchni, po jakiej porusza się biegacz. Dostępne są buty skierowane do osób startujących w zawodach krótko- i średniodystansowych, a także ultramaratonach. Obuwie Dynafit zapewnia maksymalny komfort w trakcie biegu, gwarantując doskonałe przyleganie do stopy. Pozwala ponadto na odprowadzanie wilgoci i nie powoduje obtarć ani problemów z cyrkulacją krwi.

Buty do speed hikingu

Firma Dynafit posiada w swojej ofercie specjalny model obuwia stworzony z myślą o miłośnikach speed hikingu. Buty tego typu doskonale przytrzymują piętę, są ponadto wyposażone w panel chroniący palce przed urazami oraz zwiększający wytrzymałość obuwia.

Odzież do biegania

Dynafit oferuje swoim klientom wysokiej jakości odzież biegową umożliwiającą aktywność fizyczną w górach niezależnie od warunków pogodowych. Dostępne są lekkie, lecz niezwykle wytrzymałe i chroniące przed czynnikami zewnętrznymi kurtki, kamizelki oraz koszulki wykonane z rozciągliwych i niepowodujących krępacji ruchów materiałów, które zapewniają doskonałą wentylację w trakcie biegu.

Dynafit posiada w swojej ofercie także rękawiczki oraz opaski na latarki czołówki. Zarówno odzież, jak i obuwie, występują w szerokiej rozmiarówce w wersji damskiej i męskiej. Klienci mogą ponadto wybierać spośród zróżnicowanej palety kolorystycznej.