Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

HAIBIKE Trekking

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Haibike Trekking - rekin wśród rowerowych płotek

Firma Haibike powstała w 1995 roku w niemieckim mieście Schweinfuhrt, wtedy jeszcze pod nazwą Winora. Co ciekawe, w języku niemieckim Hai znaczy rekin. Innymi słowy wsiadając na jeden z rowerów Haibike Trekking łapiecie grubą rybę za ogon! W ciągu następnych dekad produkty Haibike zdobyły popularność wśród nie tylko zwykłych użytkowników, a także wśród celebrytów i słynnych polityków, a sportowcy olimpijscy zdobywali na nich medale!

Ale wróćmy znów na ziemię i do czasów teraźniejszych, a dokładniej rzecz biorąc do e-rowerów, które z dnia na dzień cieszą się coraz większą popularnością. I tu przechodzimy do naszej kategorii Haibike Trekking . Modele Haibike Trekking należą do tych, które najlepiej sprawdzają się w codziennej podróży, lub na długie, weekendowe wycieczki krajobrazowe. Charakteryzują się zintegrowaną w ramie roweru baterią od topowych marek takich jak Bosch, Yamaha czy TQ. A to dopiero początek! 

W zależności od modelu, rowery Haibike Trekking posiadają przednie lub przednie i tylne zawieszenie sprężynowe, którym żaden wybój nie straszny. Ramy modeli Haibike Trekking dostępne są w różnych typach, od tych klasycznych, trekkingowych, po te częściej znane jako rowery miejskie, z niskim prześwitem idelanym do szybkiego wskakiwania i zeskakiwania podczas stania na światłach. Wyposażone są także we wszelkie udogodnienia, dzięki którym łatwo zamontujesz na swoim Haibike Trekking swój telefon komórkowy, butelkę z wodą czy bagażnik. A jest co nosić, bo modele Haibike Trekking mają dozwolone maksymalne obciążenie aż 130 kilo, także nawet cała torba zakupów i dwie skrzynki wody mineralnej nie zrobią na nich wrażenia.

Za konkretną masą musi jednak iść konkretny osprzęt, dlatego Haibike Trekking wyposażone są albo w ich oryginalne części hamulcowe, albo korzystają z niezastąpionych i kultowych podzespołów Shimano. Gładkie, szosowe opony zapewniają perfekcyjną przyczepność, która w połączeniu z mocnymi bateriami ograniczonymi do regulaminowych 25km/h oraz dużym zasięgiem (koniec z ciągłym podłączaniem!) Haibike Trekking są jak elektryczne limuzyny na dwóch kółkach.