Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

Julbo - francuski producent okularów sportowych z tradycjami

Julbo specjalizuje się w prefesjonalnych okularach, przeznaczonych dla osób ze sportowym zacięciem, jak i tych preferujących rekreacyjny sposób spędzania czasu na szlakach lub w górach. Marka założona w 1888 roku wytwarza gogle i okulary rowerowe z szeroką gamą soczewek poliwęglanowych, polaryzacyjnych lub fotochromowych dla optymalnego widzenia i najlepszej ochrony w każdych warunkach pogodowych.

Topowe kategorie od Julbo

Odkrywaj bestsellery od Julbo

Julbo

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

  • pomarańczowy
  • czarny

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Julbo Shield Reactiv High Mountain 2-4 Okulary przeciwsłoneczne, czarny/pomarańczowy
Julbo Shield Reactiv High Mountain 2-4 Okulary przeciwsłoneczne, czarny/pomarańczowy
Julbo
Shield Reactiv High Mountain 2-4 Okulary przeciwsłoneczne, czarny/pomarańczowy
1.059,00 zł
darmowa wysyłka
SALE

Okulary i gogle rowerowe Julbo

Dobrej jakości sportowe okulary przeciwsłoneczne są na rowerze nie do przecenienia. Podczas wiosennych i letnich wypraw rekreacyjnych, treningów czy startów trudno o lepsze zabezpieczenie oczu i dobrej widoczności trasy bez okularów rowerowych. Marka Julbo, znana m.in. ze swoich unikalnych projektów okularów lodowcowych i przeciwsłonecznych wprowadza na rynek szeroką ofertę okularów rowerowych w różnych kształtach i kolorach optymalnie dopasowanych do potrzeb kolarzy.

Julbo okulary rowerowe

Julbo – okulary rowerowe dla pełnej ochrony wzroku podczas jazdy

W trakcie jazdy na rowerze każdy element poprawiający ogólne bezpieczeństwo i komfort kolarza ma ogromne znaczenie. Poza odpowiednio przygotowanym jednośladem warto zadbać tutaj o strój dopasowany do warunków atmosferycznych czy dodatki, które poprawią komfort jazdy na wymagającej trasie. W przypadku samego kolarza jednym z kluczowych dodatków będą okulary przeciwsłoneczne, które zapewnią lepszą widoczność nawet przy silnym nasłonecznieniu i zabezpieczą oczy przed szkodliwym działaniem promieni UV oraz efektem oślepienia. W przypadku poruszania się po szosie, poziom światła odbijającego się od szyb samochodowych, zabudowań miejskich czy samej drogi potrafi mocno utrudnić obserwację otoczenia. Dobre okulary rowerowe to podstawa, a ich wybór nie powinien być przypadkowy.

Standardowe, codzienne okulary przeciwsłoneczne nie sprawdzą się na dłuższych wyprawach rowerowych przede wszystkim ze względu na mniejszą wygodę noszenia oraz gorszą jakość filtrów UV w soczewkach. W przypadku okularów rowerowych Julbo wybór soczewek do poszczególnych modeli został opracowany na podstawie wieloletnich testów i specjalistycznej wiedzy projektantów okularów sportowych, którzy podobne technologie wykorzystują także przy tworzeniu gogli narciarskich i snowboardowych. W zależności od koloru soczewki i stopnia jej zaciemnienia, okulary lepiej dopasowują się do jazdy w maksymalnym nasłonecznieniu, jak i przy gorszej pogodzie, dając komfort i przejrzystość obrazu niezależnie od warunków.

Dlaczego okulary rowerowe Julbo są tak wygodne?

Francuski producent przez wiele lat doskonalił swoje projekty okularów i gogli sportowych, tak aby dopasować je optymalnie do potrzeb i wymagań zarówno zawodników i doświadczonych sportowców, jak i amatorów wybierających przejażdżki rowerowe czysto rekreacyjnie. Każda z osób w tych grupach może oczekiwać po okularach nieco innych efektów, ale główny cel pozostaje niezmienny – zabezpieczenie oczu przed promieniowaniem UV, oślepieniem oraz przemęczeniem spowodowanym potrzebą mrużenia oczu w trakcie jazdy. Okulary rowerowe mają zapewnić bezpieczeństwo i dobrą widoczność, ale muszą być też wygodne. Kształt zauszników, soczewki i oprawki wokół oczu nie może zaburzać pola widzenia, powodować niekontrolowanego zsuwania się okularów z nosa czy uciskania twarzy i uszu przez docisk okularów do kasku. Każdy element powinien zostać dopracowany do perfekcji i idealnie dopasowany do użytkownika. Na takich parametrach Julbo skupia się w swoich projektach.

Julbo w Bikester.pl

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór okularów sportowych, przeciwsłonecznych i rowerowych renomowanej marki Julbo. Duża różnorodność wzorów, kolorów soczewki, rozmiarów oraz stopnia zabudowania okularów gwarantuje możliwość znalezienia modelu wpasowującego się perfekcyjnie w Twoje oczekiwania i sportowe wymagania. Posiadamy modele okularów rowerowych Julbio damskich, męskich i dziecięcych, przygotowanych z myślą o spokojnej jeździe rekreacyjnej, dynamicznej jeździe szosowej lub sportach ekstremalnych. Wybierz jeden z modnych wzorów i kolorów lub postaw na ponadczasową klasykę i ciesz się wygodą jazdy bez zmartwienia o słońce oślepiające podczas jazdy.