Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
PRAXIS WORKS – INNOWACYJNE KOMPONENTY
David Earle, który założył markę w 2007 roku, od wielu lat jest niezastąpioną częścią zespołów badawczo-rozwojowych znanych producentów kół. W Praxis Works razem z jego skspertami koncentruje się całkowicie na produkcji innowacyjnych i wysokiej jakości komponentów napędowych i kół.

Praxis Works

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

  • czarny

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Praxis Works Alba X Korba 10/11-rz. 36/52T DM M30
Praxis Works Alba X Korba 10/11-rz. 36/52T DM M30
Praxis Works
Alba X Korba 10/11-rz. 36/52T DM M30
1.079,00 zł
darmowa wysyłka
  • Warianty: 170mm
SALE

Części rowerowe Praxis Works

Dobrej jakości części rowerowe to podstawa, jeśli pragniesz, aby twój jednoślad sprawował się bez zarzutu i pozwalał na długie trasy. Dlatego tak ważny jest zakup części rowerowych jedynie od najlepszych producentów, które wyróżniają się najlepszą jakość oraz wydajność i wartość. Należy o tym pamiętać zwłaszcza jeśli chodzi o części do rowerów szosowych i MTB.

Praxis Works

Producent komponentów rowerowych Praxis Works powstało w 2007 roku i pomimo swojego krótkiego doświadczenia, stał się jednym z najbardziej znaczących liderów w branży rowerowej. Jego założyciel, były weteran w tym sektorze David Earl, postanowił założyć firmę specjalizującą się w produkcji suportów, kutych na zimno tarcz oraz korb rowerowych.

Jakie części do rowerów Praxis Works są dostępne?

Innowacyjne metody produkcji, a także podstawowe założenia rynkowe sprawiły, że Praxis Works znalazł niszę w sektorze części rowerowych, stawiając jedynie na projektowanie i wytwarzanie konkretnych typów komponentów. Należą do nich przede wszystkim części układu napędowego, takie jak tarcze do rowerów tradycyjnych oraz elektrycznych. W ofercie Praxis Works można znaleźć także znaleźć korby rowerowe, stanowiące niezwykle istotny podzespoły układu napędowego.

Poszczególne części Praxis Works powstają przy współpracy z tajwańskim Dragontech Manufacturing, dzięki czemu do produkcji stosuje się opatentowane techniki formowania metali.

Suport do rowerów od Praxis Works

Zespół projektowy i produkcyjny Praxis Works wypuścił również na rynek kilka modeli suportów rowerowych. Te komponenty doskonale współgrają z rowerami szosowymi, górskimi oraz MTB. Firma Praxis Works w swoich częściach rowerowych wykorzystuje wysokiej jakości metale o dużej wydajności oraz wytrzymałości. Na szczególną uwagę zasługują kute i obrabiane cieplnie suporty, wspierające cały układ napędowy, umożliwiając płynną i bezproblemową jazdę.

Części Praxis Works w Bikester.pl

W sklepie Bikester oferujemy szeroki wybór najbardziej niezbędnych części rowerowych firmy Praxis Works. Stawiamy na jakość i wysoką wydajność komponentów rowerowych, dlatego zachęcamy do zapoznania się z produktami amerykańskiego producenta.