Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

RockShox Lyrik

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

RockShox Lyrik – lider w branży amortyzatorów dla enduro

Nie wyobrażasz sobie życia bez dwóch kółek? Bez względu na to, czy jesteś rowerowym profesjonalistą, czy amatorem, z pewnością wiesz, jak ważną rolę odgrywa dobra amortyzacja. Jeśli w kwestii jakości podzespołów do jednośladu nie uznajesz kompromisów, postaw na produkty RockShox Lyrik . To jedne z najlepszych rozwiązań w swojej klasie dostępnych na rynku, o czym świadczą nagrody zdobyte w prestiżowych plebiscytach. Zaletą amortyzatorów RockShox Lyrik jest to, że świetnie dopasowują się do Twojego stylu jazdy. Sprawdzą się więc podczas spacerowej jazdy po mieście, jak i w trudnych górskich warunkach. 

RockShox Lyrik – amortyzatory, w których zastosowano nowoczesne technologie

Tym, co wyróżnia amortyzatory RockShox Lyrik jest przede wszystkim wprowadzenie zaworów wyrównywania ciśnienia oraz tłumików drgań ButterCup. Zastosowano ponadto tłumik Charger 3 ze sprężyną IFP, która zastąpiła pęcherz stosowany dotychczas przez amerykańską firmę. Umożliwiło to stworzenie niezależnych obwodów kompresji zarówno przy wysokich, jak i niskich prędkościach. Zastosowanie sprężyny powietrznej DebonAir sprawia, że amortyzatory Lyrik świetnie wyłapują nierówności, gwarantując płynną i komfortową jazdę. Biorąc pod uwagę parametry techniczne, warto wspomnieć, że amortyzatory RockShox Lyrik mają od 140 do 160 mm ugięcia. 

Amortyzatory RockShox Lyrik – po prostu najwyższa jakość

Amortyzatory RockShox Lyrik wykonano z wysokogatunkowych surowców i przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Opatentowane rozwiązania pozwoliły podnieść nie tylko komfort, ale też bezpieczeństwo jazdy. Sprawiają, że uderzenia w przeszkody są o wiele mniej odczuwalne. Dzięki temu są trafnym wyborem dla miłośników adrenaliny. Doskonale sprawdzają się w jeździe enduro czy downhillu. Pozwalają zachować stabilność i przyczepność do podłoża nawet w wyboistym, trudnym górskim terenie.

RockShox Lyrik – amortyzatory zapewniające jeszcze większy komfort jazdy

Na tym jednak nie koniec, ponieważ ogromną zaletą amortyzatorów RockShox Lyrik jest zastosowanie w nich płynu Maxima Plush, co pozwoliło poprawić kulturę pracy rozwiązań i polepszyć czułość amortyzatora, a także zmniejszyć hałas emitowany w czasie jazdy. Warto dodać, że amortyzatory Lyrik zostały opracowane w taki sposób, aby zmniejszyć niepożądane tarcie i zredukować zmęczenie rąk, zapewniając jednocześnie pewność siebie i pełną kontrolę nad torem jazdy. W ten sposób, wybierając rozwiązania RockShox, możesz mieć pewność, że inwestujesz w swój komfort i bezpieczeństwo.