Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

15% ekstra rabatu Na nasze topowe marki | Kod rabatowy*: EKSTRA15

ROWERY DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NA SPORTOWE ALLROUND

Nawet bez posiadania większego budżetu, można dziś kupić dobrej jakości rower wykonany przy użyciu niezawodnej technologii. Niezależnie od tego czy jest to rower miejski, sportowy, czy turystyczny na wypady z przyjaciółmi, te rowery zapewnią wszystkie potrzeby. Rowery te posiadają komfort w szerokim rozumieniu tego słowa, stabilny widelec oraz wytrzymałą aluminiową ramę. Pozycja siedzenia pozwala utrzymać większą kontrolę oraz komfort podczas jazdy.


Gdzie i w jaki sposób powinno używać się tego roweru?

Od teraz żaden szlak turystyczny nie powinien stanowić problemu, podbnie jak droga do pracy. Na pierwszy plan wysuwa się wszechstronność podejść oraz wyważona i dobrze kontrolowana jazda na drogach utwardzonych oraz nieutwardzonych.

Czego można spodziewać się po tym rowerze?

Typowy rower górski cechuje minimalizm. Błotniki, oświetlenie lub stopki rowerowe, to elementy których tu nie znajdziemy. Jednak rowery dla początkujących są wyposażone w specjalne otwory, do których wyżej wymienione komponenty można w łatwy sposób zamontować. Niezależnie od tego, czy rower ma służyć do codziennego użytku, czy na wyprawy w teren, najważniejsze jest posiadanie sprawnych hamulców i dobrze funkcjonujących biegów Shimano lub Sram. Przy rowerach poniżej 2 tys zł, często używane są hamulce V-brake z tyłu. Posiadają one stosunkowo prostą konstrukcję oraz są lekkie. Hamulce hydrauliczne lub mechaniczne używa się z przodu. Podczas jazdy terenowej, koniecznością jest posiadanie widelca, a najlepiej amortyzatora, który może być dostosowany do wagi kierowcy.

W co powinno się zainwestować?

Poniżej 2 tys. zł można kupić stabilny i niezawodny rower dla początkujących . Jest idealny do jazdy na łagodnym i umiarkowanym terenie. Po dodaniu kilku elementów, takich jak błotniki lub oświetlenie świetnie sprawdza się również jako rower codzienny.


Od 2 tys. zł praktyczny podczas codziennego użytkowania, idealny na sportowe wycieczki rowerem górskim, zdecydowanie lżejszy i posiadający lepsze komponenty. Posiada maksymalnie 30 biegów, dzięki czemu dłuższe podjazdy nie są już tak straszne. Dodatkowo zachęcające są najwyższej jakości hamulce oraz amortyzatory.

Rowery górskie dla początkujących do 2 tys zł

Enklare MTBs

 

Rowery górskie allround do 4 tys zł

Instegs-MTB för 10 000 kr.

 

 

 

 

 

Serious Eight Ball 27,5“

  • Rama aluminiowa 6061
  • Widelec Suntour
  • 24 przerzutki Shimano Deore
  • Koło 27.5” z oponą 2.1 marki Kenda
  • Hamulce V-brake

 

 

 

 

Cube Attention 29“

  • Rama aluminiowa Cube 6061
  • Widelec Rock Shox 100 mm z Lockout
  • 30 przerzutek Shimano XT
  • Hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano
  • Koła 29” z oponami marki SCHWALBE

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi ekspertami: Pon. - Pt.: 10 - 17
22 481 05 01
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes