Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
Fullys 29 Zoll
Rowery 29“ MTB Full – trakcja bez końca
Co się stanie, gdy połączymy ze sobą zalety nowoczesnej technologii zawieszenia full z dużymi 29 calowymi kołami? Niezwykle wydajny rower górski, który swoim potencjałem przyćmiewa wszystkie mniejsze fulle. Rama i widelec są decydującym faktorem w tym wariancie. Wszyscy rowerzyści o wzroście powyżej 165 cm mogą dobrać dla siebie atrakcyjną alternatywę kół 26" i 27,5“ w wersji full. Niższym zawodnikom będzie nieco trudniej w pewnych warunkach.

Full 29 cali

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Rowery górskie full 29 cali

Rowery górskie są jednymi z najbardziej popularnych modeli dwukołowców ostatnich lat. Cechuje je przede wszystkim duża wytrzymałość na wstrząsy i dostosowanie do najbardziej wymagającego terenu, ale co, jeśli właściwości te można wzmocnić przed dodanie specjalnego zawieszenia w technologii full i 29-calowych opon? Wówczas powstanie najlepszy rower MTB full 29 cali, odpowiadający na potrzeby wszystkich entuzjastów ekstremalnej jazdy.

Oferta rowerów górskich full 29 cali

Szeroki wybór rowerów górskich z full zawieszeniem i oponami 29” jest dostępny na stronie Bikester.pl. To właśnie tu znajduje się prawie 320 modeli różniących się przeważnie wyglądem, ale w głównej mierze także przeznaczeniem. Wśród nich wyróżnia się rowery górskie full 29 cali do kolarstwa przełajowego, maratonów, czy dla początkujących, zaś bardziej zaawansowani mogą dobrać dla siebie rowery do downhillu, cross-country lub enduro.

Ponad 10 marek oferujących produkty tego typu na stronie zapewnia najwyższą jakość, by każdy miłośnik zdobywania szczytów mógł znaleźć dla siebie odpowiedni model. Najczęściej sprzedającym się producentem jest Santa Cruz, który zapewnia nie tylko najlepsze doznania z jazdy, ale również rowery górskie na miarę dzisiejszych czasów. Równie popularnymi markami są także Orbea, Giant, Ghost, Cube i wiele innych, których wybór niewątpliwie spełnia oczekiwania nawet zawodowych kolarzy.

Charakterystyka budowy rowerów MTB full 29 cali

Co wyróżnia rowery MTB full 29 cali? Przede wszystkim materiał budulcowy. Full zawieszenie zawdzięcza swoją nazwę m.in. dzięki hydroformowanej ramie aluminiowej połączonej z włóknami węglowymi, które dzięki swojej lekkości i trwałości pozwalają zapewnić kolarzom stabilność i bezpieczeństwo na każdego rodzaju trasie.

Jeśli zaś chodzi o opony, to 29” jest świetnym rozwiązaniem zwłaszcza dla zawodowych kolarzy. Są one przystosowane do górskiego terenu i sprawiają, że kontrola jazdy, nawet na stromych zjazdach jest stale na wysokim poziomie.

Z dodatkowych zalet rowerów górskich full 29 cali można wymienić bardzo praktyczne wykończenie, bowiem wiele modeli ma wbudowany stabilny bagażnik, torby na akcesoria, dopasowane błotniki, czy zaawansowane oświetlenie, dzięki którym każda jazda po górskich szlakach staje się przyjemnością.