Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

Timbuk2

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Plecaki i torby od Timbuk2

Jak mawiają, potrzeba matką wynalazków – pod koniec lat 80. XX wieku goniec rowerowy Rob Honeycutt szukał wygodnego sposobu przewożenia swoich ładunków i zleceń, tak by uchronić je przed deszczem, zniszczeniem, zabrudzeniem, a jednocześnie zapewnić sobie swobodę ruchów i możliwość przenoszenia ich bez większego wysiłku, w poręczny sposób. Tak powstał stylowy model pierwszej torby rowerowej, która wkrótce zyskała markę i stała się początkiem produkcji, obecnie trafiającej do użytkowników na całym świecie.

Timbuk2 plecaki

Timbuk2 od początków swojej działalności związany jest z San Francisco – miejski styl jest dominującą cechą designu, jednak nawet sportowe modele nie tracą na przez to na funkcjonalności czy wytrzymałości. Plecaki i torby amerykańskiej marki znajdziecie także w sklepie Bikester.pl – rozwiązania dedykowane specjalnie dla rowerzystów pozwolą każdemu w wygodny sposób przewozić niezbędne bagaże, akcesoria czy drobiazgi.

Wybierz plecak dla siebie

W roli plecaka, który ma posłużyć rowerzyście, nie zawsze sprawdzi się zwykły plecak turystyczny czy taki, jaki najchętniej nosisz na co dzień po mieście. Na krótkie przejażdżki można wprawdzie zabierać uniwersalne, sportowe czy turystyczne plecaki, jednak planując dalszą czy dłuższą wyprawę lub szukając wyposażenia do jazdy po technicznym terenie, warto zaopatrzyć się w dobrej jakości plecak dedykowany dla rowerzystów.

W Bikester.pl znajdziecie zarówno wygodne plecaki sportowe i plecaki turystyczne, jak i plecaki rowerowe przygotowane przez markę Timbuk2, dostosowane do potrzeb kolarzy uprawiających różne style jazdy.

Szukając plecaka na rower trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim na jego system nośny – szelki i pasy nie mogą utrudniać swobodnego pedałowania ani przyjęcia wygodnej pozycji na siodełku. Powinny także być skonstruowane w taki sposób, aby nie wpijały się w ramiona. Równomierne rozłożenie ciężaru przewożonego bagażu jest niezmiernie ważne – Timbuk2 od lat przygotowuje innowacyjne systemy nośne, zapewniające pełną swobodę ruchów oraz właściwy rozkład obciążenia.

W plecakach Timbuk2, niezależnie od przeznaczenia, można liczyć również na wygodny i funkcjonalny podział kieszeni – spakowanie niezbędnych rzeczy oraz podręcznych drobiazgów stanie się znacznie łatwiejsze dzięki specjalnie zaprojektowanemu podziałowi przestrzeni wewnątrz plecaka. W Bikester.pl znajdziecie również wygodne plecaki szkolne, które znajdą zastosowanie na wycieczkach i pozwolą w wygodny sposób, bez obciążania kręgosłupa, przenosić potrzebne rzeczy.

Akcesoria dla rowerzystów

Timbuk2 to również wygodne akcesoria ułatwiające jazdę na rowerze – zarówno na dalszych trasach, na trasach technicznych (w górach czy w lesie), jak i w jeździe rekreacyjnej czy miejskiej. Kosze i sakwy to gwarancja komfortu podczas przewożenia bagaży. Projektanci akcesoriów uwzględniają realne potrzeby rowerzystów, dlatego dostęp do rzeczy jest ułatwiony dzięki przemyślanej konstrukcji.

Torby od Timbuk2

Flagowym i najbardziej rozpoznawalnym produktem Timbuk2 była torba typu messenger – wygodna torba na ramię o dość płaskim i szerokim kształcie, z charakterystyczną klapą. Szeroki pas zapewnia wygodne noszenie jej oraz dobre rozłożenie ciężaru, natomiast klapa, klamry i paski gwarantują bezpieczny transport przewożonych rzeczy. Wygodny podział kieszeni oraz trwałe materiały odpowiadają za wysoką funkcjonalność.

Torby Timbuk2 cenione są także ze względu na ich wytrzymałość – dzięki solidnej konstrukcji oraz starannie wybranym tworzywom torby te mogą służyć swoim użytkownikom latami, zapewniając komfortowe korzystanie z nich w różnych warunkach: od przewożenia szkolnych książek, przez transport zakupów, po pracę kuriera rowerowego, który musi bezpiecznie dostarczyć zlecone przesyłki.

W ofercie Bikester.pl znajdziecie szeroki wybór plecaków i toreb Timbuk2 – są to nie tylko akcesoria dedykowane rowerzystom, ale także produkty dla osób poszukujących wytrzymałych, solidnych i designerskich toreb do przenoszenia niezbędnych rzeczy.