Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

Zipp

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Części rowerowe Zipp

Zipp Speed Weaponry skupia elitę zawodników oraz twórców części rowerowych i części do wózków inwalidzkich o przeznaczeniu sportowym. Marka odpowiada wysokim wymaganiom konsumentów, dostarczając części przygotowane w najwyższym standardzie technologicznym. Zipp działa w Indianapolis w Stanach Zjednoczonych i należy do grupy SRAM.

Zipp części rowerowe

W sklepie Bikester.pl znajdziecie części rowerowe sygnowane logo Zipp, które poświadcza równocześnie wysoką jakość każdego elementu, wykonanego ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Oprócz jakości Zipp dba także o stronę wizualną swoich produktów, nadając im stylowy design. To akcesoria przeznaczone przede wszystkim dla tych, którzy w jeździe stawiają głównie na szybkość i wytrzymałość oraz personalizację swojego jednośladu.

Kierownice rowerowe

Jednym z popularniejszych akcesoriów dostarczanych przez Zipp są kierownice rowerowe. Są one przystosowane do tego, aby zapewniały jak najlepsze dopasowanie do potrzeb kolarzy – pod względami funkcjonalności, wagi, wymiarów itd.

Producent dzieli swoje produkty na cztery kategorie, odpowiadające różnym oczekiwaniom i potrzebom klientów:

  • SL – w tej grupie znajdziecie kierownice wykonane z włókna węglowego, dedykowane głównie tym rowerzystom, którzy poszukują części, które pozwolą im poprawić prędkość w czasie jazdy. Lekkie kierownice wykonane z karbonu to popularny wybór także wśród triathlonistów, uczestników zawodów crossowych i wyścigów.
  • Service Course SL – aluminiowe kierownice rowerowe Zipp przeznaczone dla profesjonalnych zawodników ścigających się w teamach rowerowych.
  • Service Course – cechują się łagodniejszym kształtem w części spadku, co pozwala na wygodniejsze użytkowanie.
  • Vuka – specjalna linia dedykowana triathlonistom oraz kolarzom ścigającym się w wyścigach, zapewniająca niepowtarzalne dopasowanie oraz wyjątkową aerodynamikę. Lemondki i siodełka na kierownicę umożliwiają przyjęcie wygodnej, aerodynamicznej pozycji, która pozwala pokonywać opory powietrza i rozwijać większe prędkości. Do kierownic przewidziano także zestawy do regulacji poszczególnych elementów, tak by możliwie najlepiej dopasować ustawienie części kierownicy do potrzeb rowerzysty.

Dla pewniejszego chwytu Zipp oferuje również owijki do kierownicy – stworzone z materiałów zapobiegających ślizganiu się dłoni i powstawaniu odcisków i odparzeń.

Kierownice rowerowe Zipp zapewniają wygodę podczas przejścia miedzy górnym a dolnym chwytem, co pozwala uniknąć zakłóceń w płynności jazdy oraz poprawić komfort jazdy. Sklep internetowy Bikester.pl zapewnia dokładny opis za producentem – dzięki temu przed zakupem możesz poznać parametry spadku, sprawdzić materiał wykonania kierownicy, przeznaczenie sugerowane przez producenta, a także poznać wagę i zasięg kierownicy oraz średnicę zacisków. Szczegółowe dane pozwolą na lepsze dopasowanie kierownicy do indywidualnych potrzeb.

Inne części rowerowe od Zipp

Wybierając części rowerowe oferowane przez amerykańską firmę rowerzyści stawiający na wysoką jakość i możliwość poprawiania swoich osiągów dzięki wytrzymałym częściom znajdą m.in. koła i piasty. Koła szosowe dedykowane kolarzom ścigającym się w kolarstwie klasycznym dostępne są w wielu wariantach – można tu spotkać m.in. opony o profilu ponad 50 mm i grubości 58mm! W ofercie producenta dostępne są także koła do rowerów wyścigowych.

Koła niektórych serii Zipp wyposażone są w technologię FireCrest – poprawiającą aerodynamikę w czasie jazdy. Zipp stawia na innowacje i ulepszenia, które sprzyjają osiąganiu znacznych prędkości, dlatego produkty amerykańskiej marki są chętnie wybierane przez tych kolarzy, którzy poszukują części rowerowych zaprojektowanych z myślą o kolarzach ścigających się na szosie i nie tylko.

Niezwykle szeroki wybór pozwala rowerzystom na dokonanie wyboru spośród wielu części doskonałej jakości. Zipp proponuje różne modele produktów, dzięki czemu kolarze mogą dopasować liczne części rowerowe z oferty do indywidualnych preferencji – także na potrzeby udziału w profesjonalnych zawodach.

W Bikester.pl znajdziecie szeroki wybór części rowerowych Zipp – zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem dostępnym w atrakcyjnych cenach.