Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
Lampki na baterie – tylne
Sprawnie działająca lampka tylna to absolutne minimum własnego bezpieczeństwa, by jadąc na rowerze w ciemności być widocznym dla kierowców samochodów. A zważywszy na fakt, iż oferta małych i bardzo małych tylnych lampek LED jest niezwykle bogata, nie ma uzasadnionych powodów, by w ciemności poruszać się bez czerwonego światła z tyłu. Tylne lampki LED na baterie lub na akumulator z możliwością ładowania to pewność długiego i jasnego oświetlenia oraz ekstremalnie szybkiego montażu i demontażu pod siodełkiem lub na ramie. Wiele modeli nie wymaga nawet uchwytu trwale zamontowanego do roweru. Światła tylne są w większości wyposażone w różne warianty pracy: od trybu ciągłego po różne tryby migania.

Lampki tylne na baterie

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Lezyne KTV Pro Alert Światełko tylne, czerwony
Lezyne KTV Pro Alert Światełko tylne, czerwony
Lezyne
KTV Pro Alert Światełko tylne, czerwony
145,99 zł
SALE

Lampki tylne na baterie - sklep rowerowy Bikester.pl

Dobra lampka tylna na baterie zapewnia kolarzowi bezpieczeństwo – szczególnie po zmroku. Jadąc po ulicy, zwykle w ciemnym ubraniu, trudno być widocznym. Wyraźnie świecąca lampka będzie zauważalna dla kierowców, którzy będą mijać rower. Przepisy ustanawiają, że z tyłu roweru powinno znaleźć się co najmniej jedno światło pozycyjne w barwie czerwonej oraz co najmniej jedno światło odblaskowe w tym samym kolorze, ale o kształcie innym niż trójkąt. Lampki tylne w Bikester są więc do każdego typu roweru. Nie ma znaczenia, czy jeździcie tylko po mieście, czy na górskim szlaku. W każdych warunkach tylna lampka jest potrzebna. Lampki w naszej ofercie przeznaczone są dla klasycznych rowerów, jak również dla modeli elektrycznych.

Lampki tylne na baterie

Jak wybrać lampki rowerowe?

Obecnie można cieszyć nowoczesnością rozwiązań – lampki tylne na baterie można ładować przy użyciu kabla USB. Niektóre produkty mają nawet wskaźnik naładowania baterii, co jest bardzo pomocne, ponieważ wiadomo, kiedy trzeba doładować lampkę. Każda lampka ma inny rozmiar, czas świecenia i zakres widoczności. W tylnych lampkach rowerowych na baterie wbudowane są żarówki LED.

Tylne lampki rowerowe są bardzo lekkie, wodoodporne, a ich obudowa wykonana jest z aluminium. Montaż takiej lampki jest bardzo łatwy, nie są do tego potrzebne nawet żadne specjalistyczne narzędzia. Zazwyczaj wystarczy zamocować ją przy pomocy dołączonego paska. W zależności od rodzaju można je montować na sztycy, bagażniku lub błotniku. Dostępne kształty są bardzo zróżnicowane, możecie więc wybrać dla siebie taki, który najbardziej się Wam spodoba.

Jeżeli chcecie zainwestować w zaawansowany sprzęt, to godna polecenia jest lampka, która działa również jako światło hamowania. Mniej kosztowna, a równie interesująca jest lampka wyposażona w technologię czujników, które włączają się automatycznie w ciemności.

Marki, które u nas znajdziecie, to: Busch + Müller, Lupine, Supernova, spanninga i wiele innych. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i wybrania dla siebie lampki tylnej na baterie. W Bikester sprzedajemy przedmioty tylko od najlepszych producentów w najkorzystniejszych cenach.