Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

GALFER BIKE

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Galfer Bike: tarcze hamulcowe i inne części do roweru

Systemy hamulcowe do rowerów tworzone przez Galfer Bike od lat stanowią jeden ze złotych standardów jakości nie tylko na rynku kolarskim, ale i motocyklowym czy samochodowym. Hiszpański producent wyspecjalizował się w systemach hamulcowych na przestrzeni wielu lat, działając już od 1952 roku. Z innowacją, pomysłem i dążeniem do spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów, marka Galfer Bike stworzyła produkty cieszące się ogromnym uznaniem w świecie kolarskim.

Galfer Bike

Galfer Bike – tarcza hamulcowa na każdą trasę

Rowery z hamulcami tarczowymi sprawdzają się obecnie w różnorodnych warunkach, pojawiając się zarówno wśród modeli MTB, Enduro, XC, jak i rowerów szosowych czy trekkingowych. Dbając o duże zróżnicowanie swojej oferty oraz spełnienie oczekiwań klientów, marka Galfer Bike proponuje wysokiej jakości tarcze hamulcowe Galfer Bike Wave w wersjach Fixed i Floating – tradycyjnej, montowanej na sztywno, oraz pływającej.

Ogromną wartością docenianą przez użytkowników tarcz hamulcowych Galfer Bike jest także ich stylistyka. Każda tarcza prezentuje się wyjątkowo estetycznie, z wyjątkowym przywiązaniem do detali i wykończenia, co z perspektywy użytkownika budującego wysokiej klasy rower sportowy okazuje się mieć ogromne znaczenie. Wszystkie tarcze są wycinane laserowo ze stali nierdzewnej z wysoką zawartością węgla, co gwarantuje ich trwałość, wytrzymałość, ale także wyjątkowo eleganckie i czyste wykończenie. Tarcze Wave Floating MTB są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych.

Okładziny hamulcowe Galfer Bike

Drugą, jeszcze silnej rozbudowaną kategorią produktów w ofercie Galfer Bike są okładziny hamulcowe. Marka rozróżnia w swojej ofercie kilka różnych wariantów okładzin, różniących się od siebie oferowaną siłą hamowania, przystosowaniem do różnych warunków pogodowych, wymagań zawodników oraz powszechnie stosowanych tarcz i systemów hamulcowych. Okładziny są przystosowane do wykorzystania w rowerach MTB, Gravel czy Enduro, ale także w rowerach turystycznych czy elektrycznych korzystających z systemów hamulców tarczowych. Wybór odpowiedniej okładziny hamulcowej będzie więc zależał od tego, czego oczekuje użytkownik, a nie od ograniczonego wyboru „uniwersalnych” rozwiązań.

    Standard (czarne) – klocki standardowe, najbardziej uniwersalny model nadający się do jazdy w każdych warunkach pogodowych. Okładziny hamulcowe Galfer Bike z serii standard współpracują z różnymi, najpopularniejszymi na rynku systemami hamulcowymi, m.in. Shimano i SRAM. Advanced (czerwone) – okładziny stworzone z myślą o jeździe w trudnych warunkach ograniczających drogę hamowania, np. w deszczu czy błocie. Osiadające na okładzinach i tarczy zabrudzenia zawsze utrudniają pewne hamowanie, dlatego seria Advanced wykorzystuje rozwiązania pozostawiające wysoką pewność niezawodności hamulców i bezpieczeństwo jazdy. Pro (zielone) – kierowane do zawodników, szczególnie w ekstremalnych kategoriach kolarstwa, stawiających sprzętowi najwyższe wymagania w zakresie jakości, trwałości i wydajności.

    W ofercie marki pojawiły się w ostatnich latach także dwie dodatkowe serie okładzin hamulcowych do rowerowych hamulców tarczowych. Wersja road (okładziny niebieskie) zostały opracowane dla rowerów wyścigowych, przystosowane do pracy w każdych warunkach pogodowych. Zapewniają dużą siłę hamowania oraz długą żywotność, przez co przydają się przy długich trasach także w zastosowaniu profesjonalnym. Drugą kategorią są okładziny hamulcowe do e-bike, które ze względu na ciężar roweru, dynamikę jazdy oraz wymagania rowerów z napędem elektrycznym wykazują optymalną siłę hamowania i pewność bezpieczeństwa na każdej trasie.

    Galfer Bike w sklepie Bikester.pl

    Z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach rowerów miejskich, turystycznych, szosowych i terenowych, w ofercie Bikester.pl wprowadziliśmy pełen wybór tarcz oraz okładzin hamulcowych Galfer Bike. Dzięki łatwemu systemowi podziału kolorystycznego oraz dopasowaniu okładzin do różnych modeli tarcz hamulcowych, hiszpański producent oferuje wysoką jakość w przystępnej cenie niezależnie od roweru, na jakim się poruszasz.