Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Postanowienie Noworoczne: - Po pierwsze: jeździć więcej na rowerze

CamelBak

Pij albo zgiń
W 1988 roku entuzjasta jazdy rowerowej – Michael Eidson – wziął udział w 100-kilometrowym wyścigu rowerowym w upalnym Teksasie. Woda była kluczowym czynnikiem umożliwiającym przetrwanie wyścigu, a dostępność stacji z wodą mocna ograniczona. Eidson, z zawodu sanitariusz służb ratunkowych, zdecydował się napełnić wodą worek infuzyjny i owinięty w podkolanówkę umieścił w tylnej kieszeni koszulki rowerowej. Cienki wężyk przypięty do ramion spinaczami do bielizny umożliwił mu wykorzystanie tego pierwszego prototypu do picia podczas pedałowania. Dzisiaj trudno sobie wyobrazić odżywianie sportowca bez plecaka z bukłakiem i pomimo wielu naśladowców, oryginał wciąż cieszy się ogromną popularnością.
CamelBak - Nasze bestsellery

Inne produkty CamelBak

Poznaj lepiej markę CamelBak

Nazywamy się CamelBak

Systemy hydratacyjne od ekspertów

Gwarancja CamelBak: Test produktu - bukłak hydracyjny Crux

Kup bukłak hydracyjny CamelBak Crux >
Przejście od prototypu bazującego na worku infuzyjnym, rurce i skarpetce do obecnych systemów i zespołu tworzącego markę wymagało niesamowitej odwagi, wiary i wyobraźni. Od początku nasze podstawowe wartości pozostają takie same i przyświecają wszystkim naszym działaniom - od opracowywania kategorii hydratacyjnej po dążenie do osiągnięcia pozycji światowego lidera w zakresie produkcji rozwiązań hydracyjnych.
Marka CamelBak zyskała swoją reputację dzięki tworzeniu produktów, których jakość i trwałość przekracza oczekiwania klientów. W 2011 roku marka CamelBak wprowadziła dożywotnią gwarancję Got Your Bak™ na bukłaki, plecaki, bidony i akcesoria. Gwarancja ta obejmuje wady produkcyjne w materiałach i wykonawstwie na cały okres eksploatacji produktu.

CamelBak

87 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 24
 • 1
 • 2
 • 9
 • 7
 • 27
 • 0
 • 4
 • 2
 • 2
 • 5
 • 3
 • 10
 • 1
 • 1
 • 0
 • 3
 • 0
 • 16
Sortuj
 
Strona 1 z
2

Camelbak: plecaki, bukłaki, systemy nawadniające

Plecaki i bukłaki CamelBak to jedne z najbardziej rozpoznawalnych systemów hydratacyjnych stosowanych przez kolarzy, biegaczy, wspinaczy i wielu innych sportowców ceniących swobodę korzystania z rąk przy jednoczesnym ciągłym dostępie do nawodnienia. Dzięki wieloletniej pracy nad rozmaitymi rozwiązaniami w zakresie wygodnego nawadniania organizmu podczas aktywności fizycznej, marka CamelBak zdołała opracować wiele ciekawych produktów przystosowanych do potrzeb amatorów oraz aktywnych zawodników doceniających swobodę ruchu i wygodę korzystania z nawodnienia podczas uprawiania sportu.

Kamizelka Camelbak

Wygodne systemy nawodnienia CamelBak

Kalifornijska firma CamelBak specjalizująca się w tworzeniu wygodnych i wszechstronnych systemów nawadniania oraz bukłaków powstała w 1989 roku, od początku celując ze swoim produktem do osób aktywnych fizycznie i poszukujących lepszego sposobu na dostarczanie wody do organizmu podczas uprawiania sportu. Bez względu na to czy spacerujesz, jeździsz na rowerze, biegasz, wspinasz się po górach czy wybierasz się na dłuższą wycieczkę pieszą, możliwość uwolnienia rąk i zamocowania systemu nawadniania na plecach wydaje się wygodnym rozwiązaniem. Twórca marki CamelBak wiedział o tym z resztą z doświadczenia – jako uczestnik wyścigów kolarskich znał problemy związane z sięganiem po bidon podczas jazdy i starał się znaleźć lepszy pomysł na rozwiązanie problemu nawadniania organizmu na trasie. Pierwszy prototypowy plecak spodobał się innym zawodnikom tak bardzo, że po wypuszczeniu go do sprzedaży szybko zyskał popularność w środowisku kolarskim.

Bukłaki CamelBak dowiodły swojej użyteczności i funkcjonalności także wśród żołnierzy amerykańskiej armii, którzy w trakcie walk w Zatoce Perskiej korzystali z innowacyjnego systemu nawodnienia dla utrzymania optymalnej formy w kluczowych momentach sporu. Armia do dziś wykorzystuje rozwiązania wprowadzone na rynek przez kalifornijską markę, zamawiając u niej nie tylko plecaki z systemem nawadniającym, ale też kamizelki z zsystem nawadniającym, bidony oraz filtry do wody.

Plecaki, bidony i bukłaki CamelBak – z potrzeby nawodnienia

W trakcie rozwoju marki i wraz z pojawieniem się kolejnych produktów w jej ofercie, twórcy CamelBak nieustannie podkreślali istotę prawidłowego nawodnienia organizmu jako główny cel swojej działalności. Nawet małe odwodnienie może doprowadzić do poważnych zaburzeń samopoczucia, w tym nudności, osłabienia i spadku energii. Korzystając z wygodnych bidonów i bukłaków można dopilnować przyjmowania właściwej dawki płynów nawet w trudnych warunkach czy podczas intensywnego wysiłku. CamelBak sprawia, że picie wody staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Plecaki i bukłaki CamelBak w sklepie Bikester.pl

Sięganie po bidon podczas jazdy rowerem nie należy do najwygodniejszych zadań, szczególnie gdy podróżujemy samodzielnie i chcemy zabrać w trasę jak największą ilość wody. W przeciwieństwie do wyścigów, podczas których kolejne bidony podawane są zawodnikom przez ekipy obsługujące zawody, w trakcie treningu czy jazdy rekreacyjnej o zaopatrzenie trzeba zadbać samemu. Zabranie kilku butelek i rozmieszczenie ich na rowerze nie wchodzi w grę. Wybierając odpowiednio przygotowany plecak CamelBak nie tylko bez większego problemu spakujesz w trasę kilka litrów wody, ale i zadbasz o miejsce na dodatkowe wyposażenie, przekąski i akcesoria bez zbędnego ograniczania swobody ruchów czy obciążania roweru.

Dostępne w ofercie Bikester.pl plecaki CamelBak pozwalają na wybór spośród różnych pojemności plecaków i bukłaków, liczby kieszeni na bidony, a także sposobów montażu i zabezpieczania rurki podającej wodę podczas jazdy. Dzięki charakterystycznej konstrukcji, zarówno plecaki jak i kamizelki z systemami nawadniającymi CamelBak gwarantują wygodę noszenia i poruszania się podczas aktywności fizycznej, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes