Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Aktywne lato - Wszystko do biegania, jazdy na rowerze i pływania

Ciclosport

43 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 29
 • 0
 • 0
 • 1
 • 2
 • 5
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 4
 • 0
 • 0
 • 0
 • 3
 • 0
 • 1
Ciclosport

Ciclosport

Komputery rowerowe Ciclosport są praktyczne, innowacyjne i wysokiej jakości. W zależności od zastosowania, ten mały towarzysz podróży zapewnia wszystkie potrzebne dane. Począwszy od różnych danych dotyczących prędkości, jak średnia, maksymalna i aktualna prędkość, po wysokość nad poziomem morza, rytm jazdy i puls. Firma powstała w 1978 roku, a już w roku 1980 uchodziła za pioniera w dziedzinie elektroniki rowerowej i do dzisiaj przekonuje wysoką jakością.

Ciclosport
Sortuj
 
Strona 1 z
1

Ciclosport: trasa rowerowa pod kontrolą

Rola dobrego licznika rowerowego jest nie do przecenienia. Bez względu na to, czy na jednoślad wsiadasz codziennie w drodze do pracy, podczas weekendowych wypadów rekreacyjnych czy w ramach treningów, liczniki rowerowe pozwalają skutecznie monitorować różne parametry pokonanej trasy. Jedną z marek, która zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji jest Ciclosport – producent liczników rowerowych, który na rynku działa już od 1978 roku. Co może zaoferować zarówno amatorom, jak i doświadczonym kolarzom?

Ciclosport

Niemiecka jakość i precyzja – liczniki rowerowe Ciclosport

Wywodząca się z Niemiec marka została założona w 1978 roku. Jej twórcy od samego początku skupiali się na potrzebach kolarzy, zarówno tych wybierających rower jako swój codzienny środek komunikacji w mieście, jak i turystów rowerowych oraz zawodników, dla których rower stanowi podstawę codziennego treningu. Cechą wspólną wszystkich tych grup, poza zamiłowaniem do rowerów, jest potrzeba mniej lub bardziej dokładnego monitorowania czasu przejazdu, osiąganych prędkości, pokonanych dystansów czy spalonych kalorii. Liczniki rowerowe Ciclosport to poręczne i łatwe w montażu akcesoria, które pomimo niewielkich rozmiarów i prostej konstrukcji mogą pełnić rolę wyjątkowo funkcjonalnego komputera rowerowego.

Tym, co wyróżnia liczniki rowerowe Ciclosport na tle konkurencji jest oferowana przez producenta jakość i solidność wykonania. Klienci marki doceniają, że w przygotowanej ofercie pojawiają się zarówno proste rozwiązania do codziennego użytku, jak i bardziej rozbudowane, zaawansowane propozycje dla tych, którzy wymagają więcej. Kupując licznik Ciclosport możesz wybrać więc kompaktowy, prosty licznik z zegarem i pomiarem prędkości, ale też rozbudowany system nawigacyjny lub komputer rowerowy Smartnavic HAC, współpracujący ze smartfonami i dedykowaną aplikacją śledzącą aktywność.

Ciclosport: liczniki rowerowe na miarę najlepszych?

Jednym z największych problemów w świecie akcesoriów rowerowych są ceny: dla kolarzy rekreacyjnych, którzy na jednoślad nie wsiadają wyjątkowo często lub korzystają do niego na co dzień i nie czują potrzeby korzystania ze sprzętu najwyższej półki, tanie rozwiązania często okazują się znacznie słabszej jakości i wytrzymałości. Ciclosport wychodzi naprzeciw dylematom: cena czy jakość, łącząc skutecznie obydwie cechy zarówno w swoich prostych i najtańszych modelach, jak i bardzie rozbudowanych licznikach rowerowych. Ich możliwości z powodzeniem doceniają amatorzy, ale i zawodnicy wymagający precyzji pomiaru podczas treningu.

Liczniki rowerowe CM: najtańsze, kompaktowe liczniki rowerowe do pomiaru prędkości jazdy, pokonanej odległości oraz spalonych kalorii. Ich zaletą jest długi czas na baterii i łatwy montaż, dzięki któremu zabierzesz licznik wszędzie tam, gdzie okaże się niezbędny.

Liczniki rowerowe Protos: podstawowa kolekcja liczników rowerowych Ciclosport, dzięki którym zyskasz informacje o przebytej trasie, prędkości i czasie przejazdu oraz aktualnej godzinie. Dostępne w wersji bezprzewodowej oraz przewodowej oraz kilku wariantach kolorystycznych.

Liczniki i komputery rowerowe HAC Smartnavic: dla tych, którzy oczekują więcej. HAC jest najbardziej rozbudowaną pod względem funkcjonalności i możliwości serią liczników rowerowych w ofercie Ciclosport, bazującą na koncepcji komputera rowerowego połączonego ze smartfonem z pomocą Bluetooth. Szeroki wybór funkcji i czujników pomiarowych sprawdza się zarówno podczas jazdy na rowerze po zróżnicowanym terenie, jak i podczas pieszych wędrówek. Liczniki HAC oferują pomiar przebiegu kilometrów, pomiar prędkości, funkcje czasowe (w tym stoper), funkcję pomiaru tętna, miernik wydajności, funkcję pomiaru wysokości, pomiar aktualnej temperatury oraz czujnik rytmu kroków. Liczniki mogą być zaprogramowane do obsługi dwóch rowerów, bez potrzeby zerowania danych.

Sprawdź ofertę liczników i akcesoriów do liczników rowerowych Ciclosport w sklepie Bikester.pl.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes